Özlem Cizre Nuh

İl
Mardin

İlçe
Midyat

Sektör
Otobüs Firması

Telefon
+90 506 999 33 33

Adres
ulucami mah Mardin cad. Estel Otogar No:1, 47500 Midyat/Mardin

Navigasyon
Yol Tarifi Al

Ziyaretçi
18

Özlem Cizre Nuh, Mardin Midyat civarında hizmet vermektedir. Burada Otobüs Firması sektoründe hizmet sağlamakta olan Özlem Cizre Nuh ile ilgili merak edilen bilgiler bulunmaktadır.

Mardin Midyat lokasyonunda faaliyet gösteren Özlem Cizre Nuh ile alakalı merak ettiğiniz verileri web sitemizde toparladık. Diğer kullanıcılar ve yöneticilerimizin araştırmış olduğu bilgiler sayfanın devamında bulunmaktadır.

Özlem Cizre Nuh ile iletişime geçmek yada daha çok bilgi edinmek için firmayı arayabilirsiniz.

Özlem Cizre Nuh iletişim no : +90 506 999 33 33

Otobüs Firması olarak faaliyet gösteren Özlem Cizre Nuh açık adresi için bu sayfada açık adres ve detaylı adres bilgisi paylaşılmakta.

Özlem Cizre Nuh adresi ulucami mah Mardin cad. Estel Otogar No:1, 47500 Midyat/Mardin olarak bilinmektedir. Daha hızlı adres tarifi için kuruluş ile bağlantı kurunuz.

Özlem Cizre Nuh internet sitesi : Bilinmiyor

Otobüs Firması ile alakalı ihtiyaçlarını karşılayabilecek tecrübe sahibi olan Özlem Cizre Nuh hakkındaki müşteri deneyimlerine göz gezdirerek müessese hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsin.

İyiFirmaBul.Com ve Özlem Cizre Nuh arasında hiçbir ticari bağ bulunmamakta. İyiFirmaBul.Com üzerinde listelenmekte olan işletmeler veya Mardin Midyat Otobüs Firması kategorisinde yer almakta olan Özlem Cizre Nuh hakkındaki bilgilerin tamamı Google İşletme hesap profili üstünden alınmaktadır. Özlem Cizre Nuh ile kurulacak herhangi bir ticari iş birliği için İyifirmaBul.Com garanti vermez. İnternette paylaşılmakta olan doneler ışığında oluşturulmuş bu sayfadaki bilgiler hiçbir şekilde tam anlamıyla doğruları yansıtmayabilir. Bundan ötürü İyifirmaBul.Com vasıtasıyla edinilen doneler sonucunda Özlem Cizre Nuh ile yapılacak herhangi bir ticaret için İyifirmaBul.Com kefil ve taraf olmayacaktır.

Özlem Cizre Nuh hakkındaki görüşlerinizi ve düşüncelerinizi diğer misafirler için bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. İnternet sitemizi ziyaret etmekte olan veya Özlem Cizre Nuh ile ilgili done almak isteyen kullanıcılarımız için bu konu mühim. Bu sebeple Mardin ilinde Midyat ilçesinde bulunmakta olan yada Otobüs Firması alanında hizmet veren Özlem Cizre Nuh için paylaşmış olduğunuz verilerin oldukça mühim olduğunun farkına varın.

Özlem Cizre Nuh firmasının söz sahibiyseniz yada sayfadaki bilgileri değiştirmek isterseniz lütfen bizlerle iletişime geçin.

İyifirmaBul.Com Ücretsiz Firma Rehberindeki yerinizi hemen alın. İşletmeniz popüler olsun yada potansiyel müşteriler edinin.

Düzenleme / İptal

iyifirmabul.com internet sitesinde bulunmakta olan firmalar ve bu firmalara ait listelenen tüm bilgiler, adı geçen firmanın Google Haritalar üzerinde bulunan bilgileridir. Özel yazılımlar (botlar) ile elde edilmektedir.

Google Haritalar'ın sözleşmesinde de yer aldığı gibi bu bilgiler halka açıktır, toplanabilir ve paylaşılabilir. Firma yetkilileri Google Haritalar hizmetine bu bilgileri kendi rızaları ile göndermiştir. Bizler de bu bilgileri toplamaktayız.

Hukuki açıdan hiç bir sorun yaratmamaktadır. Firma yetkilileri düzenleme veya iptal talebinde bulunabilirler. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra işlemleriniz en geç 1 hafta içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Uyarı : iyifirmabul.com, hatalı olan firma bilgilerinden doğabilecek hiç bir sorunu kabul etmemktedir.

Yasal Uyarı
  • iyifirmabul.com Ücretsiz bir şekilde firma rehberi hizmeti veren bir internet sitesidir.
  • iyifirmabul.com'da yayınlanmakta olan firmalar ve bu firmaların bilgileri işletmelerin kendi yayınlamış olduğu kamuya açık kurumsal internet sitelerinde yada işletmelerin kendileri tarafından sağlanan bilgilerdir.
  • iyifirmabul.com internet sitesi, sahip veya yöneticilerinin; web sitesinde yayınlanmakta olan işletmeler/firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com internet sitesi üzerinde bulunan bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle hiçbir garanti veya güvence vermemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com firmaların yayında olan bilgilerinin güncelliğini hiçbir zaman garanti etmemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden yayınlanmakta olan firmaların ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • iyifirmabul.com bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri iyifirmabul.com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
  • iyifirmabul.com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. destek@iyifirmabul.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
  • iyifirmabul.com tamamen ücretsiz firma rehberi şeklinde hizmeti vermektedir. iyifirmabul.com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizleri İyiFirmaBul.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz. iyifirmabul.com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Yukarı