Altunlar Et Mangal

İl
İzmir

İlçe
Gaziemir

Sektör
Et Yemekleri Restoranı

Telefon
+90 542 113 42 04

Adres
Beyazevler Mahallesi 514 Sokak Numara: 31/A, 35410 Gaziemir/İzmir

Navigasyon
Yol Tarifi Al

Ziyaretçi
23

Altunlar Et Mangal, İzmir Gaziemir taraflarında çalışmalarını devam ettirmekte. Web sayfamızda Et Yemekleri Restoranı sektoründe hizmet vermekte olan Altunlar Et Mangal hakkında merak edilen bilgiler yer almaktadır.

İzmir Gaziemir bölgesinde yer alan Altunlar Et Mangal ile bağlantılı araştırdığınız bir çok veriyi sayfa içerisinde listelemekteyiz. Ziyaretçilerimiz ve bizim edinmiş olduğu datalar yazımızda.

Altunlar Et Mangal ile görüşmek veya daha ayrıntılı bilgi edinmek için kuruluşu arayınız.

Altunlar Et Mangal telefon no : +90 542 113 42 04

Et Yemekleri Restoranı alanında hizmet veren Altunlar Et Mangal yol tarifi için sayfada adres ve açık adres bilgisi bulunmakta.

Altunlar Et Mangal harita bilgisi Beyazevler Mahallesi 514 Sokak Numara: 31/A, 35410 Gaziemir/İzmir olarak görünmetedir. Detaylı yol tarifi için kuruluş ile iletişim kurun.

Altunlar Et Mangal internet sitesi : Bilinmiyor

Et Yemekleri Restoranı alanında ihtiyaçlarını karşılayacak bilgi ve tecrübe sahibi olan Altunlar Et Mangal hakkındaki müşteri deneyimlerine bakarak işletme hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Altunlar Et Mangal ve İyiFirmaBul.Com arasında hiçbir ticari iş birliği bulunmamaktadır. İnternet sayfalarımızda bulunan müesseseler veya İzmir Gaziemir Et Yemekleri Restoranı kategorisinde bulunan Altunlar Et Mangal hakkındaki bilgilerin hepsi Google İşletme hesap profili üstünden alınmaktadır. Altunlar Et Mangal ile imzalanacak herhangi bir ticari bağ için İyifirmaBul.Com garanti vermemektedir. İnternette bulunan doneler yardımı ile oluşturulan buradaki bilgiler hiçbir şekilde tam anlamıyla doğruları göstermeyebilir. Bu yüzden İyifirmaBul.Com tarafından edinilmiş veriler sebebiyle Altunlar Et Mangal ile yapılan herhangi bir alış-veriş için İyifirmaBul.Com kefil veya taraf olmayacaktır.

Altunlar Et Mangal için düşüncelerinizi ve bilgilerinizi diğer misafirler için bizlerle paylaşırsanız seviniriz. Sayfamızı gezmekte olan veya Altunlar Et Mangal hakkında done almak isteyen diğer kullanıcılar için bu husus oldukça önemlidir. Bu sebeple İzmir ilinde Gaziemir ilçesinde yer alan ve Et Yemekleri Restoranı dalında hizmetlerine devam eden Altunlar Et Mangal için paylaşmış olduğunuz bilgilerin büyük bir öneme sahip olduğunu unutmayın.

Altunlar Et Mangal firmasının sahibi sizseniz veya bu sayfadaki verileri güncellemek isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin.

İyifirmaBul.Com Firma Rehberindeki yerinizi hemen edinin. Firmanız bilinirlik kazansın veya daha fazla müşteri edinin.

Düzenleme / İptal

iyifirmabul.com internet sitesinde bulunmakta olan firmalar ve bu firmalara ait listelenen tüm bilgiler, adı geçen firmanın Google Haritalar üzerinde bulunan bilgileridir. Özel yazılımlar (botlar) ile elde edilmektedir.

Google Haritalar'ın sözleşmesinde de yer aldığı gibi bu bilgiler halka açıktır, toplanabilir ve paylaşılabilir. Firma yetkilileri Google Haritalar hizmetine bu bilgileri kendi rızaları ile göndermiştir. Bizler de bu bilgileri toplamaktayız.

Hukuki açıdan hiç bir sorun yaratmamaktadır. Firma yetkilileri düzenleme veya iptal talebinde bulunabilirler. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra işlemleriniz en geç 1 hafta içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Uyarı : iyifirmabul.com, hatalı olan firma bilgilerinden doğabilecek hiç bir sorunu kabul etmemktedir.

Yasal Uyarı
  • iyifirmabul.com Ücretsiz bir şekilde firma rehberi hizmeti veren bir internet sitesidir.
  • iyifirmabul.com'da yayınlanmakta olan firmalar ve bu firmaların bilgileri işletmelerin kendi yayınlamış olduğu kamuya açık kurumsal internet sitelerinde yada işletmelerin kendileri tarafından sağlanan bilgilerdir.
  • iyifirmabul.com internet sitesi, sahip veya yöneticilerinin; web sitesinde yayınlanmakta olan işletmeler/firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com internet sitesi üzerinde bulunan bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle hiçbir garanti veya güvence vermemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com firmaların yayında olan bilgilerinin güncelliğini hiçbir zaman garanti etmemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden yayınlanmakta olan firmaların ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • iyifirmabul.com bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri iyifirmabul.com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
  • iyifirmabul.com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. destek@iyifirmabul.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
  • iyifirmabul.com tamamen ücretsiz firma rehberi şeklinde hizmeti vermektedir. iyifirmabul.com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizleri İyiFirmaBul.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz. iyifirmabul.com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Yukarı