Özmen Yapı İnşaat

İl
İstanbul

İlçe
Tuzla

Sektör
Gayrimenkul Müteahhidi

Telefon
+90 532 585 83 44

Adres
Aydınlı, Deri Organize Sanayi Bölgesi, Boncuk Sk. 7c, 34953 Tuzla/İstanbul

Navigasyon
Yol Tarifi Al

Ziyaretçi
20

Özmen Yapı İnşaat, İstanbul Tuzla lokasyonunda hizmet vermektedir. Bu internet sitesinde Gayrimenkul Müteahhidi sektoründe hizmet veren Özmen Yapı İnşaat hakkında bilgiler bulunuyor.

İstanbul Tuzla ve çevresinde hizmet sunan Özmen Yapı İnşaat ile bağlantılı araştırdığınız verileri aşağıda paylaşmaktayız. Firma sahipleri ve bizlerin bulmuş olduğu datalar makalemizde bulunmaktadır.

Özmen Yapı İnşaat ile görüşmek yada daha çok bilgi öğrenmek için kuruluşu aramalısınız.

Özmen Yapı İnşaat telefon no : +90 532 585 83 44

Gayrimenkul Müteahhidi sektöründe hizmetlerine devam eden Özmen Yapı İnşaat adresi için aşağıda adres ve yol tarifi bilgisi yer almaktadır.

Özmen Yapı İnşaat lokasyon bilgisi Aydınlı, Deri Organize Sanayi Bölgesi, Boncuk Sk. 7c, 34953 Tuzla/İstanbul olarak bilinmektedir. Kolay yol tarifi için kuruluş ile bağlantı kurun.

Özmen Yapı İnşaat web sitesi : Bilinmiyor

Gayrimenkul Müteahhidi ile alakalı sorunlarınızı çözüme kavuşturacak tecrübeye sahip olan Özmen Yapı İnşaat hakkındaki kullanıcı deneyimlerine göz atarak kuruluş hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsin.

İyiFirmaBul.Com ve Özmen Yapı İnşaat arasında hiçbir ticari iş birliği bulunmamakta. İyiFirmaBul.Com'da bulunan firmalar yada İstanbul Tuzla Gayrimenkul Müteahhidi kategorisinde bulunmakta olan Özmen Yapı İnşaat ile ilgili bilgilerin bütünü Google İşletme profili üzerinden alınmıştır. Özmen Yapı İnşaat ile yapılacak herhangi bir ticari bağlantı için İyifirmaBul.Com garanti vermemektedir. İnternet üzerinde paylaşılmakta olan veriler ışığında oluşturulmuş sayfadaki bilgiler hiçbir zaman tam anlamıyla doğruları göstermeyebilir. Bu sebepten ötürü İyifirmaBul.Com sebebiyle edinilen bilgiler sebebiyle Özmen Yapı İnşaat ile yapılan herhangi bir iş birliği için İyifirmaBul.Com kefil ve taraf olmayacaktır.

Özmen Yapı İnşaat hakkındaki düşüncelerinizi diğer kullanıcılar için bizimle paylaşırsanız iyi olur. Web sayfamızı inceleyen ve Özmen Yapı İnşaat ile ilişkin done almak isteyen kullanıcılar için bu husus büyük bir öneme sahiptir. Bu yüzden İstanbul ilinde Tuzla ilçesinde bulunan yada Gayrimenkul Müteahhidi alanında hizmet veren Özmen Yapı İnşaat için paylaşmış olduğunuz bilgilerin ne kadar önemli olduğunun farkında olun.

Özmen Yapı İnşaat işletmesinin söz sahibiyseniz ve buradaki bilgileri güncellemek isterseniz lütfen bizlerle iletişime geçiniz.

İyifirmaBul.Com Ücretsiz Firma Rehberinde yerinizi hemen edinin. Kuruluşunuz popüler olsun yada daha fazla müşteriniz olsun.

Düzenleme / İptal

iyifirmabul.com internet sitesinde bulunmakta olan firmalar ve bu firmalara ait listelenen tüm bilgiler, adı geçen firmanın Google Haritalar üzerinde bulunan bilgileridir. Özel yazılımlar (botlar) ile elde edilmektedir.

Google Haritalar'ın sözleşmesinde de yer aldığı gibi bu bilgiler halka açıktır, toplanabilir ve paylaşılabilir. Firma yetkilileri Google Haritalar hizmetine bu bilgileri kendi rızaları ile göndermiştir. Bizler de bu bilgileri toplamaktayız.

Hukuki açıdan hiç bir sorun yaratmamaktadır. Firma yetkilileri düzenleme veya iptal talebinde bulunabilirler. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra işlemleriniz en geç 1 hafta içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Uyarı : iyifirmabul.com, hatalı olan firma bilgilerinden doğabilecek hiç bir sorunu kabul etmemktedir.

Yasal Uyarı
  • iyifirmabul.com Ücretsiz bir şekilde firma rehberi hizmeti veren bir internet sitesidir.
  • iyifirmabul.com'da yayınlanmakta olan firmalar ve bu firmaların bilgileri işletmelerin kendi yayınlamış olduğu kamuya açık kurumsal internet sitelerinde yada işletmelerin kendileri tarafından sağlanan bilgilerdir.
  • iyifirmabul.com internet sitesi, sahip veya yöneticilerinin; web sitesinde yayınlanmakta olan işletmeler/firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com internet sitesi üzerinde bulunan bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle hiçbir garanti veya güvence vermemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com firmaların yayında olan bilgilerinin güncelliğini hiçbir zaman garanti etmemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden yayınlanmakta olan firmaların ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • iyifirmabul.com bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri iyifirmabul.com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
  • iyifirmabul.com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. destek@iyifirmabul.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
  • iyifirmabul.com tamamen ücretsiz firma rehberi şeklinde hizmeti vermektedir. iyifirmabul.com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizleri İyiFirmaBul.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz. iyifirmabul.com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Yukarı