Bay Titiz Izgara & Yemek Salonu

İl
Bursa

İlçe
Osmangazi

Sektör
Yemek Salonu

Telefon
(0224) 253 15 17

Adres
Küplüpınar, Dr. Sadık Ahmet Cd. No:304, 16200 Osmangazi/Bursa

Navigasyon
Yol Tarifi Al

Ziyaretçi
15

Bay Titiz Izgara & Yemek Salonu, Bursa Osmangazi muhitinde çalışmalarını sürdürmektedir. Bu web sayfasında Yemek Salonu kategorisinde hizmet veren Bay Titiz Izgara & Yemek Salonu ile alakalı faydalı bilgiler bulunuyor.

Bursa Osmangazi lokasyonunda hizmet vermekte olan Bay Titiz Izgara & Yemek Salonu ile ilgili merak ettiğiniz verileri web sitemizde sizler için bir araya getirdik. Firma sahipleri ve bizlerin bulmuş olduğu veriler sayfanın devamında bulunmaktadır.

Bay Titiz Izgara & Yemek Salonu ile iletişime geçmek ve daha çok bilgi almak için kuruluşu arayın.

Bay Titiz Izgara & Yemek Salonu iletişim no : (0224) 253 15 17

Yemek Salonu alanında faaliyetlerine devam eden Bay Titiz Izgara & Yemek Salonu adres bilgisi için sayfamızda yol tarifi ve adres bilgisi bulunmaktadır.

Bay Titiz Izgara & Yemek Salonu harita bilgisi Küplüpınar, Dr. Sadık Ahmet Cd. No:304, 16200 Osmangazi/Bursa olarak bilinmekte. Daha hızlı adres tarifi için işletme ile iletişim kurun.

Bay Titiz Izgara & Yemek Salonu web adresi : Bilinmiyor

Yemek Salonu sektöründe ihtiyaçlarınızı tamamıyla karşılayacak tecrübeye sahip olan Bay Titiz Izgara & Yemek Salonu hakkındaki müşteri mesajlarına göz atarak firma hakkında çok daha ayrıntılı tecrübe sahibi olabilirsiniz.

İyiFirmaBul.Com ve Bay Titiz Izgara & Yemek Salonu arasında ticari bağlantı bulunmamaktadır. Web sayfalarımızda yer alan müesseseler veya Bursa Osmangazi Yemek Salonu kategorisinde bahsedilen Bay Titiz Izgara & Yemek Salonu ile ilgili paylaşımların tümü Google İşletme profili vasıtasıyla toplanmıştır. Bay Titiz Izgara & Yemek Salonu ile kurulacak iş birliği için İyifirmaBul.Com garanti vermemektedir. İnternette paylaşılan veriler ışığında oluşturulan sayfadaki doneler hiçbir zaman tamamen doğruları yansıtmayabilir. Bundan ötürü İyifirmaBul.Com vasıtasıyla öğrenilmiş veriler sonucunda Bay Titiz Izgara & Yemek Salonu ile yapılan herhangi bir alış-veriş için İyifirmaBul.Com taraf olmamaktadır.

Bay Titiz Izgara & Yemek Salonu ile ilgili bildiklerinizi diğer kullanıcılarımız için bizlerle paylaşabilirsiniz. Sayfamızı gezinmekte olan yada Bay Titiz Izgara & Yemek Salonu hakkında veri edinmek isteyen okurlarımız için bu konu önemlidir. Bu sebeple Bursa ilinde Osmangazi ilçesinde yer alan ve Yemek Salonu dalında hizmetlerine devam eden Bay Titiz Izgara & Yemek Salonu için bildirdiğiniz verilerin büyük bir öneme sahip olduğunu bilin.

Bay Titiz Izgara & Yemek Salonu firmasının sahibi sizseniz yada sayfadaki verileri güncellemek istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

İyifirmaBul.Com Firma Rehberindeki yerinizi hemen alın. İşletmeniz bilinirlik kazansın veya potansiyel müşteriler edinin.

Düzenleme / İptal

iyifirmabul.com internet sitesinde bulunmakta olan firmalar ve bu firmalara ait listelenen tüm bilgiler, adı geçen firmanın Google Haritalar üzerinde bulunan bilgileridir. Özel yazılımlar (botlar) ile elde edilmektedir.

Google Haritalar'ın sözleşmesinde de yer aldığı gibi bu bilgiler halka açıktır, toplanabilir ve paylaşılabilir. Firma yetkilileri Google Haritalar hizmetine bu bilgileri kendi rızaları ile göndermiştir. Bizler de bu bilgileri toplamaktayız.

Hukuki açıdan hiç bir sorun yaratmamaktadır. Firma yetkilileri düzenleme veya iptal talebinde bulunabilirler. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra işlemleriniz en geç 1 hafta içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Uyarı : iyifirmabul.com, hatalı olan firma bilgilerinden doğabilecek hiç bir sorunu kabul etmemktedir.

Yasal Uyarı
  • iyifirmabul.com Ücretsiz bir şekilde firma rehberi hizmeti veren bir internet sitesidir.
  • iyifirmabul.com'da yayınlanmakta olan firmalar ve bu firmaların bilgileri işletmelerin kendi yayınlamış olduğu kamuya açık kurumsal internet sitelerinde yada işletmelerin kendileri tarafından sağlanan bilgilerdir.
  • iyifirmabul.com internet sitesi, sahip veya yöneticilerinin; web sitesinde yayınlanmakta olan işletmeler/firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com internet sitesi üzerinde bulunan bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle hiçbir garanti veya güvence vermemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com firmaların yayında olan bilgilerinin güncelliğini hiçbir zaman garanti etmemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden yayınlanmakta olan firmaların ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • iyifirmabul.com bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri iyifirmabul.com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
  • iyifirmabul.com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. destek@iyifirmabul.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
  • iyifirmabul.com tamamen ücretsiz firma rehberi şeklinde hizmeti vermektedir. iyifirmabul.com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizleri İyiFirmaBul.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz. iyifirmabul.com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Yukarı