BALIKESİR SİGORTA

İl
Balıkesir

İlçe
Altıeylül

Sektör
Sigorta Acentesi

Telefon
+90 266 260 04 00

Adres
Bahçelievler, Sanat Sk. 2 A, 10050 Balıkesir Merkez/Balıkesir

Navigasyon
Yol Tarifi Al

Ziyaretçi
16

BALIKESİR SİGORTA, Balıkesir Altıeylül bölgesinde çalışmalarını sürdürmektedir. Sayfamızda Sigorta Acentesi kategorisinde hizmet veren BALIKESİR SİGORTA ile ilgili merak edilen bilgiler bulunuyor.

Balıkesir Altıeylül ve çevresinde yer alan BALIKESİR SİGORTA ile ilgili merak ettiğiniz bilgileri aşağıda listelemekteyiz. Kullanıcılar ve bizlerin edinmiş olduğu datalar yazımızda.

BALIKESİR SİGORTA ile iletişime geçmek yada daha detaylı bilgi edinmek için kuruluşu arayınız.

BALIKESİR SİGORTA telefon no : +90 266 260 04 00

Sigorta Acentesi olarak hizmet sürdüren BALIKESİR SİGORTA yol bilgisi için bu sayfada yol tarifi ve yol bilgisi listelenmektedir.

BALIKESİR SİGORTA adres bilgisi Bahçelievler, Sanat Sk. 2 A, 10050 Balıkesir Merkez/Balıkesir olarak görünmekte. Daha net adres tarifi için lütfen firma ile bağlantı kurunuz.

BALIKESİR SİGORTA web sitesi : Bilinmiyor

Sigorta Acentesi sektöründe ihtiyaçlarını karşılayabilecek tecrübe sahibi olan BALIKESİR SİGORTA hakkında kullanıcı deneyimlerine göz atarak kuruluş hakkında detaylı deneyim sahibi olabilirsin.

BALIKESİR SİGORTA ve İyiFirmaBul.Com arasında herhangi bir ticari iş birliği olamaz. İnternet sayfalarımızda listelenen diğer kuruluşlar veya Balıkesir Altıeylül Sigorta Acentesi kategorisinde bulunan BALIKESİR SİGORTA ile alakalı bilgilerin hepsi Google İşletme hesap profili üzerinden alınmıştır. BALIKESİR SİGORTA ile imzalanacak ticari anlaşma için İyifirmaBul.Com aracı olmayacaktır. İnternette paylaşılmakta olan veriler ışığında oluşturulan buradaki veriler hiçbir zaman tam anlamıyla gerçekleri göstermeyebilir. Bu yüzden İyifirmaBul.Com sebebiyle öğrenilmiş veriler sebebiyle BALIKESİR SİGORTA ile yapılacak herhangi bir ticaret için İyifirmaBul.Com taraf veya kefil olmamaktadır.

BALIKESİR SİGORTA için düşüncelerinizi ve bilgilerinizi diğer ziyaretçilerimiz için bizlerle paylaşırsanız mutlu oluruz. Web sitemizi tıklayan yada BALIKESİR SİGORTA ile ilgili done edinmek isteyen ziyaretçilerimiz için bu konu oldukça önemlidir. Bu sebeple Balıkesir ilinde Altıeylül ilçesinde bulunan veya Sigorta Acentesi kategorisinde hizmet sunan BALIKESİR SİGORTA için paylaştığınız bilgilerin ne kadar mühim olduğunu unutmayın.

BALIKESİR SİGORTA işletmesinin sahibiyseniz veya buradaki bilgileri değiştirmek isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İyifirmaBul.Com Firma Rehberinde yerinizi hemen alın. İşletmeniz daha çok bilinsin ve işleriniz artsın.

Düzenleme / İptal

iyifirmabul.com internet sitesinde bulunmakta olan firmalar ve bu firmalara ait listelenen tüm bilgiler, adı geçen firmanın Google Haritalar üzerinde bulunan bilgileridir. Özel yazılımlar (botlar) ile elde edilmektedir.

Google Haritalar'ın sözleşmesinde de yer aldığı gibi bu bilgiler halka açıktır, toplanabilir ve paylaşılabilir. Firma yetkilileri Google Haritalar hizmetine bu bilgileri kendi rızaları ile göndermiştir. Bizler de bu bilgileri toplamaktayız.

Hukuki açıdan hiç bir sorun yaratmamaktadır. Firma yetkilileri düzenleme veya iptal talebinde bulunabilirler. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra işlemleriniz en geç 1 hafta içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Uyarı : iyifirmabul.com, hatalı olan firma bilgilerinden doğabilecek hiç bir sorunu kabul etmemktedir.

Yasal Uyarı
  • iyifirmabul.com Ücretsiz bir şekilde firma rehberi hizmeti veren bir internet sitesidir.
  • iyifirmabul.com'da yayınlanmakta olan firmalar ve bu firmaların bilgileri işletmelerin kendi yayınlamış olduğu kamuya açık kurumsal internet sitelerinde yada işletmelerin kendileri tarafından sağlanan bilgilerdir.
  • iyifirmabul.com internet sitesi, sahip veya yöneticilerinin; web sitesinde yayınlanmakta olan işletmeler/firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com internet sitesi üzerinde bulunan bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle hiçbir garanti veya güvence vermemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com firmaların yayında olan bilgilerinin güncelliğini hiçbir zaman garanti etmemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden yayınlanmakta olan firmaların ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • iyifirmabul.com bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri iyifirmabul.com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
  • iyifirmabul.com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. destek@iyifirmabul.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
  • iyifirmabul.com tamamen ücretsiz firma rehberi şeklinde hizmeti vermektedir. iyifirmabul.com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizleri İyiFirmaBul.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz. iyifirmabul.com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Yukarı