Köseler Sigorta

İl
Eskişehir

İlçe
Odunpazarı

Sektör
Sigorta Acentesi

Telefon
+90 222 233 32 31

Adres
Hacı Ali Bey, Çelikel Sk. No:1 D:19-20, 26120 Tepebaşı/Eskişehir

Navigasyon
Yol Tarifi Al

Ziyaretçi
23

Köseler Sigorta, Eskişehir Odunpazarı muhitinde çalışmalarını devam ettirmektedir. Bu sayfada Sigorta Acentesi kategorisinde hizmet veren Köseler Sigorta ile alakalı faydalı bilgiler yer almaktadır.

Eskişehir Odunpazarı civarında hizmet sunan Köseler Sigorta ile bağlantılı aradığınız bir çok veriyi bu sayfada paylaşmaktayız. Kullanıcılar ve bizlerin toplamış olduğu veriler yazımızda.

Köseler Sigorta ile iletişim kurmak ve daha ayrıntılı bilgi almak için kuruluşu arayabilirsiniz.

Köseler Sigorta telefon no : +90 222 233 32 31

Sigorta Acentesi olarak hizmetlerini sürdüren Köseler Sigorta açık adresi için sayfamızda harita bilgisi yer almakta.

Köseler Sigorta açık adresi Hacı Ali Bey, Çelikel Sk. No:1 D:19-20, 26120 Tepebaşı/Eskişehir olarak görünmekte. Kolay konum tarifi için işletme ile iletişim kurun.

Köseler Sigorta internet adresi : Bilinmiyor

Sigorta Acentesi alanında sorunlarınızı çözecek bilgi sahibi olan Köseler Sigorta hakkında müşteri deneyimlerine bakarak kuruluş hakkında çok daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İyiFirmaBul.Com ve Köseler Sigorta arasında ticari bağlantı olamaz. İyiFirmaBul.Com üzerinde bulunmakta olan işletmeler ve Eskişehir Odunpazarı Sigorta Acentesi kategorisinde bulunmakta olan Köseler Sigorta hakkındaki bilgilerin tamamı Google İşletme hesap profili üzerinden alınmıştır. Köseler Sigorta ile yapılacak ticari bir bağlantı için İyifirmaBul.Com garanti vermemektedir. İnternet üzerinde paylaşılan veriler ışığında oluşturulan bu sayfadaki veriler hiçbir zaman tamamen doğruları göstermeyebilir. Bu sebeple İyifirmaBul.Com sebebiyle edinilen veriler neticesinde Köseler Sigorta ile yapılan herhangi bir alış-veriş için İyifirmaBul.Com kefil ve taraf olmamaktadır.

Köseler Sigorta hakkındaki düşüncelerinizi diğer okurlarımız için bizimle paylaşabilirseniz mutlu oluruz. Web sayfalarımızı inceleyen veya Köseler Sigorta ile ilişkin veri edinmek isteyen ziyaretçilerimiz için bu husus mühim. Bu yüzden Eskişehir ilinde Odunpazarı ilçesinde yer alan veya Sigorta Acentesi alanında hizmet veren Köseler Sigorta için paylaştığınız verilerin ne kadar önemli olduğunu bilin.

Köseler Sigorta firmasının sahibi sizseniz yada buradaki açıklamaları güncellemek isterseniz bizimle iletişime geçiniz.

İyifirmaBul.Com Firma Rehberindeki yerinizi hemen ayırtın. İşletmeniz popüler olsun veya daha fazla müşteriniz olsun.

Düzenleme / İptal

iyifirmabul.com internet sitesinde bulunmakta olan firmalar ve bu firmalara ait listelenen tüm bilgiler, adı geçen firmanın Google Haritalar üzerinde bulunan bilgileridir. Özel yazılımlar (botlar) ile elde edilmektedir.

Google Haritalar'ın sözleşmesinde de yer aldığı gibi bu bilgiler halka açıktır, toplanabilir ve paylaşılabilir. Firma yetkilileri Google Haritalar hizmetine bu bilgileri kendi rızaları ile göndermiştir. Bizler de bu bilgileri toplamaktayız.

Hukuki açıdan hiç bir sorun yaratmamaktadır. Firma yetkilileri düzenleme veya iptal talebinde bulunabilirler. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra işlemleriniz en geç 1 hafta içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Uyarı : iyifirmabul.com, hatalı olan firma bilgilerinden doğabilecek hiç bir sorunu kabul etmemktedir.

Yasal Uyarı
  • iyifirmabul.com Ücretsiz bir şekilde firma rehberi hizmeti veren bir internet sitesidir.
  • iyifirmabul.com'da yayınlanmakta olan firmalar ve bu firmaların bilgileri işletmelerin kendi yayınlamış olduğu kamuya açık kurumsal internet sitelerinde yada işletmelerin kendileri tarafından sağlanan bilgilerdir.
  • iyifirmabul.com internet sitesi, sahip veya yöneticilerinin; web sitesinde yayınlanmakta olan işletmeler/firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com internet sitesi üzerinde bulunan bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle hiçbir garanti veya güvence vermemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com firmaların yayında olan bilgilerinin güncelliğini hiçbir zaman garanti etmemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden yayınlanmakta olan firmaların ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • iyifirmabul.com bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri iyifirmabul.com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
  • iyifirmabul.com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. destek@iyifirmabul.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
  • iyifirmabul.com tamamen ücretsiz firma rehberi şeklinde hizmeti vermektedir. iyifirmabul.com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizleri İyiFirmaBul.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz. iyifirmabul.com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Yukarı