Dizayn Spor Yapı ve İnş. Ltd.

İl
İstanbul

İlçe
Bağcılar

Sektör
İnşaat Şirketi

Telefon
+90 212 534 76 77

Adres
Mahmutbey, Narlı Sk. No:6, 34217 Bağcılar/İstanbul

Navigasyon
Yol Tarifi Al

Ziyaretçi
18

Dizayn Spor Yapı ve İnş. Ltd., İstanbul Bağcılar muhitinde faaliyetlerine devam etmekte. Bu web sayfasında İnşaat Şirketi alanında hizmet veren Dizayn Spor Yapı ve İnş. Ltd. ile ilgili merak edilen bilgiler yer almaktadır.

İstanbul Bağcılar muhitinde hizmet vermekte olan Dizayn Spor Yapı ve İnş. Ltd. ile bağlantılı araştırdığınız bir çok veriyi web sitemizde sizler için listelemekteyiz. Kullanıcılar ve editörlerimizin toplamış olduğu bilgiler yazımızın içerisinde bulunmaktadır.

Dizayn Spor Yapı ve İnş. Ltd. ile iletişim kurmak yada daha çok bilgi almak için işletmeyi arayınız.

Dizayn Spor Yapı ve İnş. Ltd. telefon numarası : +90 212 534 76 77

İnşaat Şirketi olarak hizmet veren Dizayn Spor Yapı ve İnş. Ltd. yol bilgisi için web sitemizde yol tarifi ve adres bilgisi bulunmakta.

Dizayn Spor Yapı ve İnş. Ltd. açık adresi Mahmutbey, Narlı Sk. No:6, 34217 Bağcılar/İstanbul olarak görünmekte. Daha fazla adres tarifi için lütfen işletme ile iletişim kurunuz.

Dizayn Spor Yapı ve İnş. Ltd. internet adresi : Bilinmiyor

İnşaat Şirketi sektöründe sorunlarınızı çözüme kavuşturacak tecrübe sahibi olan Dizayn Spor Yapı ve İnş. Ltd. hakkında müşteri mesajlarına bakarak firma hakkında daha ayrıntılı deneyim sahibi olabilirsin.

Dizayn Spor Yapı ve İnş. Ltd. ve İyiFirmaBul.Com arasında ticari bağ bulunmamaktadır. İnternet sitemizde yer almakta olan kuruluşlar ve İstanbul Bağcılar İnşaat Şirketi kategorisinde bulunan Dizayn Spor Yapı ve İnş. Ltd. ile alakalı yazıların bütünü Google İşletme hesap profili üzerinden alınmıştır. Dizayn Spor Yapı ve İnş. Ltd. ile yapılacak ticari bir bağ için İyifirmaBul.Com güvence ve garanti vermemektedir. İnternette paylaşılan veriler ile oluşturulmuş sayfadaki bilgiler hiçbir şekilde tam anlamıyla gerçekleri göstermeyebilir. Bu sebepten ötürü İyifirmaBul.Com vasıtasıyla öğrenilmiş doneler sonucunda Dizayn Spor Yapı ve İnş. Ltd. ile yapılan herhangi bir iş birliği için İyifirmaBul.Com taraf olmayacaktır.

Dizayn Spor Yapı ve İnş. Ltd. ile ilişkin düşüncelerinizi diğer ziyaretçilerimiz için bizimle paylaşın. Web sayfamızı ziyaret etmekte olan yada Dizayn Spor Yapı ve İnş. Ltd. ile ilgili bilgi almak isteyen diğer ziyaretçilerimiz için bu husus önemlidir. Bu yüzden İstanbul ilinde Bağcılar ilçesinde bulunan yada İnşaat Şirketi alanında faaliyet sürdüren Dizayn Spor Yapı ve İnş. Ltd. için paylaştığınız bilgilerin oldukça mühim olduğunu unutmayın.

Dizayn Spor Yapı ve İnş. Ltd. kuruluşunun sahibi sizseniz yada bu sayfadaki verileri güncellemek isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İyifirmaBul.Com Firma Rehberindeki yerinizi hemen edinin. İşletmeniz daha çok bilinsin veya yeni müşterileriniz olsun.

Düzenleme / İptal

iyifirmabul.com internet sitesinde bulunmakta olan firmalar ve bu firmalara ait listelenen tüm bilgiler, adı geçen firmanın Google Haritalar üzerinde bulunan bilgileridir. Özel yazılımlar (botlar) ile elde edilmektedir.

Google Haritalar'ın sözleşmesinde de yer aldığı gibi bu bilgiler halka açıktır, toplanabilir ve paylaşılabilir. Firma yetkilileri Google Haritalar hizmetine bu bilgileri kendi rızaları ile göndermiştir. Bizler de bu bilgileri toplamaktayız.

Hukuki açıdan hiç bir sorun yaratmamaktadır. Firma yetkilileri düzenleme veya iptal talebinde bulunabilirler. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra işlemleriniz en geç 1 hafta içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Uyarı : iyifirmabul.com, hatalı olan firma bilgilerinden doğabilecek hiç bir sorunu kabul etmemktedir.

Yasal Uyarı
  • iyifirmabul.com Ücretsiz bir şekilde firma rehberi hizmeti veren bir internet sitesidir.
  • iyifirmabul.com'da yayınlanmakta olan firmalar ve bu firmaların bilgileri işletmelerin kendi yayınlamış olduğu kamuya açık kurumsal internet sitelerinde yada işletmelerin kendileri tarafından sağlanan bilgilerdir.
  • iyifirmabul.com internet sitesi, sahip veya yöneticilerinin; web sitesinde yayınlanmakta olan işletmeler/firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com internet sitesi üzerinde bulunan bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle hiçbir garanti veya güvence vermemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com firmaların yayında olan bilgilerinin güncelliğini hiçbir zaman garanti etmemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden yayınlanmakta olan firmaların ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • iyifirmabul.com bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri iyifirmabul.com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
  • iyifirmabul.com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. destek@iyifirmabul.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
  • iyifirmabul.com tamamen ücretsiz firma rehberi şeklinde hizmeti vermektedir. iyifirmabul.com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizleri İyiFirmaBul.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz. iyifirmabul.com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Yukarı