Özçelik Grup

İl
Ankara

İlçe
Yenimahalle

Sektör
Çatı Kaplama Firması

Telefon
+90 312 354 17 54

Adres
Uğur Mumcu, Ferit Alnar Cd, 06370 Yenimahalle/Ankara

Navigasyon
Yol Tarifi Al

Ziyaretçi
17

Özçelik Grup, Ankara Yenimahalle taraflarında faaliyet göstermekte. Web sitemizde Çatı Kaplama Firması sektoründe hizmetlerini sürdüren Özçelik Grup hakkında faydalı bilgiler yer almaktadır.

Ankara Yenimahalle ve çevresinde yer alan Özçelik Grup ile bağlantılı merak ettiğiniz bilgileri sayfa içerisinde listelemekteyiz. Ziyaretçilerimiz ve yöneticilerimizin araştırmış olduğu veriler sayfamın altında yer almaktadır.

Özçelik Grup ile iletişime geçmek veya daha ayrıntılı bilgi öğrenmek için işletmeyi aramalısınız.

Özçelik Grup iletişim no : +90 312 354 17 54

Çatı Kaplama Firması alanında hizmet sürdüren Özçelik Grup adres tarifi için burada adres ve detaylı adres bilgisi bulunmaktadır.

Özçelik Grup adresi Uğur Mumcu, Ferit Alnar Cd, 06370 Yenimahalle/Ankara olarak gözükmektedir. Detaylı yol tarifi için lütfen kuruluş ile bağlantıya geçin.

Özçelik Grup web sayfası : Bilinmiyor

Çatı Kaplama Firması ile ilgili ihtiyaçlarını karşılayabilecek tecrübeye sahip olan Özçelik Grup hakkındaki kullanıcı deneyimlerine göz atarak müessese hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özçelik Grup ve İyiFirmaBul.Com arasında ticari bağ olamaz. İnternet sitemizde listelenmekte olan diğer firmalar yada Ankara Yenimahalle Çatı Kaplama Firması kategorisinde bahsedilen Özçelik Grup ile ilgili bilgilerin tamamı Google İşletme hesap profili üzerinden alınmaktadır. Özçelik Grup ile imzalanacak herhangi bir ticari bağ için İyifirmaBul.Com aracı olmayacaktır. İnternette paylaşılmakta olan veriler ışığında oluşturulan buradaki doneler hiçbir şekilde tamamen doğruları göstermeyebilir. Bu sebeple İyifirmaBul.Com tarafından öğrenilmiş doneler neticesinde Özçelik Grup ile yapılan herhangi bir alış-veriş için İyifirmaBul.Com taraf yada kefil olmamaktadır.

Özçelik Grup ile ilişkin tecrübelerinizi diğer misafirlerimiz için bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. İyiFirmaBul.Com'u gezmekte olan ve Özçelik Grup ile ilgili done edinmek isteyen okurlar için bu konu mühim. Bu sebepten ötürü Ankara ilinde Yenimahalle ilçesinde yer alan yada Çatı Kaplama Firması branşında hizmetlerine devam eden Özçelik Grup için bildirdiğiniz bilgilerin ne kadar mühim olduğunu bilin.

Özçelik Grup kuruluşunun sahibi sizseniz yada sayfadaki bilgileri güncellemek istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İyifirmaBul.Com Ücretsiz Firma Rehberindeki yerinizi hemen edinin. İşletmeniz popüler olsun veya yeni müşteriler edinin.

Düzenleme / İptal

iyifirmabul.com internet sitesinde bulunmakta olan firmalar ve bu firmalara ait listelenen tüm bilgiler, adı geçen firmanın Google Haritalar üzerinde bulunan bilgileridir. Özel yazılımlar (botlar) ile elde edilmektedir.

Google Haritalar'ın sözleşmesinde de yer aldığı gibi bu bilgiler halka açıktır, toplanabilir ve paylaşılabilir. Firma yetkilileri Google Haritalar hizmetine bu bilgileri kendi rızaları ile göndermiştir. Bizler de bu bilgileri toplamaktayız.

Hukuki açıdan hiç bir sorun yaratmamaktadır. Firma yetkilileri düzenleme veya iptal talebinde bulunabilirler. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra işlemleriniz en geç 1 hafta içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Uyarı : iyifirmabul.com, hatalı olan firma bilgilerinden doğabilecek hiç bir sorunu kabul etmemktedir.

Yasal Uyarı
  • iyifirmabul.com Ücretsiz bir şekilde firma rehberi hizmeti veren bir internet sitesidir.
  • iyifirmabul.com'da yayınlanmakta olan firmalar ve bu firmaların bilgileri işletmelerin kendi yayınlamış olduğu kamuya açık kurumsal internet sitelerinde yada işletmelerin kendileri tarafından sağlanan bilgilerdir.
  • iyifirmabul.com internet sitesi, sahip veya yöneticilerinin; web sitesinde yayınlanmakta olan işletmeler/firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com internet sitesi üzerinde bulunan bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle hiçbir garanti veya güvence vermemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com firmaların yayında olan bilgilerinin güncelliğini hiçbir zaman garanti etmemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden yayınlanmakta olan firmaların ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • iyifirmabul.com bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri iyifirmabul.com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
  • iyifirmabul.com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. destek@iyifirmabul.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
  • iyifirmabul.com tamamen ücretsiz firma rehberi şeklinde hizmeti vermektedir. iyifirmabul.com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizleri İyiFirmaBul.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz. iyifirmabul.com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Yukarı