Çayırağası Vip

İl
Ankara

İlçe
Yenimahalle

Sektör
Otobüs Firması

Telefon
+90 312 224 12 12

Adres
Beştepe, Mevlana Blv. No:82, 06510 Yenimahalle/Ankara

Navigasyon
Yol Tarifi Al

Ziyaretçi
21

Çayırağası Vip, Ankara Yenimahalle taraflarında çalışmalarını sürdürmektedir. İyiFirmaBul.Com'da Otobüs Firması sektoründe faaliyet gösteren Çayırağası Vip ile ilgili bilgiler bulunuyor.

Ankara Yenimahalle muhitinde yer alan Çayırağası Vip ile alakalı merak ettiğiniz bir çok veriyi aşağıda sunmaktayız. Diğer kullanıcılar ve bizim toplamış olduğu datalar makalemizde bulunmaktadır.

Çayırağası Vip ile iletişime geçmek yada daha ayrıntılı bilgi öğrenmek için firmayı arayabilirsiniz.

Çayırağası Vip telefon no : +90 312 224 12 12

Otobüs Firması alanında hizmetlerine devam eden Çayırağası Vip yol bilgisi için aşağıda yol bilgisi paylaşılmaktadır.

Çayırağası Vip lokasyon bilgisi Beştepe, Mevlana Blv. No:82, 06510 Yenimahalle/Ankara olarak gözükmektedir. Daha net adres tarifi için mutlaka kuruluş ile bağlantıya geçiniz.

Çayırağası Vip internet sitesi : Bilinmiyor

Otobüs Firması ile alakalı sorunlarınızı çözebilecek bilgiye sahip olan Çayırağası Vip hakkındaki müşteri deneyimlerine göz atarak kuruluş hakkında daha ayrıntılı deneyim sahibi olabilirsiniz.

İyiFirmaBul.Com ve Çayırağası Vip arasında hiçbir ticari bağ bulunmamaktadır. İnternet sayfalarımızda listelenen diğer müesseseler yada Ankara Yenimahalle Otobüs Firması kategorisinde bulunan Çayırağası Vip hakkındaki yazıların hepsi Google İşletme profili üzerinden alınmaktadır. Çayırağası Vip ile imzalanacak ticari bağlantı için İyifirmaBul.Com kelil olmayacaktır. İnternet üzerinde bulunmakta olan veriler ile oluşturulan buradaki bilgiler hiçbir zaman tam anlamıyla gerçekleri yansıtmayabilir. Bu sebeple İyifirmaBul.Com tarafından edinilen veriler neticesinde Çayırağası Vip ile yapılacak herhangi bir alış-veriş için İyifirmaBul.Com kefil ve taraf olmayacaktır.

Çayırağası Vip ile ilgili bildiklerinizi diğer kullanıcılar için bizlerle paylaşırsanız mutlu oluruz. Web sitemizi gezmekte olan yada Çayırağası Vip için veri almak isteyen diğer kullanıcılarımız için bu konu oldukça önemlidir. Bu yüzden Ankara ilinde Yenimahalle ilçesinde bulunan yada Otobüs Firması dalında hizmet sunan Çayırağası Vip için bildirdiğiniz bilgilerin son derece mühim olduğunu unutmayın.

Çayırağası Vip firmasının sahibiyseniz ve buradaki açıklamaları güncellemek isterseniz bizimle iletişime geçiniz.

İyifirmaBul.Com Firma Rehberindeki yerinizi hemen alın. Kuruluşunuz bilinirlik kazansın ve yeni müşteriler edinin.

Düzenleme / İptal

iyifirmabul.com internet sitesinde bulunmakta olan firmalar ve bu firmalara ait listelenen tüm bilgiler, adı geçen firmanın Google Haritalar üzerinde bulunan bilgileridir. Özel yazılımlar (botlar) ile elde edilmektedir.

Google Haritalar'ın sözleşmesinde de yer aldığı gibi bu bilgiler halka açıktır, toplanabilir ve paylaşılabilir. Firma yetkilileri Google Haritalar hizmetine bu bilgileri kendi rızaları ile göndermiştir. Bizler de bu bilgileri toplamaktayız.

Hukuki açıdan hiç bir sorun yaratmamaktadır. Firma yetkilileri düzenleme veya iptal talebinde bulunabilirler. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra işlemleriniz en geç 1 hafta içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Uyarı : iyifirmabul.com, hatalı olan firma bilgilerinden doğabilecek hiç bir sorunu kabul etmemktedir.

Yasal Uyarı
  • iyifirmabul.com Ücretsiz bir şekilde firma rehberi hizmeti veren bir internet sitesidir.
  • iyifirmabul.com'da yayınlanmakta olan firmalar ve bu firmaların bilgileri işletmelerin kendi yayınlamış olduğu kamuya açık kurumsal internet sitelerinde yada işletmelerin kendileri tarafından sağlanan bilgilerdir.
  • iyifirmabul.com internet sitesi, sahip veya yöneticilerinin; web sitesinde yayınlanmakta olan işletmeler/firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com internet sitesi üzerinde bulunan bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle hiçbir garanti veya güvence vermemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com firmaların yayında olan bilgilerinin güncelliğini hiçbir zaman garanti etmemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden yayınlanmakta olan firmaların ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • iyifirmabul.com bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri iyifirmabul.com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
  • iyifirmabul.com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. destek@iyifirmabul.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
  • iyifirmabul.com tamamen ücretsiz firma rehberi şeklinde hizmeti vermektedir. iyifirmabul.com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizleri İyiFirmaBul.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz. iyifirmabul.com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Yukarı