Handem Düğün Salonu

İl
Bursa

İlçe
Yıldırım

Sektör
Düğün Salonu

Telefon
+90 224 361 64 64

Adres
Davutdede, Kurtuluş Cd. No:213, 16230 Yıldırım/Bursa

Navigasyon
Yol Tarifi Al

Ziyaretçi
22

Handem Düğün Salonu, Bursa Yıldırım bölgesinde faaliyetlerine devam etmekte. Sayfamızda Düğün Salonu sektoründe hizmet sağlayan Handem Düğün Salonu ile ilgili bilgiler bulunuyor.

Bursa Yıldırım ve çevresinde faaliyetlerini sürdüren Handem Düğün Salonu ile ilgili aradığınız bilgileri bu sayfada toparladık. Ziyaretçilerimiz ve bizim araştırmış olduğu veriler sayfanın devamında bulunmaktadır.

Handem Düğün Salonu ile görüşmek ve daha ayrıntılı bilgi almak için firmayı aramalısınız.

Handem Düğün Salonu iletişim no : +90 224 361 64 64

Düğün Salonu alanında hizmetlerine devam eden Handem Düğün Salonu adres bilgisi için makalemizde detaylı adres bilgisi paylaşılmakta.

Handem Düğün Salonu lokasyon bilgisi Davutdede, Kurtuluş Cd. No:213, 16230 Yıldırım/Bursa olarak gözükmektedir. Daha doğru konum tarifi için işletme ile bağlantıya geçiniz.

Handem Düğün Salonu web adresi : Bilinmiyor

Düğün Salonu alanında ihtiyaçlarını karşılayacak bilgi sahibi olan Handem Düğün Salonu hakkındaki kullanıcı yorumlarına göz atarak işletme hakkında detaylı tecrübe sahibi olabilirsiniz.

Handem Düğün Salonu ve İyiFirmaBul.Com arasında hiçbir ticari bağ bulunmamakta. Sayfalarımızda listelenmekte olan diğer kuruluşlar veya Bursa Yıldırım Düğün Salonu kategorisinde bulunmakta olan Handem Düğün Salonu ile ilgili bilgilerin bütünü Google İşletme profili üstünden alınmıştır. Handem Düğün Salonu ile kurulacak ticari anlaşma için İyifirmaBul.Com güvence vermemektedir. İnternet üzerinde bulunan doneler ışığında oluşturulmuş bu sayfadaki veriler hiçbir şekilde tam anlamıyla doğruları yansıtmayabilir. Bu sebeple İyifirmaBul.Com üzerinden edinilmiş veriler sonucunda Handem Düğün Salonu ile yapılacak herhangi bir ticaret için İyifirmaBul.Com taraf olmayacaktır.

Handem Düğün Salonu ile ilgili bildiklerinizi ve görüşlerinizi diğer ziyaretçilerimiz için bizimle paylaşırsanız iyi olur. İyiFirmaBul.Com'u inceleyen veya Handem Düğün Salonu için bilgi edinmek isteyen diğer kullanıcılar için bu konu mühimdir. Bu yüzden Bursa ilinde Yıldırım ilçesinde bulunan veya Düğün Salonu branşında hizmet sunan Handem Düğün Salonu için paylaştığınız bilgilerin büyük bir öneme sahip olduğunu sakın unutmayın.

Handem Düğün Salonu işletmesinin sahibi sizseniz yada sayfadaki açıklamaları güncellemek istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İyifirmaBul.Com Ücretsiz Firma Rehberinde yerinizi hemen alın. Firmanız popüler olsun veya daha fazla müşteriniz olsun.

Düzenleme / İptal

iyifirmabul.com internet sitesinde bulunmakta olan firmalar ve bu firmalara ait listelenen tüm bilgiler, adı geçen firmanın Google Haritalar üzerinde bulunan bilgileridir. Özel yazılımlar (botlar) ile elde edilmektedir.

Google Haritalar'ın sözleşmesinde de yer aldığı gibi bu bilgiler halka açıktır, toplanabilir ve paylaşılabilir. Firma yetkilileri Google Haritalar hizmetine bu bilgileri kendi rızaları ile göndermiştir. Bizler de bu bilgileri toplamaktayız.

Hukuki açıdan hiç bir sorun yaratmamaktadır. Firma yetkilileri düzenleme veya iptal talebinde bulunabilirler. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra işlemleriniz en geç 1 hafta içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Uyarı : iyifirmabul.com, hatalı olan firma bilgilerinden doğabilecek hiç bir sorunu kabul etmemktedir.

Yasal Uyarı
  • iyifirmabul.com Ücretsiz bir şekilde firma rehberi hizmeti veren bir internet sitesidir.
  • iyifirmabul.com'da yayınlanmakta olan firmalar ve bu firmaların bilgileri işletmelerin kendi yayınlamış olduğu kamuya açık kurumsal internet sitelerinde yada işletmelerin kendileri tarafından sağlanan bilgilerdir.
  • iyifirmabul.com internet sitesi, sahip veya yöneticilerinin; web sitesinde yayınlanmakta olan işletmeler/firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com internet sitesi üzerinde bulunan bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle hiçbir garanti veya güvence vermemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com firmaların yayında olan bilgilerinin güncelliğini hiçbir zaman garanti etmemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden yayınlanmakta olan firmaların ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • iyifirmabul.com bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri iyifirmabul.com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
  • iyifirmabul.com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. destek@iyifirmabul.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
  • iyifirmabul.com tamamen ücretsiz firma rehberi şeklinde hizmeti vermektedir. iyifirmabul.com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizleri İyiFirmaBul.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz. iyifirmabul.com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Yukarı