ÖZSERNEO MALATYA ŞUBE

İl
Malatya

İlçe
Battalgazi

Sektör
Sigorta Acentesi

Telefon
+90 507 697 44 60

Adres
HAMİDİYE MAH.İNÖNÜ CADDESİ HELVACI İŞ MERKEZİ NO: 43 KAT:2 DAİRE: 5, 44210 Battalgazi/Malatya

Navigasyon
Yol Tarifi Al

Ziyaretçi
30

ÖZSERNEO MALATYA ŞUBE, Malatya Battalgazi taraflarında çalışmalarını sürdürmektedir. Bu sayfada Sigorta Acentesi sektoründe faaliyet gösteren ÖZSERNEO MALATYA ŞUBE ile ilgili bilgiler bulunuyor.

Malatya Battalgazi taraflarında faaliyet gösteren ÖZSERNEO MALATYA ŞUBE ile bağlantılı aradığınız bilgileri web sitemizde sizler için bir araya getirdik. Diğer kullanıcılar ve bizim araştırmış olduğu datalar makalemizin devamında bulunmaktadır.

ÖZSERNEO MALATYA ŞUBE ile iletişime geçmek ve data teferruatlı bilgi öğrenmek için kuruluşu arayınız.

ÖZSERNEO MALATYA ŞUBE telefon numarası : +90 507 697 44 60

Sigorta Acentesi alanında hizmet veren ÖZSERNEO MALATYA ŞUBE açık adresi için bu yazımızda adres ve yol bilgisi bulunmaktadır.

ÖZSERNEO MALATYA ŞUBE yol bilgisi HAMİDİYE MAH.İNÖNÜ CADDESİ HELVACI İŞ MERKEZİ NO: 43 KAT:2 DAİRE: 5, 44210 Battalgazi/Malatya olarak bilinmektedir. Daha net yol tarifi için mutlaka kuruluş ile bağlantıya geçin.

ÖZSERNEO MALATYA ŞUBE web sitesi : Bilinmiyor

Sigorta Acentesi ile alakalı ihtiyaçlarını karşılayabilecek bilgi sahibi olan ÖZSERNEO MALATYA ŞUBE hakkındaki kullanıcı yorumlarına göz gezdirerek işletme hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

ÖZSERNEO MALATYA ŞUBE ve İyiFirmaBul.Com arasında herhangi bir ticari bağ olamaz. İnternet sitemizde bahsedilmekte olan firmalar yada Malatya Battalgazi Sigorta Acentesi kategorisinde yer almakta olan ÖZSERNEO MALATYA ŞUBE hakkındaki yazıların tamamı Google İşletme hesap profili vasıtasıyla toplanmıştır. ÖZSERNEO MALATYA ŞUBE ile kurulacak ticari bağlantı için İyifirmaBul.Com aracı olmayacaktır. İnternette paylaşılmakta olan doneler yardımı ile oluşturulan buradaki doneler hiçbir zaman tamamen doğruları göstermeyebilir. Bu sebepten dolayı İyifirmaBul.Com üzerinden edinilen bilgiler neticesinde ÖZSERNEO MALATYA ŞUBE ile yapılan herhangi bir iş birliği için İyifirmaBul.Com taraf ve kefil olmayacaktır.

ÖZSERNEO MALATYA ŞUBE ile ilgili bilgilerinizi diğer okurlarımız için bizlerle paylaşabilirseniz seviniriz. Web sayfalarımızı ziyaret etmekte olan veya ÖZSERNEO MALATYA ŞUBE ile ilişkin veri edinmek isteyen okurlar için bu husus önemlidir. Bu sebepten ötürü Malatya ilinde Battalgazi ilçesinde bulunmakta olan yada Sigorta Acentesi dalında hizmetlerine devam eden ÖZSERNEO MALATYA ŞUBE için sunduğunuz bilgilerin oldukça önemli olduğunu sakın unutmayın.

ÖZSERNEO MALATYA ŞUBE kuruluşunun sahibi sizseniz veya buradaki verileri değiştirmek istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

İyifirmaBul.Com Firma Rehberinde yerinizi hemen edinin. Firmanız bilinirlik kazansın ve daha fazla müşteriniz olsun.

Düzenleme / İptal

iyifirmabul.com internet sitesinde bulunmakta olan firmalar ve bu firmalara ait listelenen tüm bilgiler, adı geçen firmanın Google Haritalar üzerinde bulunan bilgileridir. Özel yazılımlar (botlar) ile elde edilmektedir.

Google Haritalar'ın sözleşmesinde de yer aldığı gibi bu bilgiler halka açıktır, toplanabilir ve paylaşılabilir. Firma yetkilileri Google Haritalar hizmetine bu bilgileri kendi rızaları ile göndermiştir. Bizler de bu bilgileri toplamaktayız.

Hukuki açıdan hiç bir sorun yaratmamaktadır. Firma yetkilileri düzenleme veya iptal talebinde bulunabilirler. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra işlemleriniz en geç 1 hafta içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Uyarı : iyifirmabul.com, hatalı olan firma bilgilerinden doğabilecek hiç bir sorunu kabul etmemktedir.

Yasal Uyarı
  • iyifirmabul.com Ücretsiz bir şekilde firma rehberi hizmeti veren bir internet sitesidir.
  • iyifirmabul.com'da yayınlanmakta olan firmalar ve bu firmaların bilgileri işletmelerin kendi yayınlamış olduğu kamuya açık kurumsal internet sitelerinde yada işletmelerin kendileri tarafından sağlanan bilgilerdir.
  • iyifirmabul.com internet sitesi, sahip veya yöneticilerinin; web sitesinde yayınlanmakta olan işletmeler/firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com internet sitesi üzerinde bulunan bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle hiçbir garanti veya güvence vermemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com firmaların yayında olan bilgilerinin güncelliğini hiçbir zaman garanti etmemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden yayınlanmakta olan firmaların ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • iyifirmabul.com bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri iyifirmabul.com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
  • iyifirmabul.com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. destek@iyifirmabul.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
  • iyifirmabul.com tamamen ücretsiz firma rehberi şeklinde hizmeti vermektedir. iyifirmabul.com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizleri İyiFirmaBul.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz. iyifirmabul.com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Yukarı