Rami Nur Tavukçuluk

İl
Adana

İlçe
Yüreğir

Sektör
Toptancı

Telefon
+90 531 897 31 49

Adres
Yeşil Bağlar, 1172. Sk. No:17, 01285 Yüreğir/Adana

Navigasyon
Yol Tarifi Al

Ziyaretçi
18

Rami Nur Tavukçuluk, Adana Yüreğir civarında çalışmalarını sürdürmektedir. Bu web sayfasında Toptancı sektoründe hizmet sağlamakta olan Rami Nur Tavukçuluk ile ilgili bilgiler yer alıyor.

Adana Yüreğir bölgesinde faaliyetlerine devam etmekte olan Rami Nur Tavukçuluk ile bağlantılı merak ettiğiniz verileri bu sayfada sizler için bir araya getirdik. Diğer kullanıcılar ve yöneticilerimizin toplamış olduğu veriler sayfanın devamında yer almaktadır.

Rami Nur Tavukçuluk ile iletişime geçmek ve data teferruatlı bilgi almak için kuruluşu arayabilirsiniz.

Rami Nur Tavukçuluk iletişim no : +90 531 897 31 49

Toptancı alanında faaliyetlerine devam eden Rami Nur Tavukçuluk yol bilgisi için yazımızda harita bilgisi listelenmekte.

Rami Nur Tavukçuluk harita bilgisi Yeşil Bağlar, 1172. Sk. No:17, 01285 Yüreğir/Adana olarak gözükmektedir. Detaylı adres tarifi için lütfen firma ile iletişim kurun.

Rami Nur Tavukçuluk web adresi : Bilinmiyor

Toptancı ile ilgili ihtiyaçlarını karşılayabilecek bilgi sahibi olan Rami Nur Tavukçuluk hakkındaki müşteri yorumlarına bakarak iş yeri hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsin.

Rami Nur Tavukçuluk ve İyiFirmaBul.Com arasında hiçbir ticari iş birliği olamaz. Sayfalarımızda bahsedilmekte olan diğer kuruluşlar veya Adana Yüreğir Toptancı kategorisinde bahsedilmekte olan Rami Nur Tavukçuluk hakkındaki bilgilerin tümü Google İşletme hesap profili üstünden alınmıştır. Rami Nur Tavukçuluk ile kurulacak ticari bir bağ için İyifirmaBul.Com kefil olmamaktadır. İnternette paylaşılmakta olan doneler yardımı ile oluşturulmuş sayfadaki veriler hiçbir şekilde tam anlamıyla gerçekleri göstermeyebilir. Bundan ötürü İyifirmaBul.Com vasıtasıyla edinilmiş doneler neticesinde Rami Nur Tavukçuluk ile yapılacak herhangi bir alış-veriş için İyifirmaBul.Com kefil ve taraf olmamaktadır.

Rami Nur Tavukçuluk ile ilgili bilgi ve düşüncelerinizi diğer ziyaretçiler için bizimle paylaşabilirseniz mutlu oluruz. Sayfamızı ziyaret etmekte olan veya Rami Nur Tavukçuluk için done almak isteyen diğer kullanıcılarımız için bu husus önemli. Bu sebeple Adana ilinde Yüreğir ilçesinde bulunan veya Toptancı branşında hizmet veren Rami Nur Tavukçuluk için paylaşmış olduğunuz bilgilerin ne kadar önemli olduğunun farkına varın.

Rami Nur Tavukçuluk firmasının söz sahibiyseniz ve sayfadaki bilgileri güncellemek istiyorsanız lütfen bizlerle iletişime geçiniz.

İyifirmaBul.Com Ücretsiz Firma Rehberinde yerinizi hemen edinin. Kuruluşunuz bilinirlik kazansın ve potansiyel müşteriler edinin.

Düzenleme / İptal

iyifirmabul.com internet sitesinde bulunmakta olan firmalar ve bu firmalara ait listelenen tüm bilgiler, adı geçen firmanın Google Haritalar üzerinde bulunan bilgileridir. Özel yazılımlar (botlar) ile elde edilmektedir.

Google Haritalar'ın sözleşmesinde de yer aldığı gibi bu bilgiler halka açıktır, toplanabilir ve paylaşılabilir. Firma yetkilileri Google Haritalar hizmetine bu bilgileri kendi rızaları ile göndermiştir. Bizler de bu bilgileri toplamaktayız.

Hukuki açıdan hiç bir sorun yaratmamaktadır. Firma yetkilileri düzenleme veya iptal talebinde bulunabilirler. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra işlemleriniz en geç 1 hafta içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Uyarı : iyifirmabul.com, hatalı olan firma bilgilerinden doğabilecek hiç bir sorunu kabul etmemktedir.

Yasal Uyarı
  • iyifirmabul.com Ücretsiz bir şekilde firma rehberi hizmeti veren bir internet sitesidir.
  • iyifirmabul.com'da yayınlanmakta olan firmalar ve bu firmaların bilgileri işletmelerin kendi yayınlamış olduğu kamuya açık kurumsal internet sitelerinde yada işletmelerin kendileri tarafından sağlanan bilgilerdir.
  • iyifirmabul.com internet sitesi, sahip veya yöneticilerinin; web sitesinde yayınlanmakta olan işletmeler/firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com internet sitesi üzerinde bulunan bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle hiçbir garanti veya güvence vermemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com firmaların yayında olan bilgilerinin güncelliğini hiçbir zaman garanti etmemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden yayınlanmakta olan firmaların ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • iyifirmabul.com bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri iyifirmabul.com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
  • iyifirmabul.com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. destek@iyifirmabul.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
  • iyifirmabul.com tamamen ücretsiz firma rehberi şeklinde hizmeti vermektedir. iyifirmabul.com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizleri İyiFirmaBul.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz. iyifirmabul.com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Yukarı