Akyürek Ortak Sağlık Güvenlik Birimi

İl
Antalya

İlçe
Döşemealtı

Sektör
İş Güvenliği ve Sağlığı

Telefon
+90 242 421 21 29

Adres
Bahçeyaka, Daire: 5-6 2 451 Atatürk Caddesi, 07190 Döşemealtı/Antalya

Navigasyon
Yol Tarifi Al

Ziyaretçi
27

Akyürek Ortak Sağlık Güvenlik Birimi, Antalya Döşemealtı civarında hizmet vermekte. İyiFirmaBul.Com'da İş Güvenliği ve Sağlığı sektoründe hizmet veren Akyürek Ortak Sağlık Güvenlik Birimi ile ilgili bilgiler yer almaktadır.

Antalya Döşemealtı ve çevresinde faaliyetlerini sürdüren Akyürek Ortak Sağlık Güvenlik Birimi ile alakalı aradığınız bir çok veriyi bu web sitesinde sunmaktayız. Kullanıcılar ve editörlerimizin edinmiş olduğu datalar aşağıda yer almaktadır.

Akyürek Ortak Sağlık Güvenlik Birimi ile iletişime geçmek yada daha çok bilgi edinmek için kuruluşu arayabilirsiniz.

Akyürek Ortak Sağlık Güvenlik Birimi telefon no : +90 242 421 21 29

İş Güvenliği ve Sağlığı olarak faaliyet gösteren Akyürek Ortak Sağlık Güvenlik Birimi yol tarifi için sayfanın devamında adres ve yol tarifi bilgisi listelenmekte.

Akyürek Ortak Sağlık Güvenlik Birimi yol bilgisi Bahçeyaka, Daire: 5-6 2 451 Atatürk Caddesi, 07190 Döşemealtı/Antalya olarak gözükmekte. Daha detaylı yol tarifi için işletme ile iletişime geçiniz.

Akyürek Ortak Sağlık Güvenlik Birimi web adresi : Bilinmiyor

İş Güvenliği ve Sağlığı sektöründe ihtiyaçlarını karşılayacak bilgiye sahip olan Akyürek Ortak Sağlık Güvenlik Birimi hakkında müşteri yorumlarına göz gezdirerek firma hakkında çok daha ayrıntılı deneyim sahibi olabilirsin.

İyiFirmaBul.Com ve Akyürek Ortak Sağlık Güvenlik Birimi arasında ticari bir bağlantı bulunmamaktadır. İyiFirmaBul.Com üzerinde listelenen işletmeler veya Antalya Döşemealtı İş Güvenliği ve Sağlığı kategorisinde bulunan Akyürek Ortak Sağlık Güvenlik Birimi ile alakalı paylaşımların bütünü Google İşletme hesap profili vasıtasıyla toplanmıştır. Akyürek Ortak Sağlık Güvenlik Birimi ile yapılacak ticari anlaşma için İyifirmaBul.Com kelil olmayacaktır. İnternette paylaşılan bilgiler ışığında oluşturulan bu sayfadaki veriler hiçbir şekilde tamamen gerçekleri göstermeyebilir. Bu sebepten ötürü İyifirmaBul.Com üzerinden edinilmiş veriler sebebiyle Akyürek Ortak Sağlık Güvenlik Birimi ile yapılan herhangi bir ticaret için İyifirmaBul.Com taraf ve kefil olmayacaktır.

Akyürek Ortak Sağlık Güvenlik Birimi ile ilgili düşüncelerinizi diğer kullanıcılarımız için bizlerle paylaşabilirseniz seviniriz. Web sitemizi gezinmekte olan ve Akyürek Ortak Sağlık Güvenlik Birimi ile ilişkin done edinmek isteyen kullanıcılarımız için bu husus mühimdir. Bu yüzden Antalya ilinde Döşemealtı ilçesinde yer alan veya İş Güvenliği ve Sağlığı kategorisinde faaliyet sürdüren Akyürek Ortak Sağlık Güvenlik Birimi için yolladığınız bilgilerin oldukça mühim olduğunu unutmayın.

Akyürek Ortak Sağlık Güvenlik Birimi işletmesinin sahibiyseniz yada bu sayfadaki verileri güncellemek isterseniz lütfen bizlerle iletişime geçin.

İyifirmaBul.Com Ücretsiz Firma Rehberinde yerinizi hemen ayırtın. İşletmeniz bilinirlik kazansın veya yeni müşteriler edinin.

Düzenleme / İptal

iyifirmabul.com internet sitesinde bulunmakta olan firmalar ve bu firmalara ait listelenen tüm bilgiler, adı geçen firmanın Google Haritalar üzerinde bulunan bilgileridir. Özel yazılımlar (botlar) ile elde edilmektedir.

Google Haritalar'ın sözleşmesinde de yer aldığı gibi bu bilgiler halka açıktır, toplanabilir ve paylaşılabilir. Firma yetkilileri Google Haritalar hizmetine bu bilgileri kendi rızaları ile göndermiştir. Bizler de bu bilgileri toplamaktayız.

Hukuki açıdan hiç bir sorun yaratmamaktadır. Firma yetkilileri düzenleme veya iptal talebinde bulunabilirler. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra işlemleriniz en geç 1 hafta içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Uyarı : iyifirmabul.com, hatalı olan firma bilgilerinden doğabilecek hiç bir sorunu kabul etmemktedir.

Yasal Uyarı
  • iyifirmabul.com Ücretsiz bir şekilde firma rehberi hizmeti veren bir internet sitesidir.
  • iyifirmabul.com'da yayınlanmakta olan firmalar ve bu firmaların bilgileri işletmelerin kendi yayınlamış olduğu kamuya açık kurumsal internet sitelerinde yada işletmelerin kendileri tarafından sağlanan bilgilerdir.
  • iyifirmabul.com internet sitesi, sahip veya yöneticilerinin; web sitesinde yayınlanmakta olan işletmeler/firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com internet sitesi üzerinde bulunan bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle hiçbir garanti veya güvence vermemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com firmaların yayında olan bilgilerinin güncelliğini hiçbir zaman garanti etmemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden yayınlanmakta olan firmaların ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • iyifirmabul.com bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri iyifirmabul.com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
  • iyifirmabul.com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. destek@iyifirmabul.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
  • iyifirmabul.com tamamen ücretsiz firma rehberi şeklinde hizmeti vermektedir. iyifirmabul.com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizleri İyiFirmaBul.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz. iyifirmabul.com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Yukarı