Meydan Taksi

İl
Malatya

İlçe
Battalgazi

Sektör
Taksi

Adres
Merkez, Kanal Boyu Cd. NO:57 / B, Battalgazi/Malatya

Navigasyon
Yol Tarifi Al

Ziyaretçi
19

Meydan Taksi, Malatya Battalgazi lokasyonunda hizmet vermektedir. İyiFirmaBul.Com'da Taksi sektoründe hizmet vermekte olan Meydan Taksi hakkında faydalı bilgiler bulunuyor.

Malatya Battalgazi lokasyonunda hizmet sağlayan Meydan Taksi ile ilgili araştırdığınız bilgileri sayfamızda sizlere sunmaktayız. Kullanıcılar ve bizlerin araştırmış olduğu bilgiler makalemizde bulunmaktadır.

Meydan Taksi ile iletişim kurmak yada daha detaylı bilgi edinmek için kuruluşu arayınız.

Meydan Taksi telefon numarası : Bilinmiyor

Taksi sektöründe hizmet sürdüren Meydan Taksi açık adresi için makalemizde harita bilgisi bulunmakta.

Meydan Taksi açık adresi Merkez, Kanal Boyu Cd. NO:57 / B, Battalgazi/Malatya olarak bilinmekte. Daha fazla adres tarifi için lütfen işletme ile bağlantı kurun.

Meydan Taksi web sayfası : Bilinmiyor

Taksi alanında sorunlarınızı çözecek bilgi ve tecrübe sahibi olan Meydan Taksi hakkında müşteri yorumlarına bakarak müessese hakkında çok daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İyiFirmaBul.Com ve Meydan Taksi arasında ticari bir iş birliği olamaz. İyiFirmaBul.Com'da bahsedilen firmalar ve Malatya Battalgazi Taksi kategorisinde bahsedilmekte olan Meydan Taksi hakkındaki yazıların bütünü Google İşletme profili üzerinden alınmıştır. Meydan Taksi ile kurulacak herhangi bir ticari iş birliği için İyifirmaBul.Com güvence vermemektedir. İnternet üzerinde bulunmakta olan veriler yardımı ile oluşturulan buradaki veriler hiçbir zaman tamamen doğruları göstermeyebilir. Bu sebeple İyifirmaBul.Com sebebiyle edinilen veriler neticesinde Meydan Taksi ile yapılan herhangi bir iş birliği için İyifirmaBul.Com kefil olmamaktadır.

Meydan Taksi ile ilişkin görüşlerinizi diğer kullanıcılar için bizlerle paylaşabilirseniz seviniriz. Sayfamızı ziyaret eden ve Meydan Taksi için done edinmek isteyen ziyaretçilerimiz için bu konu oldukça mühimdir. Bu yüzden Malatya ilinde Battalgazi ilçesinde var olan veya Taksi branşında hizmetlerine devam eden Meydan Taksi için bildirdiğiniz verilerin son derece mühim olduğunu sakın unutmayın.

Meydan Taksi firmasının sahibiyseniz veya bu sayfadaki verileri değiştirmek isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İyifirmaBul.Com Firma Rehberindeki yerinizi hemen alın. Kuruluşunuz popüler olsun veya potansiyel müşteriler edinin.

Düzenleme / İptal

iyifirmabul.com internet sitesinde bulunmakta olan firmalar ve bu firmalara ait listelenen tüm bilgiler, adı geçen firmanın Google Haritalar üzerinde bulunan bilgileridir. Özel yazılımlar (botlar) ile elde edilmektedir.

Google Haritalar'ın sözleşmesinde de yer aldığı gibi bu bilgiler halka açıktır, toplanabilir ve paylaşılabilir. Firma yetkilileri Google Haritalar hizmetine bu bilgileri kendi rızaları ile göndermiştir. Bizler de bu bilgileri toplamaktayız.

Hukuki açıdan hiç bir sorun yaratmamaktadır. Firma yetkilileri düzenleme veya iptal talebinde bulunabilirler. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra işlemleriniz en geç 1 hafta içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Uyarı : iyifirmabul.com, hatalı olan firma bilgilerinden doğabilecek hiç bir sorunu kabul etmemktedir.

Yasal Uyarı
  • iyifirmabul.com Ücretsiz bir şekilde firma rehberi hizmeti veren bir internet sitesidir.
  • iyifirmabul.com'da yayınlanmakta olan firmalar ve bu firmaların bilgileri işletmelerin kendi yayınlamış olduğu kamuya açık kurumsal internet sitelerinde yada işletmelerin kendileri tarafından sağlanan bilgilerdir.
  • iyifirmabul.com internet sitesi, sahip veya yöneticilerinin; web sitesinde yayınlanmakta olan işletmeler/firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com internet sitesi üzerinde bulunan bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle hiçbir garanti veya güvence vermemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com firmaların yayında olan bilgilerinin güncelliğini hiçbir zaman garanti etmemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden yayınlanmakta olan firmaların ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • iyifirmabul.com bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri iyifirmabul.com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
  • iyifirmabul.com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. destek@iyifirmabul.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
  • iyifirmabul.com tamamen ücretsiz firma rehberi şeklinde hizmeti vermektedir. iyifirmabul.com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizleri İyiFirmaBul.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz. iyifirmabul.com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Yukarı