Ofisinn

İl
Trabzon

İlçe
Ortahisar

Sektör
Alışveriş Merkezi

Telefon
+90 4443860

Adres
Sanayi, Anadolu Blv. No:36, 61100 Ortahisar/Trabzon

Navigasyon
Yol Tarifi Al

Ziyaretçi
18

Ofisinn, Trabzon Ortahisar taraflarında hizmet vermektedir. İnternet sitemizde Alışveriş Merkezi kategorisinde hizmet vermekte olan Ofisinn hakkında faydalı bilgiler yer almaktadır.

Trabzon Ortahisar taraflarında hizmet sağlayan Ofisinn ile bağlantılı merak ettiğiniz verileri sayfada sizlerle paylaşıyoruz. Ziyaretçilerimiz ve yöneticilerimizin edinmiş olduğu bilgiler makalemizde bulunmaktadır.

Ofisinn ile görüşmek ve daha ayrıntılı bilgi öğrenmek için kuruluşu arayabilirsiniz.

Ofisinn telefon no : +90 4443860

Alışveriş Merkezi sektöründe hizmet sürdüren Ofisinn yol tarifi için yazımızda harita bilgisi gösterilmekte.

Ofisinn harita bilgisi Sanayi, Anadolu Blv. No:36, 61100 Ortahisar/Trabzon olarak bilinmekte. Detaylı adres tarifi için mutlaka işletme ile iletişim kurun.

Ofisinn internet adresi : Bilinmiyor

Alışveriş Merkezi ile alakalı ihtiyaçlarınızı tamamıyla karşılayacak tecrübe sahibi olan Ofisinn hakkında müşteri yorumlarına bakarak müessese hakkında çok daha ayrıntılı tecrübe sahibi olabilirsiniz.

Ofisinn ve İyiFirmaBul.Com arasında ticari bağlantı olamaz. İnternet sayfalarımızda bulunan firmalar veya Trabzon Ortahisar Alışveriş Merkezi kategorisinde yer almakta olan Ofisinn ile alakalı paylaşımların tümü Google İşletme hesap profili vasıtasıyla toplanmaktadır. Ofisinn ile yapılacak ticari anlaşma için İyifirmaBul.Com kelil olmayacaktır. İnternette paylaşılan veriler yardımıyla oluşturulmuş sayfadaki doneler hiçbir zaman tam anlamıyla gerçekleri göstermeyebilir. Bundan ötürü İyifirmaBul.Com sebebiyle öğrenilmiş veriler neticesinde Ofisinn ile yapılacak herhangi bir alış-veriş için İyifirmaBul.Com taraf olmamaktadır.

Ofisinn ile ilişkin bilgilerinizi diğer ziyaretçilerimiz için bizimle paylaşabilirsiniz. Web sitemizi ziyaret eden veya Ofisinn için veri edinmek isteyen okurlar için bu husus oldukça önemlidir. Bu yüzden Trabzon ilinde Ortahisar ilçesinde bulunmakta olan yada Alışveriş Merkezi kategorisinde hizmet sunan Ofisinn için paylaştığınız bilgilerin ne kadar önemli olduğunu bilin.

Ofisinn firmasının söz sahibiyseniz ve bu sayfadaki bilgileri güncellemek isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İyifirmaBul.Com Firma Rehberinde yerinizi hemen edinin. Firmanız bilinirlik kazansın yada işleriniz hızlansın.

Düzenleme / İptal

iyifirmabul.com internet sitesinde bulunmakta olan firmalar ve bu firmalara ait listelenen tüm bilgiler, adı geçen firmanın Google Haritalar üzerinde bulunan bilgileridir. Özel yazılımlar (botlar) ile elde edilmektedir.

Google Haritalar'ın sözleşmesinde de yer aldığı gibi bu bilgiler halka açıktır, toplanabilir ve paylaşılabilir. Firma yetkilileri Google Haritalar hizmetine bu bilgileri kendi rızaları ile göndermiştir. Bizler de bu bilgileri toplamaktayız.

Hukuki açıdan hiç bir sorun yaratmamaktadır. Firma yetkilileri düzenleme veya iptal talebinde bulunabilirler. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra işlemleriniz en geç 1 hafta içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Uyarı : iyifirmabul.com, hatalı olan firma bilgilerinden doğabilecek hiç bir sorunu kabul etmemktedir.

Yasal Uyarı
  • iyifirmabul.com Ücretsiz bir şekilde firma rehberi hizmeti veren bir internet sitesidir.
  • iyifirmabul.com'da yayınlanmakta olan firmalar ve bu firmaların bilgileri işletmelerin kendi yayınlamış olduğu kamuya açık kurumsal internet sitelerinde yada işletmelerin kendileri tarafından sağlanan bilgilerdir.
  • iyifirmabul.com internet sitesi, sahip veya yöneticilerinin; web sitesinde yayınlanmakta olan işletmeler/firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com internet sitesi üzerinde bulunan bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle hiçbir garanti veya güvence vermemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com firmaların yayında olan bilgilerinin güncelliğini hiçbir zaman garanti etmemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden yayınlanmakta olan firmaların ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • iyifirmabul.com bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri iyifirmabul.com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
  • iyifirmabul.com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. destek@iyifirmabul.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
  • iyifirmabul.com tamamen ücretsiz firma rehberi şeklinde hizmeti vermektedir. iyifirmabul.com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizleri İyiFirmaBul.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz. iyifirmabul.com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Yukarı