Korkmaz Mutfak Gereçleri (Bahçelievler)

İl
İstanbul

İlçe
Bahçelievler

Sektör
Porselen Mutfak Eşyaları Mağazası

Telefon
+90 553 933 59 44

Adres
Soğanlı Mah, Mustafa Kemal Paşa Cd. No:95, 34183 Bahçelievler/İstanbul

Navigasyon
Yol Tarifi Al

Ziyaretçi
24

Korkmaz Mutfak Gereçleri (Bahçelievler), İstanbul Bahçelievler lokasyonunda faaliyet göstermekte. Bu internet sitesinde Porselen Mutfak Eşyaları Mağazası sektoründe hizmet veren Korkmaz Mutfak Gereçleri (Bahçelievler) ile ilgili merak edilen bilgiler bulunuyor.

İstanbul Bahçelievler ve çevresinde hizmet sağlayan Korkmaz Mutfak Gereçleri (Bahçelievler) ile bağlantılı araştırdığınız bir çok veriyi bu web sitesinde sizlere sunmaktayız. Ziyaretçilerimiz ve editörlerimizin araştırmış olduğu datalar yazımızın içerisinde bulunmaktadır.

Korkmaz Mutfak Gereçleri (Bahçelievler) ile görüşmek ve daha ayrıntılı bilgi edinmek için firmayı arayınız.

Korkmaz Mutfak Gereçleri (Bahçelievler) telefon numarası : +90 553 933 59 44

Porselen Mutfak Eşyaları Mağazası sektöründe hizmet sürdüren Korkmaz Mutfak Gereçleri (Bahçelievler) açık adresi için sayfada yol tarifi ve detaylı adres bilgisi bulunmakta.

Korkmaz Mutfak Gereçleri (Bahçelievler) açık adresi Soğanlı Mah, Mustafa Kemal Paşa Cd. No:95, 34183 Bahçelievler/İstanbul olarak görünmekte. Daha net yol tarifi için kuruluş ile iletişime geçiniz.

Korkmaz Mutfak Gereçleri (Bahçelievler) web sayfası : Bilinmiyor

Porselen Mutfak Eşyaları Mağazası alanında sorunlarınızı çözebilecek bilgiye sahip olan Korkmaz Mutfak Gereçleri (Bahçelievler) hakkındaki müşteri mesajlarına göz gezdirerek kuruluş hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsin.

Korkmaz Mutfak Gereçleri (Bahçelievler) ve İyiFirmaBul.Com arasında hiçbir ticari bağlantı yoktur. İnternet sayfalarımızda bulunmakta olan işletmeler veya İstanbul Bahçelievler Porselen Mutfak Eşyaları Mağazası kategorisinde yer almakta olan Korkmaz Mutfak Gereçleri (Bahçelievler) ile alakalı paylaşımların bütünü Google İşletme hesap profili üzerinden alınmaktadır. Korkmaz Mutfak Gereçleri (Bahçelievler) ile yapılacak herhangi bir ticari bağlantı için İyifirmaBul.Com taraf olmayacaktır. İnternette paylaşılmakta olan doneler ile oluşturulan bu sayfadaki doneler hiçbir zaman tamamen gerçekleri göstermeyebilir. Bu sebepten dolayı İyifirmaBul.Com üzerinden edinilen bilgiler sonucunda Korkmaz Mutfak Gereçleri (Bahçelievler) ile yapılan herhangi bir ticaret için İyifirmaBul.Com kefil yada taraf olmamaktadır.

Korkmaz Mutfak Gereçleri (Bahçelievler) için bildiklerinizi diğer kullanıcılar için bizlerle paylaşın. Web sitemizi gezmekte olan veya Korkmaz Mutfak Gereçleri (Bahçelievler) ile ilgili veri edinmek isteyen ziyaretçilerimiz için bu husus önemli. Bu yüzden İstanbul ilinde Bahçelievler ilçesinde bulunan veya Porselen Mutfak Eşyaları Mağazası dalında faaliyetlerini sürdüren Korkmaz Mutfak Gereçleri (Bahçelievler) için paylaşmış olduğunuz bilgilerin son derece önemli olduğunu bilin.

Korkmaz Mutfak Gereçleri (Bahçelievler) firmasının sahibi sizseniz ve buradaki bilgileri değiştirmek isterseniz bizimle iletişime geçiniz.

İyifirmaBul.Com Ücretsiz Firma Rehberinde yerinizi hemen ayırtın. Kuruluşunuz popüler olsun yada işleriniz hızlansın.

Düzenleme / İptal

iyifirmabul.com internet sitesinde bulunmakta olan firmalar ve bu firmalara ait listelenen tüm bilgiler, adı geçen firmanın Google Haritalar üzerinde bulunan bilgileridir. Özel yazılımlar (botlar) ile elde edilmektedir.

Google Haritalar'ın sözleşmesinde de yer aldığı gibi bu bilgiler halka açıktır, toplanabilir ve paylaşılabilir. Firma yetkilileri Google Haritalar hizmetine bu bilgileri kendi rızaları ile göndermiştir. Bizler de bu bilgileri toplamaktayız.

Hukuki açıdan hiç bir sorun yaratmamaktadır. Firma yetkilileri düzenleme veya iptal talebinde bulunabilirler. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra işlemleriniz en geç 1 hafta içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Uyarı : iyifirmabul.com, hatalı olan firma bilgilerinden doğabilecek hiç bir sorunu kabul etmemktedir.

Yasal Uyarı
  • iyifirmabul.com Ücretsiz bir şekilde firma rehberi hizmeti veren bir internet sitesidir.
  • iyifirmabul.com'da yayınlanmakta olan firmalar ve bu firmaların bilgileri işletmelerin kendi yayınlamış olduğu kamuya açık kurumsal internet sitelerinde yada işletmelerin kendileri tarafından sağlanan bilgilerdir.
  • iyifirmabul.com internet sitesi, sahip veya yöneticilerinin; web sitesinde yayınlanmakta olan işletmeler/firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com internet sitesi üzerinde bulunan bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle hiçbir garanti veya güvence vermemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com firmaların yayında olan bilgilerinin güncelliğini hiçbir zaman garanti etmemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden yayınlanmakta olan firmaların ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • iyifirmabul.com bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri iyifirmabul.com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
  • iyifirmabul.com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. destek@iyifirmabul.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
  • iyifirmabul.com tamamen ücretsiz firma rehberi şeklinde hizmeti vermektedir. iyifirmabul.com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizleri İyiFirmaBul.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz. iyifirmabul.com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Yukarı