KARATAS ELEKTRİK & SIHHI TESİSAT

İl
Diyarbakır

İlçe
Yenişehir

Sektör
Elektrik Tesisatı Hizmeti

Telefon
+90 533 927 31 49

Adres
Fabrika, 184/ A, 21070 Yenişehir/Diyarbakır

Navigasyon
Yol Tarifi Al

Ziyaretçi
24

KARATAS ELEKTRİK & SIHHI TESİSAT, Diyarbakır Yenişehir civarında hizmet vermekte. İnternet sitemizde Elektrik Tesisatı Hizmeti sektoründe hizmetlerini sürdüren KARATAS ELEKTRİK & SIHHI TESİSAT ile ilgili merak edilen bilgiler bulunmaktadır.

Diyarbakır Yenişehir bölgesinde hizmet veren KARATAS ELEKTRİK & SIHHI TESİSAT ile alakalı merak ettiğiniz bir çok bilgiyi sayfamızda listelemekteyiz. Diğer kullanıcılar ve bizlerin araştırmış olduğu bilgiler makalemizde bulunmaktadır.

KARATAS ELEKTRİK & SIHHI TESİSAT ile görüşmek ve daha çok bilgi edinmek için firmayı aramalısınız.

KARATAS ELEKTRİK & SIHHI TESİSAT iletişim no : +90 533 927 31 49

Elektrik Tesisatı Hizmeti alanında faaliyetlerine devam eden KARATAS ELEKTRİK & SIHHI TESİSAT açık adresi için bu web sayfasında yol bilgisi listelenmektedir.

KARATAS ELEKTRİK & SIHHI TESİSAT harita bilgisi Fabrika, 184/ A, 21070 Yenişehir/Diyarbakır olarak bilinmekte. Daha net konum tarifi için kuruluş ile bağlantıya geçiniz.

KARATAS ELEKTRİK & SIHHI TESİSAT internet adresi : Bilinmiyor

Elektrik Tesisatı Hizmeti ile alakalı sorunlarınızı çözebilecek bilgi sahibi olan KARATAS ELEKTRİK & SIHHI TESİSAT hakkındaki müşteri mesajlarına göz atarak iş yeri hakkında ayrıntılı deneyim sahibi olabilirsiniz.

KARATAS ELEKTRİK & SIHHI TESİSAT ve İyiFirmaBul.Com arasında iş birliği bulunmamakta. Sayfalarımızda yer almakta olan diğer müesseseler ve Diyarbakır Yenişehir Elektrik Tesisatı Hizmeti kategorisinde yer alan KARATAS ELEKTRİK & SIHHI TESİSAT hakkındaki paylaşımların bütünü Google İşletme hesap profili üstünden alınmaktadır. KARATAS ELEKTRİK & SIHHI TESİSAT ile kurulacak ticari bir iş birliği için İyifirmaBul.Com garanti vermemektedir. İnternette bulunan doneler ile oluşturulmuş buradaki veriler hiçbir şekilde tamamen gerçekleri yansıtmayabilir. Bu sebepten ötürü İyifirmaBul.Com tarafından edinilen bilgiler neticesinde KARATAS ELEKTRİK & SIHHI TESİSAT ile yapılacak herhangi bir ticaret için İyifirmaBul.Com taraf veya kefil olmayacaktır.

KARATAS ELEKTRİK & SIHHI TESİSAT ile ilgili görüşlerinizi ve düşüncelerinizi diğer ziyaretçiler için bizimle paylaşabilirsiniz. İyiFirmaBul.Com'u ziyaret etmekte olan ve KARATAS ELEKTRİK & SIHHI TESİSAT için bilgi almak isteyen diğer kullanıcılarımız için bu husus önemlidir. Bu yüzden Diyarbakır ilinde Yenişehir ilçesinde bulunan yada Elektrik Tesisatı Hizmeti alanında hizmet sunmaya devam eden KARATAS ELEKTRİK & SIHHI TESİSAT için paylaştığınız verilerin büyük bir öneme sahip olduğunu bilin.

KARATAS ELEKTRİK & SIHHI TESİSAT firmasının söz sahibiyseniz veya buradaki bilgileri güncellemek isterseniz bizlerle iletişime geçin.

İyifirmaBul.Com Ücretsiz Firma Rehberinde yerinizi hemen edinin. Firmanız bilinirlik kazansın ve daha fazla müşteriniz olsun.

Düzenleme / İptal

iyifirmabul.com internet sitesinde bulunmakta olan firmalar ve bu firmalara ait listelenen tüm bilgiler, adı geçen firmanın Google Haritalar üzerinde bulunan bilgileridir. Özel yazılımlar (botlar) ile elde edilmektedir.

Google Haritalar'ın sözleşmesinde de yer aldığı gibi bu bilgiler halka açıktır, toplanabilir ve paylaşılabilir. Firma yetkilileri Google Haritalar hizmetine bu bilgileri kendi rızaları ile göndermiştir. Bizler de bu bilgileri toplamaktayız.

Hukuki açıdan hiç bir sorun yaratmamaktadır. Firma yetkilileri düzenleme veya iptal talebinde bulunabilirler. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra işlemleriniz en geç 1 hafta içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Uyarı : iyifirmabul.com, hatalı olan firma bilgilerinden doğabilecek hiç bir sorunu kabul etmemktedir.

Yasal Uyarı
  • iyifirmabul.com Ücretsiz bir şekilde firma rehberi hizmeti veren bir internet sitesidir.
  • iyifirmabul.com'da yayınlanmakta olan firmalar ve bu firmaların bilgileri işletmelerin kendi yayınlamış olduğu kamuya açık kurumsal internet sitelerinde yada işletmelerin kendileri tarafından sağlanan bilgilerdir.
  • iyifirmabul.com internet sitesi, sahip veya yöneticilerinin; web sitesinde yayınlanmakta olan işletmeler/firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com internet sitesi üzerinde bulunan bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle hiçbir garanti veya güvence vermemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com firmaların yayında olan bilgilerinin güncelliğini hiçbir zaman garanti etmemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden yayınlanmakta olan firmaların ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • iyifirmabul.com bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri iyifirmabul.com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
  • iyifirmabul.com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. destek@iyifirmabul.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
  • iyifirmabul.com tamamen ücretsiz firma rehberi şeklinde hizmeti vermektedir. iyifirmabul.com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizleri İyiFirmaBul.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz. iyifirmabul.com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Yukarı