İskenderun Sigorta

İl
Hatay

İlçe
İskenderun

Sektör
Sigorta Acentesi

Telefon
+90 326 614 77 23

Adres
Yenişehir, Kanatlı Cad. İlyaz İş Merkezi No:54 D:6, 31200 İskenderun/Hatay

Navigasyon
Yol Tarifi Al

Ziyaretçi
23

İskenderun Sigorta, Hatay İskenderun civarında bulunmakta. İnternet sitemizde Sigorta Acentesi alanında hizmet sağlayan İskenderun Sigorta hakkında bilgiler bulunuyor.

Hatay İskenderun civarında yer almakta olan İskenderun Sigorta ile ilgili araştırdığınız bir çok veriyi sitemizde sizler için bir araya getirdik. Firma sahipleri ve yöneticilerimizin araştırmış olduğu veriler yazımızda.

İskenderun Sigorta ile iletişim kurmak veya daha çok bilgi edinmek için kuruluşu aramalısınız.

İskenderun Sigorta iletişim numarası : +90 326 614 77 23

Sigorta Acentesi sektöründe hizmet veren İskenderun Sigorta açık adresi için internet sitemizde yol bilgisi ve detaylı adres bilgisi gösterilmektedir.

İskenderun Sigorta adres bilgisi Yenişehir, Kanatlı Cad. İlyaz İş Merkezi No:54 D:6, 31200 İskenderun/Hatay olarak görünmekte. Daha doğru konum tarifi için firma ile iletişim kurun.

İskenderun Sigorta web sayfası : Bilinmiyor

Sigorta Acentesi alanında sorunlarınızı çözüme kavuşturacak tecrübe sahibi olan İskenderun Sigorta hakkındaki müşteri yorumlarına göz gezdirerek kuruluş hakkında çok daha detaylı tecrübe sahibi olabilirsiniz.

İskenderun Sigorta ve İyiFirmaBul.Com arasında herhangi bir ticari bağ bulunmuyor. İnternet sayfalarımızda yer alan firmalar ve Hatay İskenderun Sigorta Acentesi kategorisinde listelenmekte olan İskenderun Sigorta hakkındaki paylaşımların bütünü Google İşletme profili vasıtasıyla toplanmıştır. İskenderun Sigorta ile yapılacak ticari iş birliği için İyifirmaBul.Com güvence ve garanti vermemektedir. İnternette bulunmakta olan bilgiler ile oluşturulan buradaki veriler hiçbir zaman tam anlamıyla gerçekleri göstermeyebilir. Bu yüzden İyifirmaBul.Com üzerinden edinilmiş bilgiler neticesinde İskenderun Sigorta ile yapılacak herhangi bir alış-veriş için İyifirmaBul.Com kefil veya taraf olmayacaktır.

İskenderun Sigorta ile ilgili bilgilerinizi diğer ziyaretçilerimiz için bizimle paylaşabilirsiniz. İnternet sitemizi ziyaret eden veya İskenderun Sigorta hakkında veri edinmek isteyen diğer ziyaretçilerimiz için bu husus mühim. Bu sebepten ötürü Hatay ilinde İskenderun ilçesinde yer alan veya Sigorta Acentesi alanında hizmet veren İskenderun Sigorta için bildirdiğiniz verilerin büyük bir öneme sahip olduğunun farkında olun.

İskenderun Sigorta firmasının sahibi sizseniz ve buradaki açıklamaları güncellemek istiyorsanız bizlerle iletişime geçin.

İyifirmaBul.Com Ücretsiz Firma Rehberinde yerinizi hemen edinin. Firmanız popüler olsun yada yeni müşteriler edinin.

Düzenleme / İptal

iyifirmabul.com internet sitesinde bulunmakta olan firmalar ve bu firmalara ait listelenen tüm bilgiler, adı geçen firmanın Google Haritalar üzerinde bulunan bilgileridir. Özel yazılımlar (botlar) ile elde edilmektedir.

Google Haritalar'ın sözleşmesinde de yer aldığı gibi bu bilgiler halka açıktır, toplanabilir ve paylaşılabilir. Firma yetkilileri Google Haritalar hizmetine bu bilgileri kendi rızaları ile göndermiştir. Bizler de bu bilgileri toplamaktayız.

Hukuki açıdan hiç bir sorun yaratmamaktadır. Firma yetkilileri düzenleme veya iptal talebinde bulunabilirler. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra işlemleriniz en geç 1 hafta içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Uyarı : iyifirmabul.com, hatalı olan firma bilgilerinden doğabilecek hiç bir sorunu kabul etmemktedir.

Yasal Uyarı
  • iyifirmabul.com Ücretsiz bir şekilde firma rehberi hizmeti veren bir internet sitesidir.
  • iyifirmabul.com'da yayınlanmakta olan firmalar ve bu firmaların bilgileri işletmelerin kendi yayınlamış olduğu kamuya açık kurumsal internet sitelerinde yada işletmelerin kendileri tarafından sağlanan bilgilerdir.
  • iyifirmabul.com internet sitesi, sahip veya yöneticilerinin; web sitesinde yayınlanmakta olan işletmeler/firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com internet sitesi üzerinde bulunan bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle hiçbir garanti veya güvence vermemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com firmaların yayında olan bilgilerinin güncelliğini hiçbir zaman garanti etmemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden yayınlanmakta olan firmaların ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • iyifirmabul.com bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri iyifirmabul.com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
  • iyifirmabul.com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. destek@iyifirmabul.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
  • iyifirmabul.com tamamen ücretsiz firma rehberi şeklinde hizmeti vermektedir. iyifirmabul.com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizleri İyiFirmaBul.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz. iyifirmabul.com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Yukarı