Öz Adil Sigorta

İl
Diyarbakır

İlçe
Yenişehir

Sektör
Sigorta Acentesi

Telefon
+90 412 228 27 68

Adres
Yenişehir Mahallesi Büyükalp Caddesi Müge - 5 Apt. Altı No : 15/C, 21100 Yenişehir/Diyarbakır

Navigasyon
Yol Tarifi Al

Ziyaretçi
15

Öz Adil Sigorta, Diyarbakır Yenişehir lokasyonunda çalışmalarını sürdürmektedir. İnternet sitemizde Sigorta Acentesi kategorisinde hizmet veren Öz Adil Sigorta ile alakalı faydalı bilgiler bulunuyor.

Diyarbakır Yenişehir lokasyonunda hizmet veren Öz Adil Sigorta ile ilgili merak ettiğiniz bilgileri bu web sitesinde listelemekteyiz. Diğer kullanıcılar ve bizlerin edinmiş olduğu datalar sayfanın altındadır.

Öz Adil Sigorta ile iletişim kurmak veya daha detaylı bilgi almak için firmayı arayın.

Öz Adil Sigorta iletişim no : +90 412 228 27 68

Sigorta Acentesi sektöründe hizmet sürdüren Öz Adil Sigorta adresi için aşağıda adres ve detaylı adres bilgisi paylaşılmakta.

Öz Adil Sigorta adresi Yenişehir Mahallesi Büyükalp Caddesi Müge - 5 Apt. Altı No : 15/C, 21100 Yenişehir/Diyarbakır olarak görünmetedir. Kolay konum tarifi için kuruluş ile iletişime geçin.

Öz Adil Sigorta internet adresi : Bilinmiyor

Sigorta Acentesi alanında ihtiyaçlarını karşılayabilecek bilgiye sahip olan Öz Adil Sigorta hakkında kullanıcı deneyimlerine göz atarak işletme hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İyiFirmaBul.Com ve Öz Adil Sigorta arasında iş birliği bulunmamaktadır. İyiFirmaBul.Com üzerinde bahsedilen işletmeler veya Diyarbakır Yenişehir Sigorta Acentesi kategorisinde listelenmekte olan Öz Adil Sigorta ile ilgili bilgilerin bütünü Google İşletme profili üstünden alınmaktadır. Öz Adil Sigorta ile kurulacak ticari bağ için İyifirmaBul.Com aracı olmayacaktır. İnternet üzerinde bulunmakta olan veriler yardımıyla oluşturulmuş sayfadaki veriler hiçbir şekilde tamamen doğruları göstermeyebilir. Bu yüzden İyifirmaBul.Com üzerinden edinilen bilgiler sonucunda Öz Adil Sigorta ile yapılan herhangi bir alış-veriş için İyifirmaBul.Com taraf yada kefil olmamaktadır.

Öz Adil Sigorta ile ilgili bildiklerinizi diğer misafirler için bizlerle paylaşın. Web sayfamızı gezmekte olan veya Öz Adil Sigorta ile ilişkin done almak isteyen diğer kullanıcılar için bu konu önemlidir. Bu sebepten ötürü Diyarbakır ilinde Yenişehir ilçesinde var olan yada Sigorta Acentesi dalında hizmet sunmaya devam eden Öz Adil Sigorta için paylaştığınız verilerin oldukça önemli olduğunu bilin.

Öz Adil Sigorta işletmesinin sahibi sizseniz yada bu sayfadaki bilgileri güncellemek istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

İyifirmaBul.Com Firma Rehberinde yerinizi hemen ayırtın. Firmanız popüler olsun yada işleriniz artsın.

Düzenleme / İptal

iyifirmabul.com internet sitesinde bulunmakta olan firmalar ve bu firmalara ait listelenen tüm bilgiler, adı geçen firmanın Google Haritalar üzerinde bulunan bilgileridir. Özel yazılımlar (botlar) ile elde edilmektedir.

Google Haritalar'ın sözleşmesinde de yer aldığı gibi bu bilgiler halka açıktır, toplanabilir ve paylaşılabilir. Firma yetkilileri Google Haritalar hizmetine bu bilgileri kendi rızaları ile göndermiştir. Bizler de bu bilgileri toplamaktayız.

Hukuki açıdan hiç bir sorun yaratmamaktadır. Firma yetkilileri düzenleme veya iptal talebinde bulunabilirler. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra işlemleriniz en geç 1 hafta içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Uyarı : iyifirmabul.com, hatalı olan firma bilgilerinden doğabilecek hiç bir sorunu kabul etmemktedir.

Yasal Uyarı
  • iyifirmabul.com Ücretsiz bir şekilde firma rehberi hizmeti veren bir internet sitesidir.
  • iyifirmabul.com'da yayınlanmakta olan firmalar ve bu firmaların bilgileri işletmelerin kendi yayınlamış olduğu kamuya açık kurumsal internet sitelerinde yada işletmelerin kendileri tarafından sağlanan bilgilerdir.
  • iyifirmabul.com internet sitesi, sahip veya yöneticilerinin; web sitesinde yayınlanmakta olan işletmeler/firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com internet sitesi üzerinde bulunan bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle hiçbir garanti veya güvence vermemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com firmaların yayında olan bilgilerinin güncelliğini hiçbir zaman garanti etmemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden yayınlanmakta olan firmaların ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • iyifirmabul.com bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri iyifirmabul.com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
  • iyifirmabul.com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. destek@iyifirmabul.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
  • iyifirmabul.com tamamen ücretsiz firma rehberi şeklinde hizmeti vermektedir. iyifirmabul.com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizleri İyiFirmaBul.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz. iyifirmabul.com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Yukarı