İba Medikal Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. Mağaza

İl
Tekirdağ

İlçe
Çorlu

Sektör
E-Ticaret Hizmetleri

Telefon
+90 850 470 0112

Adres
Kazımiye, Ali Paşa Cd. 31/A, 59860 Çorlu/Tekirdağ

Navigasyon
Yol Tarifi Al

Ziyaretçi
19

İba Medikal Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. Mağaza, Tekirdağ Çorlu civarında bulunuyor. İnternet sitemizde E-Ticaret Hizmetleri sektoründe hizmetlerini sürdüren İba Medikal Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. Mağaza hakkında bilgiler bulunmaktadır.

Tekirdağ Çorlu civarında bulunan İba Medikal Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. Mağaza ile bağlantılı merak ettiğiniz verileri internet sitemizde paylaşmaktayız. Firma sahipleri ve bizim araştırmış olduğu veriler sayfanın devamında bulunmaktadır.

İba Medikal Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. Mağaza ile görüşmek ve daha detaylı bilgi almak için kuruluşu arayınız.

İba Medikal Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. Mağaza iletişim no : +90 850 470 0112

E-Ticaret Hizmetleri olarak faaliyet gösteren İba Medikal Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. Mağaza adres bilgisi için bu yazıda adres ve açık adres bilgisi yer almakta.

İba Medikal Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. Mağaza adres bilgisi Kazımiye, Ali Paşa Cd. 31/A, 59860 Çorlu/Tekirdağ olarak gözükmekte. Daha fazla adres tarifi için firma ile bağlantıya geçiniz.

İba Medikal Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. Mağaza internet adresi : Bilinmiyor

E-Ticaret Hizmetleri ile alakalı ihtiyaçlarını karşılayacak tecrübe sahibi olan İba Medikal Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. Mağaza hakkındaki müşteri deneyimlerine göz gezdirerek kuruluş hakkında ayrıntılı deneyim sahibi olabilirsin.

İyiFirmaBul.Com ve İba Medikal Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. Mağaza arasında herhangi bir ticari bağ bulunmamakta. Web sitemizde bahsedilmekte olan firmalar yada Tekirdağ Çorlu E-Ticaret Hizmetleri kategorisinde bulunan İba Medikal Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. Mağaza hakkındaki paylaşımların tümü Google İşletme hesap profili vasıtasıyla toplanmaktadır. İba Medikal Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. Mağaza ile imzalanacak ticari bir iş birliği için İyifirmaBul.Com güvence vermemektedir. İnternette bulunan veriler yardımı ile oluşturulan bu sayfadaki doneler hiçbir şekilde tamamen gerçekleri göstermeyebilir. Bu sebepten ötürü İyifirmaBul.Com sebebiyle edinilmiş bilgiler sebebiyle İba Medikal Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. Mağaza ile yapılacak herhangi bir iş birliği için İyifirmaBul.Com taraf veya kefil olmamaktadır.

İba Medikal Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. Mağaza ile ilgili düşüncelerinizi diğer ziyaretçiler için bizimle paylaşırsanız iyi olur. İnternet sitemizi ziyaret etmekte olan veya İba Medikal Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. Mağaza ile ilişkin veri edinmek isteyen ziyaretçiler için bu husus büyük bir öneme sahiptir. Bu yüzden Tekirdağ ilinde Çorlu ilçesinde yer alan veya E-Ticaret Hizmetleri alanında faaliyet sürdüren İba Medikal Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. Mağaza için paylaştığınız bilgilerin ne kadar önemli olduğunun farkına varın.

İba Medikal Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. Mağaza kuruluşunun sahibi sizseniz veya sayfadaki verileri değiştirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

İyifirmaBul.Com Ücretsiz Firma Rehberinde yerinizi hemen edinin. Kuruluşunuz daha çok bilinsin veya daha fazla müşteri edinin.

Düzenleme / İptal

iyifirmabul.com internet sitesinde bulunmakta olan firmalar ve bu firmalara ait listelenen tüm bilgiler, adı geçen firmanın Google Haritalar üzerinde bulunan bilgileridir. Özel yazılımlar (botlar) ile elde edilmektedir.

Google Haritalar'ın sözleşmesinde de yer aldığı gibi bu bilgiler halka açıktır, toplanabilir ve paylaşılabilir. Firma yetkilileri Google Haritalar hizmetine bu bilgileri kendi rızaları ile göndermiştir. Bizler de bu bilgileri toplamaktayız.

Hukuki açıdan hiç bir sorun yaratmamaktadır. Firma yetkilileri düzenleme veya iptal talebinde bulunabilirler. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra işlemleriniz en geç 1 hafta içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Uyarı : iyifirmabul.com, hatalı olan firma bilgilerinden doğabilecek hiç bir sorunu kabul etmemktedir.

Yasal Uyarı
  • iyifirmabul.com Ücretsiz bir şekilde firma rehberi hizmeti veren bir internet sitesidir.
  • iyifirmabul.com'da yayınlanmakta olan firmalar ve bu firmaların bilgileri işletmelerin kendi yayınlamış olduğu kamuya açık kurumsal internet sitelerinde yada işletmelerin kendileri tarafından sağlanan bilgilerdir.
  • iyifirmabul.com internet sitesi, sahip veya yöneticilerinin; web sitesinde yayınlanmakta olan işletmeler/firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com internet sitesi üzerinde bulunan bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle hiçbir garanti veya güvence vermemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com firmaların yayında olan bilgilerinin güncelliğini hiçbir zaman garanti etmemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden yayınlanmakta olan firmaların ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • iyifirmabul.com bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri iyifirmabul.com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
  • iyifirmabul.com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. destek@iyifirmabul.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
  • iyifirmabul.com tamamen ücretsiz firma rehberi şeklinde hizmeti vermektedir. iyifirmabul.com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizleri İyiFirmaBul.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz. iyifirmabul.com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Yukarı