Araç Kiralama MERSİN

İl
Mersin

İlçe
Mezitli

Sektör
Araç Kiralama

Telefon
+90 531 238 76 80

Adres
GMK Bulvarı Fatih Mah. Batmaz Apat. No. 567 / B, Mezitli Mersin, 01033

Navigasyon
Yol Tarifi Al

Ziyaretçi
25

Araç Kiralama MERSİN, Mersin Mezitli muhitinde bulunmaktadır. Bu internet sitesinde Araç Kiralama alanında hizmet sağlayan Araç Kiralama MERSİN ile alakalı faydalı bilgiler bulunuyor.

Mersin Mezitli muhitinde faaliyet gösteren Araç Kiralama MERSİN ile ilgili merak ettiğiniz bilgileri sitemizde sizler için listelemekteyiz. Firma sahipleri ve bizlerin araştırmış olduğu veriler makalemizin devamında bulunmaktadır.

Araç Kiralama MERSİN ile iletişim kurmak veya daha çok bilgi almak için firmayı arayabilirsiniz.

Araç Kiralama MERSİN telefon numarası : +90 531 238 76 80

Araç Kiralama olarak hizmet sürdüren Araç Kiralama MERSİN adres tarifi için yazının devamında açık adres ve harita bilgisi gösterilmekte.

Araç Kiralama MERSİN adresi GMK Bulvarı Fatih Mah. Batmaz Apat. No. 567 / B, Mezitli Mersin, 01033 olarak gözükmekte. Kolay konum tarifi için lütfen firma ile iletişim kurunuz.

Araç Kiralama MERSİN web adresi : Bilinmiyor

Araç Kiralama sektöründe ihtiyaçlarınızı tamamıyla karşılayacak tecrübeye sahip olan Araç Kiralama MERSİN hakkındaki müşteri deneyimlerine göz gezdirerek kuruluş hakkında çok daha detaylı tecrübe sahibi olabilirsiniz.

İyiFirmaBul.Com ve Araç Kiralama MERSİN arasında hiçbir ticari iş birliği yoktur. İyiFirmaBul.Com'da yer alan diğer firmalar yada Mersin Mezitli Araç Kiralama kategorisinde bahsedilmekte olan Araç Kiralama MERSİN hakkındaki yazıların tümü Google İşletme hesap profili vasıtasıyla toplanmaktadır. Araç Kiralama MERSİN ile kurulacak herhangi bir ticari bağ için İyifirmaBul.Com garanti vermez. İnternet üzerinde bulunan bilgiler yardımı ile oluşturulan buradaki doneler hiçbir zaman tamamen doğruları yansıtmayabilir. Bu sebeple İyifirmaBul.Com tarafından edinilmiş veriler sonucunda Araç Kiralama MERSİN ile yapılan herhangi bir iş birliği için İyifirmaBul.Com kefil olmayacaktır.

Araç Kiralama MERSİN ile ilişkin tecrübelerinizi diğer misafirler için bizimle paylaşırsanız seviniriz. Web sayfalarımızı gezmekte olan yada Araç Kiralama MERSİN ile ilgili done edinmek isteyen ziyaretçilerimiz için bu konu büyük bir öneme sahiptir. Bu yüzden Mersin ilinde Mezitli ilçesinde bulunan ve Araç Kiralama kategorisinde hizmet sunan Araç Kiralama MERSİN için paylaştığınız verilerin büyük bir öneme sahip olduğunu sakın unutmayın.

Araç Kiralama MERSİN işletmesinin sahibi sizseniz veya buradaki verileri değiştirmek isterseniz lütfen bizlerle iletişime geçin.

İyifirmaBul.Com Firma Rehberindeki yerinizi hemen ayırtın. Firmanız popüler olsun yada potansiyel müşteriler edinin.

Düzenleme / İptal

iyifirmabul.com internet sitesinde bulunmakta olan firmalar ve bu firmalara ait listelenen tüm bilgiler, adı geçen firmanın Google Haritalar üzerinde bulunan bilgileridir. Özel yazılımlar (botlar) ile elde edilmektedir.

Google Haritalar'ın sözleşmesinde de yer aldığı gibi bu bilgiler halka açıktır, toplanabilir ve paylaşılabilir. Firma yetkilileri Google Haritalar hizmetine bu bilgileri kendi rızaları ile göndermiştir. Bizler de bu bilgileri toplamaktayız.

Hukuki açıdan hiç bir sorun yaratmamaktadır. Firma yetkilileri düzenleme veya iptal talebinde bulunabilirler. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra işlemleriniz en geç 1 hafta içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Uyarı : iyifirmabul.com, hatalı olan firma bilgilerinden doğabilecek hiç bir sorunu kabul etmemktedir.

Yasal Uyarı
  • iyifirmabul.com Ücretsiz bir şekilde firma rehberi hizmeti veren bir internet sitesidir.
  • iyifirmabul.com'da yayınlanmakta olan firmalar ve bu firmaların bilgileri işletmelerin kendi yayınlamış olduğu kamuya açık kurumsal internet sitelerinde yada işletmelerin kendileri tarafından sağlanan bilgilerdir.
  • iyifirmabul.com internet sitesi, sahip veya yöneticilerinin; web sitesinde yayınlanmakta olan işletmeler/firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com internet sitesi üzerinde bulunan bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle hiçbir garanti veya güvence vermemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com firmaların yayında olan bilgilerinin güncelliğini hiçbir zaman garanti etmemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden yayınlanmakta olan firmaların ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • iyifirmabul.com bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri iyifirmabul.com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
  • iyifirmabul.com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. destek@iyifirmabul.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
  • iyifirmabul.com tamamen ücretsiz firma rehberi şeklinde hizmeti vermektedir. iyifirmabul.com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizleri İyiFirmaBul.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz. iyifirmabul.com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Yukarı