Alesta Çelik Yapı

İl
İzmir

İlçe
Bornova

Sektör
Çelik Üreticisi

Telefon
+90 232 478 45 57

Adres
Doğanlar, 1607. Sk. No:21/C, 35050 Bornova/İzmir

Navigasyon
Yol Tarifi Al

Ziyaretçi
20

Alesta Çelik Yapı, İzmir Bornova taraflarında çalışmalarını devam ettirmektedir. Bu adreste Çelik Üreticisi kategorisinde hizmetlerini sürdüren Alesta Çelik Yapı hakkında bilgiler bulunuyor.

İzmir Bornova bölgesinde hizmet vermekte olan Alesta Çelik Yapı ile bağlantılı aradığınız verileri sitemizde listelemekteyiz. Kullanıcılar ve bizim toplamış olduğu bilgiler yazımızın devamında.

Alesta Çelik Yapı ile iletişim kurmak ve daha fazla bilgi edinmek için kuruluşu arayın.

Alesta Çelik Yapı telefon no : +90 232 478 45 57

Çelik Üreticisi sektöründe faaliyet gösteren Alesta Çelik Yapı yol bilgisi için web sitemizde yol bilgisi ve detaylı adres bilgisi yer almakta.

Alesta Çelik Yapı yol tarifi bilgisi Doğanlar, 1607. Sk. No:21/C, 35050 Bornova/İzmir olarak bilinmekte. Daha detaylı yol tarifi için lütfen kuruluş ile bağlantıya geçiniz.

Alesta Çelik Yapı web sitesi : Bilinmiyor

Çelik Üreticisi ile alakalı sorunlarınızı çözüme kavuşturacak bilgi ve tecrübe sahibi olan Alesta Çelik Yapı hakkında kullanıcı mesajlarına bakarak kuruluş hakkında daha detaylı deneyim sahibi olabilirsiniz.

İyiFirmaBul.Com ve Alesta Çelik Yapı arasında hiçbir ticari bağ bulunmuyor. Web sayfalarımızda yer almakta olan diğer kuruluşlar veya İzmir Bornova Çelik Üreticisi kategorisinde bulunmakta olan Alesta Çelik Yapı hakkındaki yazıların tümü Google İşletme profili üzerinden alınmıştır. Alesta Çelik Yapı ile yapılacak ticari bir bağlantı için İyifirmaBul.Com güvence vermemektedir. İnternet üzerinde bulunmakta olan doneler yardımıyla oluşturulmuş buradaki veriler hiçbir zaman tam anlamıyla doğruları göstermeyebilir. Bu sebepten dolayı İyifirmaBul.Com üzerinden edinilen doneler sonucunda Alesta Çelik Yapı ile yapılan herhangi bir iş birliği için İyifirmaBul.Com taraf yada kefil olmamaktadır.

Alesta Çelik Yapı ile ilgili tecrübelerinizi diğer misafirler için bizimle paylaşabilirsiniz. Sayfamızı gezinmekte olan ve Alesta Çelik Yapı için done almak isteyen okurlar için bu husus oldukça önemlidir. Bu yüzden İzmir ilinde Bornova ilçesinde yer alan yada Çelik Üreticisi branşında hizmetlerine devam eden Alesta Çelik Yapı için paylaştığınız verilerin oldukça önemli olduğunu sakın unutmayın.

Alesta Çelik Yapı işletmesinin söz sahibiyseniz yada sayfadaki verileri güncellemek istiyorsanız bizlerle iletişime geçiniz.

İyifirmaBul.Com Firma Rehberinde yerinizi hemen ayırtın. Firmanız daha çok bilinsin yada daha fazla müşteri edinin.

Düzenleme / İptal

iyifirmabul.com internet sitesinde bulunmakta olan firmalar ve bu firmalara ait listelenen tüm bilgiler, adı geçen firmanın Google Haritalar üzerinde bulunan bilgileridir. Özel yazılımlar (botlar) ile elde edilmektedir.

Google Haritalar'ın sözleşmesinde de yer aldığı gibi bu bilgiler halka açıktır, toplanabilir ve paylaşılabilir. Firma yetkilileri Google Haritalar hizmetine bu bilgileri kendi rızaları ile göndermiştir. Bizler de bu bilgileri toplamaktayız.

Hukuki açıdan hiç bir sorun yaratmamaktadır. Firma yetkilileri düzenleme veya iptal talebinde bulunabilirler. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra işlemleriniz en geç 1 hafta içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Uyarı : iyifirmabul.com, hatalı olan firma bilgilerinden doğabilecek hiç bir sorunu kabul etmemktedir.

Yasal Uyarı
  • iyifirmabul.com Ücretsiz bir şekilde firma rehberi hizmeti veren bir internet sitesidir.
  • iyifirmabul.com'da yayınlanmakta olan firmalar ve bu firmaların bilgileri işletmelerin kendi yayınlamış olduğu kamuya açık kurumsal internet sitelerinde yada işletmelerin kendileri tarafından sağlanan bilgilerdir.
  • iyifirmabul.com internet sitesi, sahip veya yöneticilerinin; web sitesinde yayınlanmakta olan işletmeler/firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com internet sitesi üzerinde bulunan bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle hiçbir garanti veya güvence vermemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com firmaların yayında olan bilgilerinin güncelliğini hiçbir zaman garanti etmemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden yayınlanmakta olan firmaların ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • iyifirmabul.com bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri iyifirmabul.com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
  • iyifirmabul.com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. destek@iyifirmabul.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
  • iyifirmabul.com tamamen ücretsiz firma rehberi şeklinde hizmeti vermektedir. iyifirmabul.com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizleri İyiFirmaBul.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz. iyifirmabul.com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Yukarı