Onur Otomotiv

İl
Antalya

İlçe
Kepez

Sektör
Oto Galeri

Telefon
+90 242 332 99 59

Adres
Kanal, Sakarya Blv. No:5 07080, 07080 Kepez/Antalya

Navigasyon
Yol Tarifi Al

Ziyaretçi
28

Onur Otomotiv, Antalya Kepez lokasyonunda hizmet veriyor. Sayfamızda Oto Galeri sektoründe hizmetlerini sürdüren Onur Otomotiv ile ilgili merak edilen bilgiler bulunmaktadır.

Antalya Kepez ve çevresinde bulunmakta olan Onur Otomotiv ile bağlantılı aradığınız bir çok bilgiyi sayfamızda sizler için listelemekteyiz. Firma sahipleri ve bizim bulmuş olduğu bilgiler yazımızın içerisinde bulunmaktadır.

Onur Otomotiv ile iletişime geçmek ve daha fazla bilgi edinmek için kuruluşu arayın.

Onur Otomotiv iletişim no : +90 242 332 99 59

Oto Galeri alanında hizmetlerine devam eden Onur Otomotiv adresi için bu yazımızda açık adres bilgisi paylaşılmaktadır.

Onur Otomotiv adres bilgisi Kanal, Sakarya Blv. No:5 07080, 07080 Kepez/Antalya olarak bilinmektedir. Detaylı adres tarifi için müessese ile iletişim kurun.

Onur Otomotiv internet adresi : Bilinmiyor

Oto Galeri alanında sorunlarınızı çözebilecek bilgiye sahip olan Onur Otomotiv hakkındaki kullanıcı yorumlarına göz atarak işletme hakkında ayrıntılı tecrübe sahibi olabilirsin.

Onur Otomotiv ve İyiFirmaBul.Com arasında ticari bağlantı bulunmuyor. İnternet sayfalarımızda bahsedilen diğer müesseseler veya Antalya Kepez Oto Galeri kategorisinde listelenmekte olan Onur Otomotiv ile alakalı bilgilerin tamamı Google İşletme hesap profili üzerinden alınmıştır. Onur Otomotiv ile kurulacak ticari bağ için İyifirmaBul.Com garanti vermez. İnternette paylaşılan bilgiler ile oluşturulmuş sayfadaki veriler hiçbir şekilde tamamen doğruları yansıtmayabilir. Bu yüzden İyifirmaBul.Com tarafından edinilen bilgiler neticesinde Onur Otomotiv ile yapılan herhangi bir alış-veriş için İyifirmaBul.Com taraf veya kefil olmamaktadır.

Onur Otomotiv için tecrübelerinizi diğer ziyaretçiler için bizimle paylaşabilirsiniz. Web sitemizi gezinmekte olan veya Onur Otomotiv ile ilgili bilgi almak isteyen diğer okurlar için bu konu mühimdir. Bu sebeple Antalya ilinde Kepez ilçesinde bulunmakta olan veya Oto Galeri kategorisinde hizmet veren Onur Otomotiv için bildirdiğiniz bilgilerin ne kadar mühim olduğunu bilin.

Onur Otomotiv firmasının söz sahibiyseniz veya buradaki bilgileri değiştirmek istiyorsanız lütfen bizlerle iletişime geçiniz.

İyifirmaBul.Com Ücretsiz Firma Rehberinde yerinizi hemen edinin. Firmanız bilinirlik kazansın ve yeni müşterileriniz olsun.

Düzenleme / İptal

iyifirmabul.com internet sitesinde bulunmakta olan firmalar ve bu firmalara ait listelenen tüm bilgiler, adı geçen firmanın Google Haritalar üzerinde bulunan bilgileridir. Özel yazılımlar (botlar) ile elde edilmektedir.

Google Haritalar'ın sözleşmesinde de yer aldığı gibi bu bilgiler halka açıktır, toplanabilir ve paylaşılabilir. Firma yetkilileri Google Haritalar hizmetine bu bilgileri kendi rızaları ile göndermiştir. Bizler de bu bilgileri toplamaktayız.

Hukuki açıdan hiç bir sorun yaratmamaktadır. Firma yetkilileri düzenleme veya iptal talebinde bulunabilirler. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra işlemleriniz en geç 1 hafta içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Uyarı : iyifirmabul.com, hatalı olan firma bilgilerinden doğabilecek hiç bir sorunu kabul etmemktedir.

Yasal Uyarı
  • iyifirmabul.com Ücretsiz bir şekilde firma rehberi hizmeti veren bir internet sitesidir.
  • iyifirmabul.com'da yayınlanmakta olan firmalar ve bu firmaların bilgileri işletmelerin kendi yayınlamış olduğu kamuya açık kurumsal internet sitelerinde yada işletmelerin kendileri tarafından sağlanan bilgilerdir.
  • iyifirmabul.com internet sitesi, sahip veya yöneticilerinin; web sitesinde yayınlanmakta olan işletmeler/firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com internet sitesi üzerinde bulunan bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle hiçbir garanti veya güvence vermemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com firmaların yayında olan bilgilerinin güncelliğini hiçbir zaman garanti etmemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden yayınlanmakta olan firmaların ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • iyifirmabul.com bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri iyifirmabul.com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
  • iyifirmabul.com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. destek@iyifirmabul.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
  • iyifirmabul.com tamamen ücretsiz firma rehberi şeklinde hizmeti vermektedir. iyifirmabul.com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizleri İyiFirmaBul.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz. iyifirmabul.com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Yukarı