Özhamur Börek Otogar

İl
Diyarbakır

İlçe
Bağlar

Sektör
Börekçi

Telefon
+90 533 656 25 55

Adres
Bağcılar Mah. Evrim Alataş Cad Birtane3 sitesi A/blok Altı No:4AC, 21090 Bağlar/Diyarbakır

Navigasyon
Yol Tarifi Al

Ziyaretçi
22

Özhamur Börek Otogar, Diyarbakır Bağlar bölgesinde yer alıyor. Burada Börekçi alanında faaliyet gösteren Özhamur Börek Otogar ile alakalı faydalı bilgiler bulunuyor.

Diyarbakır Bağlar ilçesinde yer alan Özhamur Börek Otogar ile ilgili araştırdığınız bir çok veriyi bu web sitesinde toparladık. Diğer kullanıcılar ve bizlerin toplamış olduğu veriler aşağıda yer almaktadır.

Özhamur Börek Otogar ile iletişime geçmek ve daha ayrıntılı bilgi öğrenmek için firmayı arayınız.

Özhamur Börek Otogar iletişim numarası : +90 533 656 25 55

Börekçi alanında hizmetlerini sürdüren Özhamur Börek Otogar açık adresi için makalemizde harita ve yol bilgisi bulunmakta.

Özhamur Börek Otogar konum bilgisi Bağcılar Mah. Evrim Alataş Cad Birtane3 sitesi A/blok Altı No:4AC, 21090 Bağlar/Diyarbakır olarak bilinmekte. Daha fazla yol tarifi için mutlaka müessese ile bağlantı kurunuz.

Özhamur Börek Otogar internet sitesi : Bilinmiyor

Börekçi sektöründe ihtiyaçlarını karşılayacak bilgiye sahip olan Özhamur Börek Otogar hakkında kullanıcı mesajlarına göz gezdirerek iş yeri hakkında çok daha detaylı tecrübe sahibi olabilirsin.

Özhamur Börek Otogar ve İyiFirmaBul.Com arasında ticari bir bağ bulunmamaktadır. İyiFirmaBul.Com üzerinde yer alan müesseseler veya Diyarbakır Bağlar Börekçi kategorisinde listelenen Özhamur Börek Otogar ile alakalı yazıların tamamı Google İşletme hesap profili vasıtasıyla toplanmıştır. Özhamur Börek Otogar ile yapılacak ticari bir bağlantı için İyifirmaBul.Com kelil olmayacaktır. İnternet üzerinde bulunmakta olan doneler yardımı ile oluşturulmuş buradaki bilgiler hiçbir zaman tam anlamıyla gerçekleri yansıtmayabilir. Bu sebepten dolayı İyifirmaBul.Com üzerinden edinilen bilgiler neticesinde Özhamur Börek Otogar ile yapılan herhangi bir alış-veriş için İyifirmaBul.Com taraf ve kefil olmayacaktır.

Özhamur Börek Otogar hakkındaki görüşlerinizi diğer misafirler için bizlerle paylaşırsanız iyi olur. Sayfamızı tıklayan ve Özhamur Börek Otogar için done edinmek isteyen diğer kullanıcılarımız için bu konu mühimdir. Bu sebeple Diyarbakır ilinde Bağlar ilçesinde var olan veya Börekçi dalında hizmet sunan Özhamur Börek Otogar için yolladığınız bilgilerin son derece mühim olduğunun farkında olun.

Özhamur Börek Otogar kuruluşunun söz sahibiyseniz yada sayfadaki açıklamaları değiştirmek istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İyifirmaBul.Com Firma Rehberindeki yerinizi hemen ayırtın. Firmanız bilinirlik kazansın ve potansiyel müşteriler edinin.

Düzenleme / İptal

iyifirmabul.com internet sitesinde bulunmakta olan firmalar ve bu firmalara ait listelenen tüm bilgiler, adı geçen firmanın Google Haritalar üzerinde bulunan bilgileridir. Özel yazılımlar (botlar) ile elde edilmektedir.

Google Haritalar'ın sözleşmesinde de yer aldığı gibi bu bilgiler halka açıktır, toplanabilir ve paylaşılabilir. Firma yetkilileri Google Haritalar hizmetine bu bilgileri kendi rızaları ile göndermiştir. Bizler de bu bilgileri toplamaktayız.

Hukuki açıdan hiç bir sorun yaratmamaktadır. Firma yetkilileri düzenleme veya iptal talebinde bulunabilirler. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra işlemleriniz en geç 1 hafta içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Uyarı : iyifirmabul.com, hatalı olan firma bilgilerinden doğabilecek hiç bir sorunu kabul etmemktedir.

Yasal Uyarı
  • iyifirmabul.com Ücretsiz bir şekilde firma rehberi hizmeti veren bir internet sitesidir.
  • iyifirmabul.com'da yayınlanmakta olan firmalar ve bu firmaların bilgileri işletmelerin kendi yayınlamış olduğu kamuya açık kurumsal internet sitelerinde yada işletmelerin kendileri tarafından sağlanan bilgilerdir.
  • iyifirmabul.com internet sitesi, sahip veya yöneticilerinin; web sitesinde yayınlanmakta olan işletmeler/firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com internet sitesi üzerinde bulunan bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle hiçbir garanti veya güvence vermemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com firmaların yayında olan bilgilerinin güncelliğini hiçbir zaman garanti etmemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden yayınlanmakta olan firmaların ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • iyifirmabul.com bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri iyifirmabul.com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
  • iyifirmabul.com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. destek@iyifirmabul.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
  • iyifirmabul.com tamamen ücretsiz firma rehberi şeklinde hizmeti vermektedir. iyifirmabul.com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizleri İyiFirmaBul.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz. iyifirmabul.com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Yukarı