Favorim kutu

İl
Kayseri

İlçe
Melikgazi

Sektör
Toptancı

Telefon
+90 352 221 29 28

Adres
Cumhuriyet Mah. Kazancılar Cd, Bakırcı Sk. No : 5, 38000 Melikgazi/Kayseri

Navigasyon
Yol Tarifi Al

Ziyaretçi
17

Favorim kutu, Kayseri Melikgazi civarında çalışmalarını devam ettirmektedir. Bu adreste Toptancı kategorisinde hizmetlerini sürdüren Favorim kutu ile ilgili bilgiler yer almaktadır.

Kayseri Melikgazi lokasyonunda faaliyet göstermekte olan Favorim kutu ile bağlantılı merak ettiğiniz bilgileri sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz. Kullanıcılar ve yöneticilerimizin bulmuş olduğu bilgiler yazımızın içerisinde bulunmaktadır.

Favorim kutu ile iletişim kurmak ve daha detaylı bilgi öğrenmek için firmayı arayınız.

Favorim kutu telefon no : +90 352 221 29 28

Toptancı alanında hizmet sürdüren Favorim kutu adres bilgisi için internet sitemizde adres ve detaylı adres bilgisi gösterilmekte.

Favorim kutu yol tarifi bilgisi Cumhuriyet Mah. Kazancılar Cd, Bakırcı Sk. No : 5, 38000 Melikgazi/Kayseri olarak görünmetedir. Daha fazla adres tarifi için mutlaka kuruluş ile iletişim kurunuz.

Favorim kutu internet sitesi : Bilinmiyor

Toptancı ile alakalı ihtiyaçlarını karşılayabilecek tecrübe sahibi olan Favorim kutu hakkında müşteri deneyimlerine göz gezdirerek müessese hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsin.

Favorim kutu ve İyiFirmaBul.Com arasında herhangi bir ticari bağlantı bulunmamaktadır. Web sitemizde bulunmakta olan işletmeler yada Kayseri Melikgazi Toptancı kategorisinde yer alan Favorim kutu ile alakalı yazıların hepsi Google İşletme profili üzerinden alınmıştır. Favorim kutu ile yapılacak herhangi bir ticari iş birliği için İyifirmaBul.Com aracı olmayacaktır. İnternette paylaşılmakta olan doneler yardımı ile oluşturulmuş sayfadaki doneler hiçbir zaman tamamen gerçekleri göstermeyebilir. Bu sebepten dolayı İyifirmaBul.Com üzerinden edinilen doneler sonucunda Favorim kutu ile yapılan herhangi bir ticaret için İyifirmaBul.Com kefil ve taraf olmayacaktır.

Favorim kutu hakkındaki bilgilerinizi diğer okurlar için bizimle paylaşırsanız seviniriz. İyiFirmaBul.Com'u gezmekte olan ve Favorim kutu için done almak isteyen diğer kullanıcılar için bu konu oldukça önemlidir. Bu sebepten ötürü Kayseri ilinde Melikgazi ilçesinde var olan veya Toptancı dalında hizmetlerine devam eden Favorim kutu için yolladığınız bilgilerin ne kadar önemli olduğunun farkına varın.

Favorim kutu kuruluşunun sahibi sizseniz yada bu sayfadaki verileri değiştirmek istiyorsanız bizlerle iletişime geçin.

İyifirmaBul.Com Firma Rehberinde yerinizi hemen alın. Firmanız popüler olsun yada işleriniz artsın.

Düzenleme / İptal

iyifirmabul.com internet sitesinde bulunmakta olan firmalar ve bu firmalara ait listelenen tüm bilgiler, adı geçen firmanın Google Haritalar üzerinde bulunan bilgileridir. Özel yazılımlar (botlar) ile elde edilmektedir.

Google Haritalar'ın sözleşmesinde de yer aldığı gibi bu bilgiler halka açıktır, toplanabilir ve paylaşılabilir. Firma yetkilileri Google Haritalar hizmetine bu bilgileri kendi rızaları ile göndermiştir. Bizler de bu bilgileri toplamaktayız.

Hukuki açıdan hiç bir sorun yaratmamaktadır. Firma yetkilileri düzenleme veya iptal talebinde bulunabilirler. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra işlemleriniz en geç 1 hafta içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Uyarı : iyifirmabul.com, hatalı olan firma bilgilerinden doğabilecek hiç bir sorunu kabul etmemktedir.

Yasal Uyarı
  • iyifirmabul.com Ücretsiz bir şekilde firma rehberi hizmeti veren bir internet sitesidir.
  • iyifirmabul.com'da yayınlanmakta olan firmalar ve bu firmaların bilgileri işletmelerin kendi yayınlamış olduğu kamuya açık kurumsal internet sitelerinde yada işletmelerin kendileri tarafından sağlanan bilgilerdir.
  • iyifirmabul.com internet sitesi, sahip veya yöneticilerinin; web sitesinde yayınlanmakta olan işletmeler/firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com internet sitesi üzerinde bulunan bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle hiçbir garanti veya güvence vermemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com firmaların yayında olan bilgilerinin güncelliğini hiçbir zaman garanti etmemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden yayınlanmakta olan firmaların ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • iyifirmabul.com bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri iyifirmabul.com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
  • iyifirmabul.com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. destek@iyifirmabul.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
  • iyifirmabul.com tamamen ücretsiz firma rehberi şeklinde hizmeti vermektedir. iyifirmabul.com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizleri İyiFirmaBul.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz. iyifirmabul.com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Yukarı