My Chicken

İl
Eskişehir

İlçe
Odunpazarı

Sektör
Tavuk Restoranı

Telefon
+90 222 230 69 88

Adres
Hoşnudiye Mah, Cengiz Topel-1 Cd. No:65, 26130 Tepebaşı/Eskişehir

Navigasyon
Yol Tarifi Al

Ziyaretçi
19

My Chicken, Eskişehir Odunpazarı muhitinde çalışmalarını devam ettirmektedir. Bu web sayfasında Tavuk Restoranı kategorisinde hizmet sağlamakta olan My Chicken hakkında faydalı bilgiler bulunuyor.

Eskişehir Odunpazarı taraflarında yer alan My Chicken ile bağlantılı araştırdığınız verileri sitemizde sunmaktayız. Kullanıcılar ve bizim toplamış olduğu datalar makalemizde.

My Chicken ile görüşmek yada daha çok bilgi edinmek için işletmeyi arayın.

My Chicken telefon no : +90 222 230 69 88

Tavuk Restoranı sektöründe hizmetlerine devam eden My Chicken adres bilgisi için bu makalede harita bilgisi gösterilmektedir.

My Chicken adres bilgisi Hoşnudiye Mah, Cengiz Topel-1 Cd. No:65, 26130 Tepebaşı/Eskişehir olarak bilinmektedir. Daha fazla yol tarifi için lütfen müessese ile iletişim kurun.

My Chicken internet adresi : Bilinmiyor

Tavuk Restoranı ile alakalı ihtiyaçlarını karşılayacak bilgiye sahip olan My Chicken hakkındaki müşteri deneyimlerine bakarak işletme hakkında detaylı deneyim sahibi olabilirsiniz.

My Chicken ve İyiFirmaBul.Com arasında hiçbir ticari iş birliği bulunmamakta. İnternet sitemizde listelenmekte olan kuruluşlar yada Eskişehir Odunpazarı Tavuk Restoranı kategorisinde yer alan My Chicken ile ilgili yazıların bütünü Google İşletme hesap profili üstünden alınmıştır. My Chicken ile yapılacak ticari anlaşma için İyifirmaBul.Com güvence vermez. İnternette bulunan doneler ışığında oluşturulmuş bu adresteki bilgiler hiçbir şekilde tamamen gerçekleri göstermeyebilir. Bu sebepten dolayı İyifirmaBul.Com tarafından edinilen bilgiler sebebiyle My Chicken ile yapılacak herhangi bir iş birliği için İyifirmaBul.Com taraf yada kefil olmamaktadır.

My Chicken ile ilgili bildiklerinizi ve görüşlerinizi diğer ziyaretçilerimiz için bizlerle paylaşırsanız mutlu oluruz. Sayfamızı gezmekte olan yada My Chicken hakkında bilgi almak isteyen okurlarımız için bu konu oldukça önemlidir. Bu sebeple Eskişehir ilinde Odunpazarı ilçesinde bulunan ve Tavuk Restoranı branşında faaliyet sürdüren My Chicken için sunduğunuz bilgilerin son derece mühim olduğunun farkında olun.

My Chicken firmasının söz sahibiyseniz yada bu sayfadaki açıklamaları güncellemek istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

İyifirmaBul.Com Firma Rehberindeki yerinizi hemen alın. Kuruluşunuz daha çok bilinsin ve işleriniz hızlansın.

Düzenleme / İptal

iyifirmabul.com internet sitesinde bulunmakta olan firmalar ve bu firmalara ait listelenen tüm bilgiler, adı geçen firmanın Google Haritalar üzerinde bulunan bilgileridir. Özel yazılımlar (botlar) ile elde edilmektedir.

Google Haritalar'ın sözleşmesinde de yer aldığı gibi bu bilgiler halka açıktır, toplanabilir ve paylaşılabilir. Firma yetkilileri Google Haritalar hizmetine bu bilgileri kendi rızaları ile göndermiştir. Bizler de bu bilgileri toplamaktayız.

Hukuki açıdan hiç bir sorun yaratmamaktadır. Firma yetkilileri düzenleme veya iptal talebinde bulunabilirler. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra işlemleriniz en geç 1 hafta içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Uyarı : iyifirmabul.com, hatalı olan firma bilgilerinden doğabilecek hiç bir sorunu kabul etmemktedir.

Yasal Uyarı
  • iyifirmabul.com Ücretsiz bir şekilde firma rehberi hizmeti veren bir internet sitesidir.
  • iyifirmabul.com'da yayınlanmakta olan firmalar ve bu firmaların bilgileri işletmelerin kendi yayınlamış olduğu kamuya açık kurumsal internet sitelerinde yada işletmelerin kendileri tarafından sağlanan bilgilerdir.
  • iyifirmabul.com internet sitesi, sahip veya yöneticilerinin; web sitesinde yayınlanmakta olan işletmeler/firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com internet sitesi üzerinde bulunan bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle hiçbir garanti veya güvence vermemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com firmaların yayında olan bilgilerinin güncelliğini hiçbir zaman garanti etmemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden yayınlanmakta olan firmaların ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • iyifirmabul.com bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri iyifirmabul.com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
  • iyifirmabul.com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. destek@iyifirmabul.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
  • iyifirmabul.com tamamen ücretsiz firma rehberi şeklinde hizmeti vermektedir. iyifirmabul.com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizleri İyiFirmaBul.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz. iyifirmabul.com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Yukarı