Çarşı KahV6

İl
Bitlis

İlçe
Tatvan

Sektör
Restoran

Telefon
+90 434 827 36 66

Adres
Sahil, Yeni Çarşı Cd., 13200 Tatvan/Bitlis

Navigasyon
Yol Tarifi Al

Ziyaretçi
21

Çarşı KahV6, Bitlis Tatvan civarında çalışmalarını devam ettirmekte. Burada Restoran sektoründe faaliyetlerine devam eden Çarşı KahV6 hakkında bilgiler yer almaktadır.

Bitlis Tatvan civarında yer alan Çarşı KahV6 ile bağlantılı aradığınız bir çok bilgiyi sitemizde sizler için listelemekteyiz. Ziyaretçilerimiz ve bizim toplamış olduğu datalar yazımızda.

Çarşı KahV6 ile iletişim kurmak ve daha detaylı bilgi öğrenmek için işletmeyi arayınız.

Çarşı KahV6 telefon numarası : +90 434 827 36 66

Restoran olarak hizmet sürdüren Çarşı KahV6 adres bilgisi için bu web sayfasında yol tarifi ve yol bilgisi paylaşılmaktadır.

Çarşı KahV6 adresi Sahil, Yeni Çarşı Cd., 13200 Tatvan/Bitlis olarak bilinmekte. Daha net yol tarifi için lütfen kuruluş ile iletişime geçin.

Çarşı KahV6 web adresi : Bilinmiyor

Restoran ile ilgili ihtiyaçlarını karşılayabilecek bilgi sahibi olan Çarşı KahV6 hakkında kullanıcı yorumlarına göz gezdirerek müessese hakkında daha detaylı deneyim sahibi olabilirsin.

İyiFirmaBul.Com ve Çarşı KahV6 arasında ticari bir bağlantı bulunmamakta. İyiFirmaBul.Com üzerinde bahsedilmekte olan diğer işletmeler yada Bitlis Tatvan Restoran kategorisinde bulunmakta olan Çarşı KahV6 ile ilgili bilgilerin tümü Google İşletme hesap profili vasıtasıyla toplanmaktadır. Çarşı KahV6 ile kurulacak hiçbir ticari iş birliği için İyifirmaBul.Com garanti ve güvence vermemektedir. İnternette paylaşılmakta olan bilgiler ile oluşturulmuş sayfadaki veriler hiçbir zaman tamamen gerçekleri göstermeyebilir. Bu sebepten ötürü İyifirmaBul.Com sebebiyle edinilen doneler sebebiyle Çarşı KahV6 ile yapılacak herhangi bir iş birliği için İyifirmaBul.Com taraf ve kefil olmamaktadır.

Çarşı KahV6 ile ilişkin bildiklerinizi ve görüşlerinizi diğer misafirlerimiz için bizlerle paylaşabilirseniz seviniriz. Sayfamızı ziyaret etmekte olan yada Çarşı KahV6 ile ilgili bilgi edinmek isteyen kullanıcılarımız için bu husus oldukça önemlidir. Bu yüzden Bitlis ilinde Tatvan ilçesinde bulunan ve Restoran alanında faaliyet sürdüren Çarşı KahV6 için paylaşmış olduğunuz verilerin son derece mühim olduğunu bilin.

Çarşı KahV6 kuruluşunun söz sahibiyseniz veya bu sayfadaki açıklamaları güncellemek isterseniz bizimle iletişime geçin.

İyifirmaBul.Com Firma Rehberindeki yerinizi hemen edinin. İşletmeniz popüler olsun yada yeni müşterileriniz olsun.

Düzenleme / İptal

iyifirmabul.com internet sitesinde bulunmakta olan firmalar ve bu firmalara ait listelenen tüm bilgiler, adı geçen firmanın Google Haritalar üzerinde bulunan bilgileridir. Özel yazılımlar (botlar) ile elde edilmektedir.

Google Haritalar'ın sözleşmesinde de yer aldığı gibi bu bilgiler halka açıktır, toplanabilir ve paylaşılabilir. Firma yetkilileri Google Haritalar hizmetine bu bilgileri kendi rızaları ile göndermiştir. Bizler de bu bilgileri toplamaktayız.

Hukuki açıdan hiç bir sorun yaratmamaktadır. Firma yetkilileri düzenleme veya iptal talebinde bulunabilirler. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra işlemleriniz en geç 1 hafta içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Uyarı : iyifirmabul.com, hatalı olan firma bilgilerinden doğabilecek hiç bir sorunu kabul etmemktedir.

Yasal Uyarı
  • iyifirmabul.com Ücretsiz bir şekilde firma rehberi hizmeti veren bir internet sitesidir.
  • iyifirmabul.com'da yayınlanmakta olan firmalar ve bu firmaların bilgileri işletmelerin kendi yayınlamış olduğu kamuya açık kurumsal internet sitelerinde yada işletmelerin kendileri tarafından sağlanan bilgilerdir.
  • iyifirmabul.com internet sitesi, sahip veya yöneticilerinin; web sitesinde yayınlanmakta olan işletmeler/firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com internet sitesi üzerinde bulunan bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle hiçbir garanti veya güvence vermemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com firmaların yayında olan bilgilerinin güncelliğini hiçbir zaman garanti etmemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden yayınlanmakta olan firmaların ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • iyifirmabul.com bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri iyifirmabul.com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
  • iyifirmabul.com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. destek@iyifirmabul.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
  • iyifirmabul.com tamamen ücretsiz firma rehberi şeklinde hizmeti vermektedir. iyifirmabul.com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizleri İyiFirmaBul.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz. iyifirmabul.com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Yukarı