İstanbul Üniversitesi - Cerrahpaşa Mühendislik Fakültesi

İl
İstanbul

İlçe
Avcılar

Sektör
Üniversite Bölümü

Telefon
(0212) 473 70 70

Adres
Üniversite, İstanbul Ünv. Cerrahpaşa Avcılar Kampüsü No:2, 34320 Avcılar/İstanbul

Navigasyon
Yol Tarifi Al

Ziyaretçi
28

İstanbul Üniversitesi - Cerrahpaşa Mühendislik Fakültesi, İstanbul Avcılar civarında yer almaktadır. Burada Üniversite Bölümü alanında faaliyet gösteren İstanbul Üniversitesi - Cerrahpaşa Mühendislik Fakültesi ile alakalı merak edilen bilgiler bulunuyor.

İstanbul Avcılar ve çevresinde faaliyet gösteren İstanbul Üniversitesi - Cerrahpaşa Mühendislik Fakültesi ile alakalı merak ettiğiniz bilgileri web sitemizde sunmaktayız. Firma sahipleri ve editörlerimizin araştırmış olduğu veriler makalemizde bulunmaktadır.

İstanbul Üniversitesi - Cerrahpaşa Mühendislik Fakültesi ile iletişime geçmek veya daha çok bilgi edinmek için işletmeyi aramalısınız.

İstanbul Üniversitesi - Cerrahpaşa Mühendislik Fakültesi iletişim no : (0212) 473 70 70

Üniversite Bölümü olarak faaliyetlerine devam eden İstanbul Üniversitesi - Cerrahpaşa Mühendislik Fakültesi yol tarifi için bu makalede açık adres ve yol bilgisi gösterilmekte.

İstanbul Üniversitesi - Cerrahpaşa Mühendislik Fakültesi adres bilgisi Üniversite, İstanbul Ünv. Cerrahpaşa Avcılar Kampüsü No:2, 34320 Avcılar/İstanbul olarak bilinmekte. Detaylı adres tarifi için lütfen firma ile bağlantıya geçiniz.

İstanbul Üniversitesi - Cerrahpaşa Mühendislik Fakültesi web adresi : Bilinmiyor

Üniversite Bölümü sektöründe ihtiyaçlarını karşılayabilecek bilgiye sahip olan İstanbul Üniversitesi - Cerrahpaşa Mühendislik Fakültesi hakkında müşteri mesajlarına göz atarak kuruluş hakkında çok daha detaylı deneyim sahibi olabilirsin.

İyiFirmaBul.Com ve İstanbul Üniversitesi - Cerrahpaşa Mühendislik Fakültesi arasında herhangi bir ticari iş birliği olamaz. Web sayfalarımızda listelenen diğer firmalar yada İstanbul Avcılar Üniversite Bölümü kategorisinde yer almakta olan İstanbul Üniversitesi - Cerrahpaşa Mühendislik Fakültesi ile alakalı paylaşımların tümü Google İşletme profili üzerinden alınmıştır. İstanbul Üniversitesi - Cerrahpaşa Mühendislik Fakültesi ile yapılacak ticari bir bağ için İyifirmaBul.Com garanti ve güvence vermemektedir. İnternette paylaşılmakta olan veriler yardımı ile oluşturulmuş bu sayfadaki bilgiler hiçbir zaman tam anlamıyla doğruları göstermeyebilir. Bu sebeple İyifirmaBul.Com üzerinden edinilmiş bilgiler sonucunda İstanbul Üniversitesi - Cerrahpaşa Mühendislik Fakültesi ile yapılacak herhangi bir ticaret için İyifirmaBul.Com taraf ve kefil olmamaktadır.

İstanbul Üniversitesi - Cerrahpaşa Mühendislik Fakültesi ile ilgili bildiklerinizi ve görüşlerinizi diğer okurlarımız için bizimle paylaşabilirsiniz. Sayfamızı gezinmekte olan yada İstanbul Üniversitesi - Cerrahpaşa Mühendislik Fakültesi için done almak isteyen diğer kullanıcılar için bu konu mühim. Bu sebeple İstanbul ilinde Avcılar ilçesinde var olan veya Üniversite Bölümü kategorisinde hizmet veren İstanbul Üniversitesi - Cerrahpaşa Mühendislik Fakültesi için sunduğunuz bilgilerin oldukça mühim olduğunun farkında olun.

İstanbul Üniversitesi - Cerrahpaşa Mühendislik Fakültesi firmasının söz sahibiyseniz ve bu sayfadaki bilgileri değiştirmek istiyorsanız bizlerle iletişime geçin.

İyifirmaBul.Com Ücretsiz Firma Rehberinde yerinizi hemen alın. Kuruluşunuz daha çok bilinsin ve işleriniz hızlansın.

Düzenleme / İptal

iyifirmabul.com internet sitesinde bulunmakta olan firmalar ve bu firmalara ait listelenen tüm bilgiler, adı geçen firmanın Google Haritalar üzerinde bulunan bilgileridir. Özel yazılımlar (botlar) ile elde edilmektedir.

Google Haritalar'ın sözleşmesinde de yer aldığı gibi bu bilgiler halka açıktır, toplanabilir ve paylaşılabilir. Firma yetkilileri Google Haritalar hizmetine bu bilgileri kendi rızaları ile göndermiştir. Bizler de bu bilgileri toplamaktayız.

Hukuki açıdan hiç bir sorun yaratmamaktadır. Firma yetkilileri düzenleme veya iptal talebinde bulunabilirler. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra işlemleriniz en geç 1 hafta içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Uyarı : iyifirmabul.com, hatalı olan firma bilgilerinden doğabilecek hiç bir sorunu kabul etmemktedir.

Yasal Uyarı
  • iyifirmabul.com Ücretsiz bir şekilde firma rehberi hizmeti veren bir internet sitesidir.
  • iyifirmabul.com'da yayınlanmakta olan firmalar ve bu firmaların bilgileri işletmelerin kendi yayınlamış olduğu kamuya açık kurumsal internet sitelerinde yada işletmelerin kendileri tarafından sağlanan bilgilerdir.
  • iyifirmabul.com internet sitesi, sahip veya yöneticilerinin; web sitesinde yayınlanmakta olan işletmeler/firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com internet sitesi üzerinde bulunan bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle hiçbir garanti veya güvence vermemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com firmaların yayında olan bilgilerinin güncelliğini hiçbir zaman garanti etmemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden yayınlanmakta olan firmaların ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • iyifirmabul.com bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri iyifirmabul.com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
  • iyifirmabul.com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. destek@iyifirmabul.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
  • iyifirmabul.com tamamen ücretsiz firma rehberi şeklinde hizmeti vermektedir. iyifirmabul.com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizleri İyiFirmaBul.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz. iyifirmabul.com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Yukarı