Halı Saha

İl
Eskişehir

İlçe
Alpu

Sektör
Futbol Sahası

Adres
Fevzi Paşa, 26850 Alpu/Eskişehir

Navigasyon
Yol Tarifi Al

Ziyaretçi
20

Halı Saha, Eskişehir Alpu muhitinde bulunmaktadır. Burada Futbol Sahası sektoründe hizmet vermekte olan Halı Saha hakkında faydalı bilgiler yer alıyor.

Eskişehir Alpu civarında faaliyet gösteren Halı Saha ile bağlantılı araştırdığınız verileri bu sayfada sunmaktayız. Diğer kullanıcılar ve editörlerimizin edinmiş olduğu datalar yazımızın devamında.

Halı Saha ile görüşmek veya daha çok bilgi almak için kuruluşu arayınız.

Halı Saha telefon numarası : Bilinmiyor

Futbol Sahası olarak hizmetlerine devam eden Halı Saha adresi için makalemizde yol tarifi ve yol bilgisi bulunmakta.

Halı Saha yol bilgisi Fevzi Paşa, 26850 Alpu/Eskişehir olarak görünmetedir. Daha fazla yol tarifi için mutlaka firma ile bağlantıya geçiniz.

Halı Saha web adresi : Bilinmiyor

Futbol Sahası ile alakalı sorunlarınızı çözebilecek bilgi ve tecrübe sahibi olan Halı Saha hakkındaki müşteri deneyimlerine göz gezdirerek firma hakkında daha ayrıntılı tecrübe sahibi olabilirsiniz.

Halı Saha ve İyiFirmaBul.Com arasında herhangi bir ticari bağ bulunmamaktadır. Web sitemizde bulunan diğer kuruluşlar ve Eskişehir Alpu Futbol Sahası kategorisinde yer alan Halı Saha ile alakalı bilgilerin hepsi Google İşletme profili vasıtasıyla toplanmıştır. Halı Saha ile yapılacak hiçbir ticari iş birliği için İyifirmaBul.Com taraf olmayacaktır. İnternette bulunan doneler ışığında oluşturulmuş buradaki bilgiler hiçbir şekilde tam anlamıyla doğruları göstermeyebilir. Bu sebeple İyifirmaBul.Com üzerinden öğrenilmiş veriler sonucunda Halı Saha ile yapılan herhangi bir alış-veriş için İyifirmaBul.Com taraf ve kefil olmamaktadır.

Halı Saha hakkındaki düşüncelerinizi ve bilgilerinizi diğer ziyaretçiler için bizlerle paylaşabilirseniz mutlu oluruz. Sayfamızı tıklayan veya Halı Saha hakkında bilgi edinmek isteyen diğer okurlar için bu husus mühimdir. Bu sebepten ötürü Eskişehir ilinde Alpu ilçesinde var olan veya Futbol Sahası branşında faaliyet sürdüren Halı Saha için sunduğunuz bilgilerin ne kadar önemli olduğunu bilin.

Halı Saha kuruluşunun söz sahibiyseniz ve bu sayfadaki açıklamaları güncellemek isterseniz lütfen bizlerle iletişime geçiniz.

İyifirmaBul.Com Ücretsiz Firma Rehberinde yerinizi hemen alın. Kuruluşunuz daha çok bilinsin yada işleriniz artsın.

Düzenleme / İptal

iyifirmabul.com internet sitesinde bulunmakta olan firmalar ve bu firmalara ait listelenen tüm bilgiler, adı geçen firmanın Google Haritalar üzerinde bulunan bilgileridir. Özel yazılımlar (botlar) ile elde edilmektedir.

Google Haritalar'ın sözleşmesinde de yer aldığı gibi bu bilgiler halka açıktır, toplanabilir ve paylaşılabilir. Firma yetkilileri Google Haritalar hizmetine bu bilgileri kendi rızaları ile göndermiştir. Bizler de bu bilgileri toplamaktayız.

Hukuki açıdan hiç bir sorun yaratmamaktadır. Firma yetkilileri düzenleme veya iptal talebinde bulunabilirler. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra işlemleriniz en geç 1 hafta içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Uyarı : iyifirmabul.com, hatalı olan firma bilgilerinden doğabilecek hiç bir sorunu kabul etmemktedir.

Yasal Uyarı
  • iyifirmabul.com Ücretsiz bir şekilde firma rehberi hizmeti veren bir internet sitesidir.
  • iyifirmabul.com'da yayınlanmakta olan firmalar ve bu firmaların bilgileri işletmelerin kendi yayınlamış olduğu kamuya açık kurumsal internet sitelerinde yada işletmelerin kendileri tarafından sağlanan bilgilerdir.
  • iyifirmabul.com internet sitesi, sahip veya yöneticilerinin; web sitesinde yayınlanmakta olan işletmeler/firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com internet sitesi üzerinde bulunan bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle hiçbir garanti veya güvence vermemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com firmaların yayında olan bilgilerinin güncelliğini hiçbir zaman garanti etmemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden yayınlanmakta olan firmaların ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • iyifirmabul.com bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri iyifirmabul.com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
  • iyifirmabul.com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. destek@iyifirmabul.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
  • iyifirmabul.com tamamen ücretsiz firma rehberi şeklinde hizmeti vermektedir. iyifirmabul.com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizleri İyiFirmaBul.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz. iyifirmabul.com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Yukarı