Dask Sigorta

İl
Ankara

İlçe
Çankaya

Sektör
Sigorta Acentesi

Adres
Kavaklıdere, Esat Cd., 06680 Çankaya/Ankara

Navigasyon
Yol Tarifi Al

Ziyaretçi
17

Dask Sigorta, Ankara Çankaya bölgesinde yer alıyor. İnternet sitemizde Sigorta Acentesi kategorisinde faaliyetlerine devam eden Dask Sigorta hakkında bilgiler bulunmaktadır.

Ankara Çankaya ve çevresinde yer alan Dask Sigorta ile ilgili merak ettiğiniz verileri sayfamızda paylaşmaktayız. Ziyaretçilerimiz ve bizlerin toplamış olduğu datalar yazımızın içerisinde bulunmaktadır.

Dask Sigorta ile görüşmek ve daha ayrıntılı bilgi almak için işletmeyi arayabilirsiniz.

Dask Sigorta iletişim no : Bilinmiyor

Sigorta Acentesi alanında hizmetlerine devam eden Dask Sigorta adres tarifi için burada harita bilgisi listelenmektedir.

Dask Sigorta adres bilgisi Kavaklıdere, Esat Cd., 06680 Çankaya/Ankara olarak gözükmekte. Daha net yol tarifi için lütfen firma ile bağlantıya geçiniz.

Dask Sigorta internet sitesi : Bilinmiyor

Sigorta Acentesi sektöründe ihtiyaçlarını karşılayacak tecrübe sahibi olan Dask Sigorta hakkında kullanıcı yorumlarına göz gezdirerek işletme hakkında çok daha detaylı tecrübe sahibi olabilirsin.

Dask Sigorta ve İyiFirmaBul.Com arasında ticari bir iş birliği bulunmuyor. İnternet sayfalarımızda listelenmekte olan firmalar ve Ankara Çankaya Sigorta Acentesi kategorisinde yer almakta olan Dask Sigorta hakkındaki yazıların tümü Google İşletme hesap profili üzerinden alınmaktadır. Dask Sigorta ile imzalanacak hiçbir ticari iş birliği için İyifirmaBul.Com garanti vermemektedir. İnternette paylaşılmakta olan doneler ile oluşturulan bu adresteki veriler hiçbir şekilde tam anlamıyla doğruları yansıtmayabilir. Bu sebepten dolayı İyifirmaBul.Com tarafından edinilen veriler sebebiyle Dask Sigorta ile yapılan herhangi bir iş birliği için İyifirmaBul.Com kefil yada taraf olmayacaktır.

Dask Sigorta ile ilişkin düşüncelerinizi diğer kullanıcılarımız için bizlerle paylaşın. Web sayfamızı ziyaret eden ve Dask Sigorta ile ilişkin done edinmek isteyen diğer kullanıcılar için bu konu önemlidir. Bu sebeple Ankara ilinde Çankaya ilçesinde yer alan yada Sigorta Acentesi alanında faaliyetlerini sürdüren Dask Sigorta için paylaşmış olduğunuz bilgilerin ne kadar mühim olduğunun farkına varın.

Dask Sigorta işletmesinin sahibiyseniz ve bu sayfadaki bilgileri güncellemek istiyorsanız lütfen bizlerle iletişime geçiniz.

İyifirmaBul.Com Ücretsiz Firma Rehberindeki yerinizi hemen ayırtın. İşletmeniz popüler olsun yada daha fazla müşteriniz olsun.

Düzenleme / İptal

iyifirmabul.com internet sitesinde bulunmakta olan firmalar ve bu firmalara ait listelenen tüm bilgiler, adı geçen firmanın Google Haritalar üzerinde bulunan bilgileridir. Özel yazılımlar (botlar) ile elde edilmektedir.

Google Haritalar'ın sözleşmesinde de yer aldığı gibi bu bilgiler halka açıktır, toplanabilir ve paylaşılabilir. Firma yetkilileri Google Haritalar hizmetine bu bilgileri kendi rızaları ile göndermiştir. Bizler de bu bilgileri toplamaktayız.

Hukuki açıdan hiç bir sorun yaratmamaktadır. Firma yetkilileri düzenleme veya iptal talebinde bulunabilirler. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra işlemleriniz en geç 1 hafta içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Uyarı : iyifirmabul.com, hatalı olan firma bilgilerinden doğabilecek hiç bir sorunu kabul etmemktedir.

Yasal Uyarı
  • iyifirmabul.com Ücretsiz bir şekilde firma rehberi hizmeti veren bir internet sitesidir.
  • iyifirmabul.com'da yayınlanmakta olan firmalar ve bu firmaların bilgileri işletmelerin kendi yayınlamış olduğu kamuya açık kurumsal internet sitelerinde yada işletmelerin kendileri tarafından sağlanan bilgilerdir.
  • iyifirmabul.com internet sitesi, sahip veya yöneticilerinin; web sitesinde yayınlanmakta olan işletmeler/firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com internet sitesi üzerinde bulunan bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle hiçbir garanti veya güvence vermemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com firmaların yayında olan bilgilerinin güncelliğini hiçbir zaman garanti etmemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden yayınlanmakta olan firmaların ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • iyifirmabul.com bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri iyifirmabul.com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
  • iyifirmabul.com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. destek@iyifirmabul.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
  • iyifirmabul.com tamamen ücretsiz firma rehberi şeklinde hizmeti vermektedir. iyifirmabul.com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizleri İyiFirmaBul.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz. iyifirmabul.com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Yukarı