İdeal Sigorta

İl
Ankara

İlçe
Çankaya

Sektör
Sigorta Acentesi

Telefon
+90 850 611 0808

Adres
Balgat, Dr. Sadık Ahmet Cd. No: 43/A, 06520 Çankaya/Ankara

Navigasyon
Yol Tarifi Al

Ziyaretçi
19

İdeal Sigorta, Ankara Çankaya lokasyonunda bulunuyor. İnternet sitemizde Sigorta Acentesi sektoründe hizmet sağlamakta olan İdeal Sigorta ile ilgili faydalı bilgiler yer almaktadır.

Ankara Çankaya lokasyonunda bulunan İdeal Sigorta ile bağlantılı araştırdığınız bir çok bilgiyi sayfada sizler için bir araya getirdik. Ziyaretçilerimiz ve editörlerimizin araştırmış olduğu bilgiler yazımızın içerisinde bulunmaktadır.

İdeal Sigorta ile iletişim kurmak veya data teferruatlı bilgi edinmek için işletmeyi aramalısınız.

İdeal Sigorta iletişim no : +90 850 611 0808

Sigorta Acentesi olarak hizmetlerini sürdüren İdeal Sigorta adres tarifi için web sitemizde açık adres ve adres bilgisi gösterilmektedir.

İdeal Sigorta adresi Balgat, Dr. Sadık Ahmet Cd. No: 43/A, 06520 Çankaya/Ankara olarak görünmekte. Kolay adres tarifi için mutlaka kuruluş ile iletişim kurun.

İdeal Sigorta internet sitesi : Bilinmiyor

Sigorta Acentesi ile ilgili ihtiyaçlarını karşılayabilecek bilgiye sahip olan İdeal Sigorta hakkında müşteri yorumlarına göz gezdirerek kuruluş hakkında çok daha detaylı bilgi sahibi olabilirsin.

İdeal Sigorta ve İyiFirmaBul.Com arasında herhangi bir ticari bağlantı yoktur. Web sitemizde bahsedilmekte olan diğer kuruluşlar veya Ankara Çankaya Sigorta Acentesi kategorisinde bahsedilmekte olan İdeal Sigorta hakkındaki paylaşımların bütün hepsi Google İşletme profili üstünden alınmaktadır. İdeal Sigorta ile kurulacak ticari bir iş birliği için İyifirmaBul.Com kelil olmayacaktır. İnternette bulunmakta olan bilgiler ile oluşturulan bu sayfadaki veriler hiçbir şekilde tamamen gerçekleri yansıtmayabilir. Bu sebepten ötürü İyifirmaBul.Com sebebiyle öğrenilmiş bilgiler sebebiyle İdeal Sigorta ile yapılan herhangi bir iş birliği için İyifirmaBul.Com taraf ve kefil olmayacaktır.

İdeal Sigorta ile ilgili tecrübelerinizi diğer misafirlerimiz için bizimle paylaşabilirseniz mutlu oluruz. Web sayfalarımızı ziyaret eden yada İdeal Sigorta için veri almak isteyen okurlarımız için bu husus mühimdir. Bu sebeple Ankara ilinde Çankaya ilçesinde bulunmakta olan yada Sigorta Acentesi alanında faaliyet sürdüren İdeal Sigorta için paylaştığınız verilerin son derece önemli olduğunu bilin.

İdeal Sigorta kuruluşunun söz sahibiyseniz veya sayfadaki bilgileri güncellemek isterseniz lütfen bizlerle iletişime geçiniz.

İyifirmaBul.Com Firma Rehberindeki yerinizi hemen ayırtın. İşletmeniz popüler olsun ve işleriniz hızlansın.

Düzenleme / İptal

iyifirmabul.com internet sitesinde bulunmakta olan firmalar ve bu firmalara ait listelenen tüm bilgiler, adı geçen firmanın Google Haritalar üzerinde bulunan bilgileridir. Özel yazılımlar (botlar) ile elde edilmektedir.

Google Haritalar'ın sözleşmesinde de yer aldığı gibi bu bilgiler halka açıktır, toplanabilir ve paylaşılabilir. Firma yetkilileri Google Haritalar hizmetine bu bilgileri kendi rızaları ile göndermiştir. Bizler de bu bilgileri toplamaktayız.

Hukuki açıdan hiç bir sorun yaratmamaktadır. Firma yetkilileri düzenleme veya iptal talebinde bulunabilirler. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra işlemleriniz en geç 1 hafta içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Uyarı : iyifirmabul.com, hatalı olan firma bilgilerinden doğabilecek hiç bir sorunu kabul etmemktedir.

Yasal Uyarı
  • iyifirmabul.com Ücretsiz bir şekilde firma rehberi hizmeti veren bir internet sitesidir.
  • iyifirmabul.com'da yayınlanmakta olan firmalar ve bu firmaların bilgileri işletmelerin kendi yayınlamış olduğu kamuya açık kurumsal internet sitelerinde yada işletmelerin kendileri tarafından sağlanan bilgilerdir.
  • iyifirmabul.com internet sitesi, sahip veya yöneticilerinin; web sitesinde yayınlanmakta olan işletmeler/firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com internet sitesi üzerinde bulunan bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle hiçbir garanti veya güvence vermemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com firmaların yayında olan bilgilerinin güncelliğini hiçbir zaman garanti etmemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden yayınlanmakta olan firmaların ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • iyifirmabul.com bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri iyifirmabul.com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
  • iyifirmabul.com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. destek@iyifirmabul.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
  • iyifirmabul.com tamamen ücretsiz firma rehberi şeklinde hizmeti vermektedir. iyifirmabul.com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizleri İyiFirmaBul.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz. iyifirmabul.com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Yukarı