Başaran Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti.

İl
Trabzon

İlçe
Ortahisar

Sektör
Sigorta Acentesi

Telefon
+90 462 224 25 00

Adres
Karşıyaka mah. 804 nolu sokak, No:1 Demçay, D:apt. Kat:1, 61040 Ortahisar/Trabzon

Navigasyon
Yol Tarifi Al

Ziyaretçi
13

Başaran Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti., Trabzon Ortahisar lokasyonunda çalışmalarını sürdürmekte. İyiFirmaBul.Com'da Sigorta Acentesi kategorisinde hizmet sağlamakta olan Başaran Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti. hakkında merak edilen bilgiler bulunmaktadır.

Trabzon Ortahisar ve çevresinde hizmet sunan Başaran Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti. ile ilgili araştırdığınız bir çok bilgiyi aşağıda sizlerle paylaşıyoruz. Kullanıcılar ve yöneticilerimizin araştırmış olduğu veriler makalemizde bulunmaktadır.

Başaran Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti. ile iletişim kurmak yada daha ayrıntılı bilgi edinmek için firmayı aramalısınız.

Başaran Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti. iletişim no : +90 462 224 25 00

Sigorta Acentesi sektöründe hizmet veren Başaran Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti. açık adresi için bu sayfada yol bilgisi ve açık adres bilgisi paylaşılmakta.

Başaran Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti. adresi Karşıyaka mah. 804 nolu sokak, No:1 Demçay, D:apt. Kat:1, 61040 Ortahisar/Trabzon olarak görünmekte. Detaylı konum tarifi için mutlaka işletme ile bağlantı kurun.

Başaran Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti. internet sitesi : Bilinmiyor

Sigorta Acentesi ile alakalı ihtiyaçlarını karşılayabilecek bilgi ve tecrübe sahibi olan Başaran Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti. hakkındaki kullanıcı mesajlarına bakarak işletme hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Başaran Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti. ve İyiFirmaBul.Com arasında ticari bir bağ bulunmamakta. İnternet sitemizde bulunmakta olan diğer işletmeler yada Trabzon Ortahisar Sigorta Acentesi kategorisinde yer almakta olan Başaran Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti. ile alakalı yazıların tamamı Google İşletme hesap profili vasıtasıyla toplanmıştır. Başaran Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti. ile imzalanacak herhangi bir ticari anlaşma için İyifirmaBul.Com garanti vermez. İnternet üzerinde bulunan bilgiler yardımıyla oluşturulan bu sayfadaki veriler hiçbir şekilde tam anlamıyla gerçekleri göstermeyebilir. Bu sebepten dolayı İyifirmaBul.Com üzerinden edinilmiş bilgiler sebebiyle Başaran Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti. ile yapılan herhangi bir ticaret için İyifirmaBul.Com kefil veya taraf olmamaktadır.

Başaran Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti. hakkındaki düşüncelerinizi ve bilgilerinizi diğer okurlarımız için bizimle paylaşın. Web sitemizi inceleyen ve Başaran Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti. hakkında veri edinmek isteyen diğer okurlarımız için bu konu oldukça önemlidir. Bu sebepten ötürü Trabzon ilinde Ortahisar ilçesinde bulunmakta olan ve Sigorta Acentesi alanında faaliyet sürdüren Başaran Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti. için sunduğunuz verilerin son derece önemli olduğunun farkında olun.

Başaran Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti. kuruluşunun sahibi sizseniz yada buradaki verileri değiştirmek istiyorsanız bizlerle iletişime geçin.

İyifirmaBul.Com Firma Rehberinde yerinizi hemen alın. İşletmeniz daha çok bilinsin ve potansiyel müşteriler edinin.

Düzenleme / İptal

iyifirmabul.com internet sitesinde bulunmakta olan firmalar ve bu firmalara ait listelenen tüm bilgiler, adı geçen firmanın Google Haritalar üzerinde bulunan bilgileridir. Özel yazılımlar (botlar) ile elde edilmektedir.

Google Haritalar'ın sözleşmesinde de yer aldığı gibi bu bilgiler halka açıktır, toplanabilir ve paylaşılabilir. Firma yetkilileri Google Haritalar hizmetine bu bilgileri kendi rızaları ile göndermiştir. Bizler de bu bilgileri toplamaktayız.

Hukuki açıdan hiç bir sorun yaratmamaktadır. Firma yetkilileri düzenleme veya iptal talebinde bulunabilirler. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra işlemleriniz en geç 1 hafta içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Uyarı : iyifirmabul.com, hatalı olan firma bilgilerinden doğabilecek hiç bir sorunu kabul etmemktedir.

Yasal Uyarı
  • iyifirmabul.com Ücretsiz bir şekilde firma rehberi hizmeti veren bir internet sitesidir.
  • iyifirmabul.com'da yayınlanmakta olan firmalar ve bu firmaların bilgileri işletmelerin kendi yayınlamış olduğu kamuya açık kurumsal internet sitelerinde yada işletmelerin kendileri tarafından sağlanan bilgilerdir.
  • iyifirmabul.com internet sitesi, sahip veya yöneticilerinin; web sitesinde yayınlanmakta olan işletmeler/firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com internet sitesi üzerinde bulunan bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle hiçbir garanti veya güvence vermemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com firmaların yayında olan bilgilerinin güncelliğini hiçbir zaman garanti etmemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden yayınlanmakta olan firmaların ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • iyifirmabul.com bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri iyifirmabul.com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
  • iyifirmabul.com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. destek@iyifirmabul.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
  • iyifirmabul.com tamamen ücretsiz firma rehberi şeklinde hizmeti vermektedir. iyifirmabul.com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizleri İyiFirmaBul.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz. iyifirmabul.com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Yukarı