Eym Mühendislik

İl
İstanbul

İlçe
Pendik

Sektör
Kazı İşleri Yüklenicisi

Telefon
+90 216 969 12 37

Adres
Orhangazi, Necmettin Erbakan Cd no:167/A, 34903 Pendik/İstanbul

Navigasyon
Yol Tarifi Al

Ziyaretçi
18

Eym Mühendislik, İstanbul Pendik lokasyonunda çalışmalarını devam ettirmektedir. Sayfamızda Kazı İşleri Yüklenicisi alanında hizmet vermekte olan Eym Mühendislik ile alakalı merak edilen bilgiler bulunmaktadır.

İstanbul Pendik taraflarında yer alan Eym Mühendislik ile alakalı araştırdığınız bilgileri bu web sitesinde sizler için bir araya getirdik. Ziyaretçilerimiz ve bizlerin bulmuş olduğu veriler sayfanın altında sıralanmaktadır.

Eym Mühendislik ile görüşmek veya daha detaylı bilgi öğrenmek için firmayı aramalısınız.

Eym Mühendislik telefon no : +90 216 969 12 37

Kazı İşleri Yüklenicisi sektöründe faaliyetlerine devam eden Eym Mühendislik açık adresi için bu web sayfasında yol tarifi ve yol bilgisi gösterilmekte.

Eym Mühendislik harita bilgisi Orhangazi, Necmettin Erbakan Cd no:167/A, 34903 Pendik/İstanbul olarak bilinmekte. Daha detaylı yol tarifi için işletme ile iletişime geçin.

Eym Mühendislik web sitesi : Bilinmiyor

Kazı İşleri Yüklenicisi alanında ihtiyaçlarını karşılayacak bilgiye sahip olan Eym Mühendislik hakkında kullanıcı mesajlarına göz gezdirerek müessese hakkında çok daha detaylı bilgi sahibi olabilirsin.

İyiFirmaBul.Com ve Eym Mühendislik arasında iş birliği bulunmamakta. Web sitemizde listelenmekte olan diğer kuruluşlar yada İstanbul Pendik Kazı İşleri Yüklenicisi kategorisinde listelenmekte olan Eym Mühendislik ile ilgili bilgilerin hepsi Google İşletme hesap profili vasıtasıyla toplanmıştır. Eym Mühendislik ile yapılacak herhangi bir ticari bağ için İyifirmaBul.Com kefil olmamaktadır. İnternette paylaşılan veriler ile oluşturulan sayfadaki doneler hiçbir şekilde tamamen gerçekleri yansıtmayabilir. Bu sebeple İyifirmaBul.Com tarafından edinilmiş bilgiler sonucunda Eym Mühendislik ile yapılan herhangi bir iş birliği için İyifirmaBul.Com kefil veya taraf olmamaktadır.

Eym Mühendislik için düşüncelerinizi ve bilgilerinizi diğer ziyaretçiler için bizlerle paylaşabilirseniz seviniriz. Sayfamızı ziyaret eden ve Eym Mühendislik ile ilgili done almak isteyen okurlar için bu konu mühim. Bu sebepten ötürü İstanbul ilinde Pendik ilçesinde bulunan ve Kazı İşleri Yüklenicisi alanında hizmet sunan Eym Mühendislik için paylaşmış olduğunuz bilgilerin ne kadar mühim olduğunu unutmayın.

Eym Mühendislik kuruluşunun sahibiyseniz ve buradaki açıklamaları güncellemek istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İyifirmaBul.Com Ücretsiz Firma Rehberinde yerinizi hemen alın. İşletmeniz daha çok bilinsin veya yeni müşterileriniz olsun.

Düzenleme / İptal

iyifirmabul.com internet sitesinde bulunmakta olan firmalar ve bu firmalara ait listelenen tüm bilgiler, adı geçen firmanın Google Haritalar üzerinde bulunan bilgileridir. Özel yazılımlar (botlar) ile elde edilmektedir.

Google Haritalar'ın sözleşmesinde de yer aldığı gibi bu bilgiler halka açıktır, toplanabilir ve paylaşılabilir. Firma yetkilileri Google Haritalar hizmetine bu bilgileri kendi rızaları ile göndermiştir. Bizler de bu bilgileri toplamaktayız.

Hukuki açıdan hiç bir sorun yaratmamaktadır. Firma yetkilileri düzenleme veya iptal talebinde bulunabilirler. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra işlemleriniz en geç 1 hafta içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Uyarı : iyifirmabul.com, hatalı olan firma bilgilerinden doğabilecek hiç bir sorunu kabul etmemktedir.

Yasal Uyarı
  • iyifirmabul.com Ücretsiz bir şekilde firma rehberi hizmeti veren bir internet sitesidir.
  • iyifirmabul.com'da yayınlanmakta olan firmalar ve bu firmaların bilgileri işletmelerin kendi yayınlamış olduğu kamuya açık kurumsal internet sitelerinde yada işletmelerin kendileri tarafından sağlanan bilgilerdir.
  • iyifirmabul.com internet sitesi, sahip veya yöneticilerinin; web sitesinde yayınlanmakta olan işletmeler/firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com internet sitesi üzerinde bulunan bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle hiçbir garanti veya güvence vermemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com firmaların yayında olan bilgilerinin güncelliğini hiçbir zaman garanti etmemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden yayınlanmakta olan firmaların ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • iyifirmabul.com bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri iyifirmabul.com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
  • iyifirmabul.com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. destek@iyifirmabul.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
  • iyifirmabul.com tamamen ücretsiz firma rehberi şeklinde hizmeti vermektedir. iyifirmabul.com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizleri İyiFirmaBul.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz. iyifirmabul.com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Yukarı