GLORYA GAYRİMENKUL

İl
Gaziantep

İlçe
Şehitkamil

Sektör
Emlak Bürosu

Adres
Atatürk, Berkut Apt, Cemil Sait Barlas Cad. No:13/E, 27560 Şehitkamil/Gaziantep

Navigasyon
Yol Tarifi Al

Ziyaretçi
15

GLORYA GAYRİMENKUL, Gaziantep Şehitkamil lokasyonunda çalışmalarını sürdürmekte. Burada Emlak Bürosu kategorisinde hizmet sağlayan GLORYA GAYRİMENKUL ile alakalı merak edilen bilgiler bulunmaktadır.

Gaziantep Şehitkamil ve çevresinde bulunmakta olan GLORYA GAYRİMENKUL ile bağlantılı araştırdığınız bilgileri sayfamızda sunmaktayız. Diğer kullanıcılar ve bizim edinmiş olduğu bilgiler aşağıda yer almaktadır.

GLORYA GAYRİMENKUL ile iletişime geçmek yada daha çok bilgi edinmek için firmayı arayabilirsiniz.

GLORYA GAYRİMENKUL telefon numarası : Bilinmiyor

Emlak Bürosu sektöründe faaliyet gösteren GLORYA GAYRİMENKUL açık adresi için bu yazımızda yol tarifi bilgisi gösterilmektedir.

GLORYA GAYRİMENKUL açık adresi Atatürk, Berkut Apt, Cemil Sait Barlas Cad. No:13/E, 27560 Şehitkamil/Gaziantep olarak gözükmektedir. Daha detaylı yol tarifi için mutlaka işletme ile iletişim kurun.

GLORYA GAYRİMENKUL internet sitesi : Bilinmiyor

Emlak Bürosu alanında ihtiyaçlarını karşılayabilecek bilgiye sahip olan GLORYA GAYRİMENKUL hakkında kullanıcı yorumlarına göz atarak kuruluş hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İyiFirmaBul.Com ve GLORYA GAYRİMENKUL arasında hiçbir ticari iş birliği olamaz. Web sayfalarımızda listelenen kuruluşlar yada Gaziantep Şehitkamil Emlak Bürosu kategorisinde bahsedilmekte olan GLORYA GAYRİMENKUL hakkındaki bilgilerin hepsi Google İşletme hesap profili üzerinden alınmaktadır. GLORYA GAYRİMENKUL ile yapılacak ticari anlaşma için İyifirmaBul.Com aracı olmayacaktır. İnternette paylaşılmakta olan bilgiler yardımıyla oluşturulmuş sayfadaki bilgiler hiçbir şekilde tamamen gerçekleri göstermeyebilir. Bundan ötürü İyifirmaBul.Com üzerinden edinilen veriler sonucunda GLORYA GAYRİMENKUL ile yapılan herhangi bir alış-veriş için İyifirmaBul.Com kefil ve taraf olmayacaktır.

GLORYA GAYRİMENKUL ile ilişkin bildiklerinizi diğer misafirlerimiz için bizimle paylaşırsanız seviniriz. Web sayfalarımızı ziyaret etmekte olan ve GLORYA GAYRİMENKUL hakkında done almak isteyen diğer okurlar için bu konu mühimdir. Bu sebepten ötürü Gaziantep ilinde Şehitkamil ilçesinde bulunan yada Emlak Bürosu branşında hizmet sunmaya devam eden GLORYA GAYRİMENKUL için sunduğunuz bilgilerin son derece önemli olduğunun farkına varın.

GLORYA GAYRİMENKUL firmasının sahibiyseniz ve buradaki açıklamaları değiştirmek isterseniz bizimle iletişime geçiniz.

İyifirmaBul.Com Firma Rehberindeki yerinizi hemen alın. İşletmeniz daha çok bilinsin veya işleriniz artsın.

Düzenleme / İptal

iyifirmabul.com internet sitesinde bulunmakta olan firmalar ve bu firmalara ait listelenen tüm bilgiler, adı geçen firmanın Google Haritalar üzerinde bulunan bilgileridir. Özel yazılımlar (botlar) ile elde edilmektedir.

Google Haritalar'ın sözleşmesinde de yer aldığı gibi bu bilgiler halka açıktır, toplanabilir ve paylaşılabilir. Firma yetkilileri Google Haritalar hizmetine bu bilgileri kendi rızaları ile göndermiştir. Bizler de bu bilgileri toplamaktayız.

Hukuki açıdan hiç bir sorun yaratmamaktadır. Firma yetkilileri düzenleme veya iptal talebinde bulunabilirler. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra işlemleriniz en geç 1 hafta içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Uyarı : iyifirmabul.com, hatalı olan firma bilgilerinden doğabilecek hiç bir sorunu kabul etmemktedir.

Yasal Uyarı
  • iyifirmabul.com Ücretsiz bir şekilde firma rehberi hizmeti veren bir internet sitesidir.
  • iyifirmabul.com'da yayınlanmakta olan firmalar ve bu firmaların bilgileri işletmelerin kendi yayınlamış olduğu kamuya açık kurumsal internet sitelerinde yada işletmelerin kendileri tarafından sağlanan bilgilerdir.
  • iyifirmabul.com internet sitesi, sahip veya yöneticilerinin; web sitesinde yayınlanmakta olan işletmeler/firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com internet sitesi üzerinde bulunan bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle hiçbir garanti veya güvence vermemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com firmaların yayında olan bilgilerinin güncelliğini hiçbir zaman garanti etmemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden yayınlanmakta olan firmaların ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • iyifirmabul.com bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri iyifirmabul.com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
  • iyifirmabul.com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. destek@iyifirmabul.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
  • iyifirmabul.com tamamen ücretsiz firma rehberi şeklinde hizmeti vermektedir. iyifirmabul.com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizleri İyiFirmaBul.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz. iyifirmabul.com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Yukarı