blue rent a car

İl
Antalya

İlçe
Aksu

Sektör
Araç Kiralama

Telefon
+90 542 317 59 89

Adres
Güzelyurt, 220. Sk. No:37, 07112 Aksu/Antalya

Navigasyon
Yol Tarifi Al

Ziyaretçi
26

blue rent a car, Antalya Aksu muhitinde yer alıyor. Bu web sayfasında Araç Kiralama sektoründe hizmetlerini sürdüren blue rent a car ile alakalı merak edilen bilgiler bulunuyor.

Antalya Aksu muhitinde faaliyet göstermekte olan blue rent a car ile bağlantılı merak ettiğiniz bilgileri internet sitemizde toparladık. Diğer kullanıcılar ve bizim araştırmış olduğu bilgiler makalemizde.

blue rent a car ile iletişime geçmek veya data teferruatlı bilgi edinmek için kuruluşu aramalısınız.

blue rent a car telefon numarası : +90 542 317 59 89

Araç Kiralama sektöründe hizmetlerine devam eden blue rent a car yol bilgisi için yazının devamında harita ve adres bilgisi yer almakta.

blue rent a car açık adresi Güzelyurt, 220. Sk. No:37, 07112 Aksu/Antalya olarak gözükmektedir. Daha detaylı adres tarifi için kuruluş ile bağlantıya geçin.

blue rent a car internet adresi : Bilinmiyor

Araç Kiralama sektöründe sorunlarınızı çözecek bilgi sahibi olan blue rent a car hakkında kullanıcı yorumlarına göz atarak firma hakkında daha detaylı tecrübe sahibi olabilirsiniz.

blue rent a car ve İyiFirmaBul.Com arasında herhangi bir ticari bağlantı bulunmuyor. İyiFirmaBul.Com'da bulunmakta olan diğer firmalar veya Antalya Aksu Araç Kiralama kategorisinde bulunan blue rent a car hakkındaki paylaşımların hepsi Google İşletme hesap profili üstünden alınmaktadır. blue rent a car ile yapılacak hiçbir ticari iş birliği için İyifirmaBul.Com kefil olmamaktadır. İnternette paylaşılmakta olan veriler ışığında oluşturulan sayfadaki doneler hiçbir zaman tamamen doğruları göstermeyebilir. Bu sebepten ötürü İyifirmaBul.Com sebebiyle edinilen bilgiler neticesinde blue rent a car ile yapılan herhangi bir ticaret için İyifirmaBul.Com kefil yada taraf olmamaktadır.

blue rent a car hakkındaki bilgi ve düşüncelerinizi diğer misafirlerimiz için bizlerle paylaşırsanız seviniriz. İnternet sitemizi tıklayan ve blue rent a car ile ilgili bilgi almak isteyen kullanıcılar için bu husus önemli. Bu yüzden Antalya ilinde Aksu ilçesinde var olan ve Araç Kiralama branşında hizmet veren blue rent a car için paylaştığınız bilgilerin oldukça önemli olduğunun farkında olun.

blue rent a car işletmesinin sahibi sizseniz yada buradaki verileri değiştirmek isterseniz bizlerle iletişime geçiniz.

İyifirmaBul.Com Ücretsiz Firma Rehberindeki yerinizi hemen edinin. İşletmeniz daha çok bilinsin ve yeni müşterileriniz olsun.

Düzenleme / İptal

iyifirmabul.com internet sitesinde bulunmakta olan firmalar ve bu firmalara ait listelenen tüm bilgiler, adı geçen firmanın Google Haritalar üzerinde bulunan bilgileridir. Özel yazılımlar (botlar) ile elde edilmektedir.

Google Haritalar'ın sözleşmesinde de yer aldığı gibi bu bilgiler halka açıktır, toplanabilir ve paylaşılabilir. Firma yetkilileri Google Haritalar hizmetine bu bilgileri kendi rızaları ile göndermiştir. Bizler de bu bilgileri toplamaktayız.

Hukuki açıdan hiç bir sorun yaratmamaktadır. Firma yetkilileri düzenleme veya iptal talebinde bulunabilirler. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra işlemleriniz en geç 1 hafta içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Uyarı : iyifirmabul.com, hatalı olan firma bilgilerinden doğabilecek hiç bir sorunu kabul etmemktedir.

Yasal Uyarı
  • iyifirmabul.com Ücretsiz bir şekilde firma rehberi hizmeti veren bir internet sitesidir.
  • iyifirmabul.com'da yayınlanmakta olan firmalar ve bu firmaların bilgileri işletmelerin kendi yayınlamış olduğu kamuya açık kurumsal internet sitelerinde yada işletmelerin kendileri tarafından sağlanan bilgilerdir.
  • iyifirmabul.com internet sitesi, sahip veya yöneticilerinin; web sitesinde yayınlanmakta olan işletmeler/firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com internet sitesi üzerinde bulunan bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle hiçbir garanti veya güvence vermemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com firmaların yayında olan bilgilerinin güncelliğini hiçbir zaman garanti etmemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden yayınlanmakta olan firmaların ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • iyifirmabul.com bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri iyifirmabul.com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
  • iyifirmabul.com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. destek@iyifirmabul.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
  • iyifirmabul.com tamamen ücretsiz firma rehberi şeklinde hizmeti vermektedir. iyifirmabul.com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizleri İyiFirmaBul.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz. iyifirmabul.com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Yukarı