Karakoç Hafriyat ve Nakliye

İl
İstanbul

İlçe
Kartal

Sektör
Kazı İşleri Yüklenicisi

Telefon
+90 532 568 76 76

Adres
Karlıktepe, Kirazçiçeği Sk. No 2 D:B Blok Daire 134, 34870 Kartal/İstanbul

Navigasyon
Yol Tarifi Al

Ziyaretçi
14

Karakoç Hafriyat ve Nakliye, İstanbul Kartal taraflarında çalışmalarını sürdürmekte. Burada Kazı İşleri Yüklenicisi kategorisinde hizmet sağlayan Karakoç Hafriyat ve Nakliye hakkında faydalı bilgiler bulunuyor.

İstanbul Kartal taraflarında hizmet vermekte olan Karakoç Hafriyat ve Nakliye ile ilgili araştırdığınız bir çok veriyi internet sitemizde sizler için bir araya getirdik. Diğer kullanıcılar ve bizim bulmuş olduğu datalar yazımızda.

Karakoç Hafriyat ve Nakliye ile iletişim kurmak yada data teferruatlı bilgi edinmek için işletmeyi arayınız.

Karakoç Hafriyat ve Nakliye telefon numarası : +90 532 568 76 76

Kazı İşleri Yüklenicisi sektöründe hizmetlerini sürdüren Karakoç Hafriyat ve Nakliye adres bilgisi için bu yazıda adres ve yol bilgisi bulunmakta.

Karakoç Hafriyat ve Nakliye lokasyon bilgisi Karlıktepe, Kirazçiçeği Sk. No 2 D:B Blok Daire 134, 34870 Kartal/İstanbul olarak görünmetedir. Daha net yol tarifi için kuruluş ile bağlantıya geçiniz.

Karakoç Hafriyat ve Nakliye internet adresi : Bilinmiyor

Kazı İşleri Yüklenicisi ile ilgili ihtiyaçlarını karşılayabilecek tecrübe sahibi olan Karakoç Hafriyat ve Nakliye hakkındaki kullanıcı mesajlarına bakarak müessese hakkında daha ayrıntılı deneyim sahibi olabilirsiniz.

Karakoç Hafriyat ve Nakliye ve İyiFirmaBul.Com arasında ticari bir bağlantı bulunmamakta. Sayfalarımızda yer almakta olan diğer kuruluşlar ve İstanbul Kartal Kazı İşleri Yüklenicisi kategorisinde bahsedilen Karakoç Hafriyat ve Nakliye ile alakalı bilgilerin tümü Google İşletme profili vasıtasıyla toplanmaktadır. Karakoç Hafriyat ve Nakliye ile imzalanacak herhangi bir ticari bağlantı için İyifirmaBul.Com garanti ve güvence vermemektedir. İnternet üzerinde bulunmakta olan veriler yardımıyla oluşturulmuş sayfadaki bilgiler hiçbir zaman tam anlamıyla doğruları göstermeyebilir. Bundan ötürü İyifirmaBul.Com tarafından öğrenilmiş veriler neticesinde Karakoç Hafriyat ve Nakliye ile yapılacak herhangi bir alış-veriş için İyifirmaBul.Com taraf yada kefil olmamaktadır.

Karakoç Hafriyat ve Nakliye ile ilgili tecrübelerinizi diğer kullanıcılarımız için bizlerle paylaşabilirseniz seviniriz. Web sayfamızı gezmekte olan veya Karakoç Hafriyat ve Nakliye hakkında done almak isteyen diğer okurlarımız için bu konu mühimdir. Bu sebepten ötürü İstanbul ilinde Kartal ilçesinde var olan veya Kazı İşleri Yüklenicisi kategorisinde faaliyetlerini sürdüren Karakoç Hafriyat ve Nakliye için bildirdiğiniz bilgilerin ne kadar mühim olduğunu unutmayın.

Karakoç Hafriyat ve Nakliye işletmesinin sahibi sizseniz ve bu sayfadaki bilgileri güncellemek isterseniz bizlerle iletişime geçiniz.

İyifirmaBul.Com Firma Rehberindeki yerinizi hemen edinin. İşletmeniz bilinirlik kazansın veya yeni müşteriler edinin.

Düzenleme / İptal

iyifirmabul.com internet sitesinde bulunmakta olan firmalar ve bu firmalara ait listelenen tüm bilgiler, adı geçen firmanın Google Haritalar üzerinde bulunan bilgileridir. Özel yazılımlar (botlar) ile elde edilmektedir.

Google Haritalar'ın sözleşmesinde de yer aldığı gibi bu bilgiler halka açıktır, toplanabilir ve paylaşılabilir. Firma yetkilileri Google Haritalar hizmetine bu bilgileri kendi rızaları ile göndermiştir. Bizler de bu bilgileri toplamaktayız.

Hukuki açıdan hiç bir sorun yaratmamaktadır. Firma yetkilileri düzenleme veya iptal talebinde bulunabilirler. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra işlemleriniz en geç 1 hafta içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Uyarı : iyifirmabul.com, hatalı olan firma bilgilerinden doğabilecek hiç bir sorunu kabul etmemktedir.

Yasal Uyarı
  • iyifirmabul.com Ücretsiz bir şekilde firma rehberi hizmeti veren bir internet sitesidir.
  • iyifirmabul.com'da yayınlanmakta olan firmalar ve bu firmaların bilgileri işletmelerin kendi yayınlamış olduğu kamuya açık kurumsal internet sitelerinde yada işletmelerin kendileri tarafından sağlanan bilgilerdir.
  • iyifirmabul.com internet sitesi, sahip veya yöneticilerinin; web sitesinde yayınlanmakta olan işletmeler/firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com internet sitesi üzerinde bulunan bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle hiçbir garanti veya güvence vermemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com firmaların yayında olan bilgilerinin güncelliğini hiçbir zaman garanti etmemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden yayınlanmakta olan firmaların ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • iyifirmabul.com bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri iyifirmabul.com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
  • iyifirmabul.com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. destek@iyifirmabul.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
  • iyifirmabul.com tamamen ücretsiz firma rehberi şeklinde hizmeti vermektedir. iyifirmabul.com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizleri İyiFirmaBul.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz. iyifirmabul.com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Yukarı