BALCI TEKNİK DALGIÇ POMPA

İl
Ankara

İlçe
Çubuk

Sektör
Kuyu Sondaj İşleri Yüklenicisi

Telefon
+90 532 353 06 97

Adres
Cumhuriyet, Deva Sk. no:7/A, 06760 Çubuk/Ankara

Navigasyon
Yol Tarifi Al

Ziyaretçi
19

BALCI TEKNİK DALGIÇ POMPA, Ankara Çubuk taraflarında hizmet veriyor. Burada Kuyu Sondaj İşleri Yüklenicisi kategorisinde hizmet sağlamakta olan BALCI TEKNİK DALGIÇ POMPA hakkında merak edilen bilgiler bulunmaktadır.

Ankara Çubuk muhitinde faaliyetlerini sürdüren BALCI TEKNİK DALGIÇ POMPA ile ilgili merak ettiğiniz bilgileri internet sitemizde sizlerle paylaşıyoruz. Kullanıcılar ve yöneticilerimizin edinmiş olduğu bilgiler sayfanın altındadır.

BALCI TEKNİK DALGIÇ POMPA ile iletişime geçmek yada daha detaylı bilgi almak için kuruluşu arayın.

BALCI TEKNİK DALGIÇ POMPA telefon numarası : +90 532 353 06 97

Kuyu Sondaj İşleri Yüklenicisi alanında hizmetlerini sürdüren BALCI TEKNİK DALGIÇ POMPA adres bilgisi için burada yol tarifi ve açık adres bilgisi yer almaktadır.

BALCI TEKNİK DALGIÇ POMPA yol bilgisi Cumhuriyet, Deva Sk. no:7/A, 06760 Çubuk/Ankara olarak bilinmektedir. Daha detaylı adres tarifi için lütfen kuruluş ile iletişime geçin.

BALCI TEKNİK DALGIÇ POMPA internet sitesi : Bilinmiyor

Kuyu Sondaj İşleri Yüklenicisi ile ilgili ihtiyaçlarını karşılayabilecek bilgi sahibi olan BALCI TEKNİK DALGIÇ POMPA hakkındaki müşteri yorumlarına bakarak işletme hakkında çok daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

BALCI TEKNİK DALGIÇ POMPA ve İyiFirmaBul.Com arasında hiçbir ticari bağlantı bulunmamaktadır. İnternet sayfalarımızda listelenen firmalar ve Ankara Çubuk Kuyu Sondaj İşleri Yüklenicisi kategorisinde listelenmekte olan BALCI TEKNİK DALGIÇ POMPA ile alakalı yazıların hepsi Google İşletme hesap profili üzerinden alınmıştır. BALCI TEKNİK DALGIÇ POMPA ile yapılacak ticari bir bağlantı için İyifirmaBul.Com kefil olmamaktadır. İnternette bulunan bilgiler ışığında oluşturulmuş sayfadaki doneler hiçbir zaman tam anlamıyla gerçekleri göstermeyebilir. Bu yüzden İyifirmaBul.Com sebebiyle edinilen bilgiler neticesinde BALCI TEKNİK DALGIÇ POMPA ile yapılan herhangi bir ticaret için İyifirmaBul.Com taraf veya kefil olmayacaktır.

BALCI TEKNİK DALGIÇ POMPA için görüşlerinizi diğer kullanıcılar için bizimle paylaşabilirsiniz. Web sitemizi gezmekte olan ve BALCI TEKNİK DALGIÇ POMPA hakkında veri edinmek isteyen kullanıcılarımız için bu konu oldukça önemlidir. Bu sebeple Ankara ilinde Çubuk ilçesinde bulunmakta olan yada Kuyu Sondaj İşleri Yüklenicisi dalında hizmet sunan BALCI TEKNİK DALGIÇ POMPA için paylaştığınız bilgilerin ne kadar mühim olduğunun farkında olun.

BALCI TEKNİK DALGIÇ POMPA kuruluşunun sahibi sizseniz ve buradaki açıklamaları güncellemek isterseniz bizlerle iletişime geçin.

İyifirmaBul.Com Ücretsiz Firma Rehberindeki yerinizi hemen edinin. Firmanız popüler olsun ve potansiyel müşteriler edinin.

Düzenleme / İptal

iyifirmabul.com internet sitesinde bulunmakta olan firmalar ve bu firmalara ait listelenen tüm bilgiler, adı geçen firmanın Google Haritalar üzerinde bulunan bilgileridir. Özel yazılımlar (botlar) ile elde edilmektedir.

Google Haritalar'ın sözleşmesinde de yer aldığı gibi bu bilgiler halka açıktır, toplanabilir ve paylaşılabilir. Firma yetkilileri Google Haritalar hizmetine bu bilgileri kendi rızaları ile göndermiştir. Bizler de bu bilgileri toplamaktayız.

Hukuki açıdan hiç bir sorun yaratmamaktadır. Firma yetkilileri düzenleme veya iptal talebinde bulunabilirler. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra işlemleriniz en geç 1 hafta içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Uyarı : iyifirmabul.com, hatalı olan firma bilgilerinden doğabilecek hiç bir sorunu kabul etmemktedir.

Yasal Uyarı
  • iyifirmabul.com Ücretsiz bir şekilde firma rehberi hizmeti veren bir internet sitesidir.
  • iyifirmabul.com'da yayınlanmakta olan firmalar ve bu firmaların bilgileri işletmelerin kendi yayınlamış olduğu kamuya açık kurumsal internet sitelerinde yada işletmelerin kendileri tarafından sağlanan bilgilerdir.
  • iyifirmabul.com internet sitesi, sahip veya yöneticilerinin; web sitesinde yayınlanmakta olan işletmeler/firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com internet sitesi üzerinde bulunan bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle hiçbir garanti veya güvence vermemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com firmaların yayında olan bilgilerinin güncelliğini hiçbir zaman garanti etmemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden yayınlanmakta olan firmaların ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • iyifirmabul.com bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri iyifirmabul.com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
  • iyifirmabul.com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. destek@iyifirmabul.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
  • iyifirmabul.com tamamen ücretsiz firma rehberi şeklinde hizmeti vermektedir. iyifirmabul.com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizleri İyiFirmaBul.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz. iyifirmabul.com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Yukarı