Kardeşler Pide

İl
İzmir

İlçe
Çiğli

Sektör
Aile Restoranı

Telefon
+90 232 370 77 43

Adres
Aydınlıkevler, 6784. Sk. 82 A, 35640 Çiğli/İzmir yakınında, 35640 Çiğli/İzmir

Navigasyon
Yol Tarifi Al

Ziyaretçi
17

Kardeşler Pide, İzmir Çiğli lokasyonunda bulunmaktadır. İyiFirmaBul.Com'da Aile Restoranı alanında faaliyet gösteren Kardeşler Pide hakkında merak edilen bilgiler yer almaktadır.

İzmir Çiğli ve çevresinde yer almakta olan Kardeşler Pide ile alakalı merak ettiğiniz verileri sayfa içerisinde sizler için bir araya getirdik. Ziyaretçilerimiz ve yöneticilerimizin bulmuş olduğu bilgiler sayfanın devamında bulunmaktadır.

Kardeşler Pide ile görüşmek yada daha detaylı bilgi almak için kuruluşu aramalısınız.

Kardeşler Pide telefon no : +90 232 370 77 43

Aile Restoranı sektöründe hizmet sürdüren Kardeşler Pide yol bilgisi için burada adres bilgisi listelenmektedir.

Kardeşler Pide adres bilgisi Aydınlıkevler, 6784. Sk. 82 A, 35640 Çiğli/İzmir yakınında, 35640 Çiğli/İzmir olarak görünmetedir. Daha net adres tarifi için mutlaka işletme ile bağlantı kurun.

Kardeşler Pide web adresi : Bilinmiyor

Aile Restoranı sektöründe ihtiyaçlarını karşılayacak tecrübe sahibi olan Kardeşler Pide hakkında kullanıcı mesajlarına bakarak iş yeri hakkında daha ayrıntılı deneyim sahibi olabilirsiniz.

Kardeşler Pide ve İyiFirmaBul.Com arasında herhangi bir ticari bağ bulunmamaktadır. Web sayfalarımızda yer almakta olan müesseseler yada İzmir Çiğli Aile Restoranı kategorisinde yer alan Kardeşler Pide ile alakalı yazıların tümü Google İşletme hesap profili vasıtasıyla toplanmaktadır. Kardeşler Pide ile imzalanacak hiçbir ticari bağlantı için İyifirmaBul.Com güvence ve garanti vermemektedir. İnternet üzerinde bulunmakta olan veriler yardımı ile oluşturulan bu adresteki doneler hiçbir zaman tamamen gerçekleri yansıtmayabilir. Bundan ötürü İyifirmaBul.Com vasıtasıyla öğrenilmiş doneler sonucunda Kardeşler Pide ile yapılan herhangi bir ticaret için İyifirmaBul.Com taraf ve kefil olmayacaktır.

Kardeşler Pide için düşüncelerinizi ve bilgilerinizi diğer ziyaretçilerimiz için bizlerle paylaşın. Web sayfalarımızı inceleyen ve Kardeşler Pide ile ilişkin done edinmek isteyen okurlarımız için bu konu önemlidir. Bu sebeple İzmir ilinde Çiğli ilçesinde yer alan yada Aile Restoranı dalında hizmet veren Kardeşler Pide için yolladığınız bilgilerin son derece önemli olduğunun farkında olun.

Kardeşler Pide firmasının sahibiyseniz ve bu sayfadaki verileri değiştirmek isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İyifirmaBul.Com Firma Rehberindeki yerinizi hemen alın. Firmanız daha çok bilinsin veya potansiyel müşteriler edinin.

Düzenleme / İptal

iyifirmabul.com internet sitesinde bulunmakta olan firmalar ve bu firmalara ait listelenen tüm bilgiler, adı geçen firmanın Google Haritalar üzerinde bulunan bilgileridir. Özel yazılımlar (botlar) ile elde edilmektedir.

Google Haritalar'ın sözleşmesinde de yer aldığı gibi bu bilgiler halka açıktır, toplanabilir ve paylaşılabilir. Firma yetkilileri Google Haritalar hizmetine bu bilgileri kendi rızaları ile göndermiştir. Bizler de bu bilgileri toplamaktayız.

Hukuki açıdan hiç bir sorun yaratmamaktadır. Firma yetkilileri düzenleme veya iptal talebinde bulunabilirler. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra işlemleriniz en geç 1 hafta içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Uyarı : iyifirmabul.com, hatalı olan firma bilgilerinden doğabilecek hiç bir sorunu kabul etmemktedir.

Yasal Uyarı
  • iyifirmabul.com Ücretsiz bir şekilde firma rehberi hizmeti veren bir internet sitesidir.
  • iyifirmabul.com'da yayınlanmakta olan firmalar ve bu firmaların bilgileri işletmelerin kendi yayınlamış olduğu kamuya açık kurumsal internet sitelerinde yada işletmelerin kendileri tarafından sağlanan bilgilerdir.
  • iyifirmabul.com internet sitesi, sahip veya yöneticilerinin; web sitesinde yayınlanmakta olan işletmeler/firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com internet sitesi üzerinde bulunan bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle hiçbir garanti veya güvence vermemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com firmaların yayında olan bilgilerinin güncelliğini hiçbir zaman garanti etmemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden yayınlanmakta olan firmaların ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • iyifirmabul.com bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri iyifirmabul.com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
  • iyifirmabul.com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. destek@iyifirmabul.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
  • iyifirmabul.com tamamen ücretsiz firma rehberi şeklinde hizmeti vermektedir. iyifirmabul.com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizleri İyiFirmaBul.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz. iyifirmabul.com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Yukarı