Dryturk Kuru Temizleme

İl
Trabzon

İlçe
Ortahisar

Sektör
Kuru Temizlemeci

Adres
Ortahisar, 61030 Ortahisar/Trabzon

Navigasyon
Yol Tarifi Al

Ziyaretçi
13

Dryturk Kuru Temizleme, Trabzon Ortahisar lokasyonunda faaliyetlerini sürdürmekte. Web sitemizde Kuru Temizlemeci kategorisinde hizmet vermekte olan Dryturk Kuru Temizleme ile ilgili bilgiler yer alıyor.

Trabzon Ortahisar lokasyonunda hizmetlerini sunmakta olan Dryturk Kuru Temizleme ile ilgili araştırdığınız bilgileri bu sayfada sizler için bir araya getirdik. Firma sahipleri ve yöneticilerimizin bulmuş olduğu bilgiler sayfanın altındadır.

Dryturk Kuru Temizleme ile iletişim kurmak veya daha detaylı bilgi almak için firmayı arayabilirsiniz.

Dryturk Kuru Temizleme telefon no : Bilinmiyor

Kuru Temizlemeci alanında hizmet sürdüren Dryturk Kuru Temizleme adres bilgisi için makalemizde yol bilgisi paylaşılmakta.

Dryturk Kuru Temizleme adres bilgisi Ortahisar, 61030 Ortahisar/Trabzon olarak görünmekte. Detaylı konum tarifi için mutlaka işletme ile bağlantı kurunuz.

Dryturk Kuru Temizleme web sitesi : Bilinmiyor

Kuru Temizlemeci sektöründe ihtiyaçlarını karşılayacak bilgiye sahip olan Dryturk Kuru Temizleme hakkındaki kullanıcı yorumlarına bakarak müessese hakkında daha detaylı deneyim sahibi olabilirsiniz.

Dryturk Kuru Temizleme ve İyiFirmaBul.Com arasında hiçbir ticari bağ yoktur. Sayfalarımızda listelenen diğer müesseseler yada Trabzon Ortahisar Kuru Temizlemeci kategorisinde listelenmekte olan Dryturk Kuru Temizleme ile ilgili bilgilerin bütün hepsi Google İşletme hesap profili üstünden alınmaktadır. Dryturk Kuru Temizleme ile yapılacak ticari bir iş birliği için İyifirmaBul.Com kefil olmamaktadır. İnternet üzerinde bulunan doneler ışığında oluşturulmuş bu sayfadaki veriler hiçbir şekilde tamamen doğruları yansıtmayabilir. Bu sebepten dolayı İyifirmaBul.Com vasıtasıyla edinilen bilgiler sonucunda Dryturk Kuru Temizleme ile yapılan herhangi bir iş birliği için İyifirmaBul.Com taraf ve kefil olmamaktadır.

Dryturk Kuru Temizleme hakkındaki tecrübelerinizi diğer ziyaretçilerimiz için bizimle paylaşın. İyiFirmaBul.Com'u gezinmekte olan veya Dryturk Kuru Temizleme için bilgi almak isteyen diğer kullanıcılarımız için bu husus oldukça önemlidir. Bu sebepten ötürü Trabzon ilinde Ortahisar ilçesinde bulunan yada Kuru Temizlemeci kategorisinde hizmet sunmaya devam eden Dryturk Kuru Temizleme için paylaşmış olduğunuz bilgilerin son derece mühim olduğunu unutmayın.

Dryturk Kuru Temizleme kuruluşunun sahibiyseniz veya sayfadaki bilgileri değiştirmek isterseniz lütfen bizlerle iletişime geçin.

İyifirmaBul.Com Ücretsiz Firma Rehberinde yerinizi hemen edinin. Firmanız bilinirlik kazansın veya işleriniz hızlansın.

Düzenleme / İptal

iyifirmabul.com internet sitesinde bulunmakta olan firmalar ve bu firmalara ait listelenen tüm bilgiler, adı geçen firmanın Google Haritalar üzerinde bulunan bilgileridir. Özel yazılımlar (botlar) ile elde edilmektedir.

Google Haritalar'ın sözleşmesinde de yer aldığı gibi bu bilgiler halka açıktır, toplanabilir ve paylaşılabilir. Firma yetkilileri Google Haritalar hizmetine bu bilgileri kendi rızaları ile göndermiştir. Bizler de bu bilgileri toplamaktayız.

Hukuki açıdan hiç bir sorun yaratmamaktadır. Firma yetkilileri düzenleme veya iptal talebinde bulunabilirler. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra işlemleriniz en geç 1 hafta içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Uyarı : iyifirmabul.com, hatalı olan firma bilgilerinden doğabilecek hiç bir sorunu kabul etmemktedir.

Yasal Uyarı
  • iyifirmabul.com Ücretsiz bir şekilde firma rehberi hizmeti veren bir internet sitesidir.
  • iyifirmabul.com'da yayınlanmakta olan firmalar ve bu firmaların bilgileri işletmelerin kendi yayınlamış olduğu kamuya açık kurumsal internet sitelerinde yada işletmelerin kendileri tarafından sağlanan bilgilerdir.
  • iyifirmabul.com internet sitesi, sahip veya yöneticilerinin; web sitesinde yayınlanmakta olan işletmeler/firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com internet sitesi üzerinde bulunan bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle hiçbir garanti veya güvence vermemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com firmaların yayında olan bilgilerinin güncelliğini hiçbir zaman garanti etmemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden yayınlanmakta olan firmaların ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • iyifirmabul.com bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri iyifirmabul.com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
  • iyifirmabul.com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. destek@iyifirmabul.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
  • iyifirmabul.com tamamen ücretsiz firma rehberi şeklinde hizmeti vermektedir. iyifirmabul.com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizleri İyiFirmaBul.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz. iyifirmabul.com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Yukarı