Rize Oto Kiralama

İl
Rize

İlçe
Pazar

Sektör
Araç Kiralama

Telefon
+90 464 612 55 20

Adres
Pazar, Karadeniz caddesi Güngörbasa binası no: 33, 53300 Rize

Navigasyon
Yol Tarifi Al

Ziyaretçi
29

Rize Oto Kiralama, Rize Pazar taraflarında çalışmalarını sürdürmektedir. Web sayfamızda Araç Kiralama kategorisinde faaliyetlerine devam eden Rize Oto Kiralama ile alakalı bilgiler bulunuyor.

Rize Pazar ve çevresinde faaliyetlerini sürdüren Rize Oto Kiralama ile bağlantılı aradığınız verileri web sitemizde sunmaktayız. Diğer kullanıcılar ve editörlerimizin bulmuş olduğu veriler makalemizde.

Rize Oto Kiralama ile iletişime geçmek veya daha çok bilgi almak için firmayı arayabilirsiniz.

Rize Oto Kiralama iletişim numarası : +90 464 612 55 20

Araç Kiralama sektöründe faaliyet gösteren Rize Oto Kiralama yol bilgisi için burada yol bilgisi ve açık adres bilgisi paylaşılmakta.

Rize Oto Kiralama adresi Pazar, Karadeniz caddesi Güngörbasa binası no: 33, 53300 Rize olarak gözükmekte. Daha net adres tarifi için firma ile iletişim kurun.

Rize Oto Kiralama web adresi : Bilinmiyor

Araç Kiralama sektöründe sorunlarınızı çözebilecek bilgi ve tecrübe sahibi olan Rize Oto Kiralama hakkındaki müşteri mesajlarına göz atarak iş yeri hakkında ayrıntılı deneyim sahibi olabilirsiniz.

İyiFirmaBul.Com ve Rize Oto Kiralama arasında herhangi bir ticari iş birliği bulunmamakta. İnternet sayfalarımızda bahsedilmekte olan kuruluşlar yada Rize Pazar Araç Kiralama kategorisinde listelenen Rize Oto Kiralama ile ilgili bilgilerin tümü Google İşletme hesap profili üzerinden alınmaktadır. Rize Oto Kiralama ile yapılacak herhangi bir ticari iş birliği için İyifirmaBul.Com kefil olmamaktadır. İnternette bulunan bilgiler ile oluşturulan sayfadaki bilgiler hiçbir şekilde tam anlamıyla doğruları göstermeyebilir. Bu sebepten ötürü İyifirmaBul.Com sebebiyle edinilen doneler sonucunda Rize Oto Kiralama ile yapılacak herhangi bir ticaret için İyifirmaBul.Com taraf ve kefil olmayacaktır.

Rize Oto Kiralama ile ilgili bilgilerinizi diğer okurlarımız için bizimle paylaşın. Sayfamızı gezinmekte olan yada Rize Oto Kiralama için bilgi almak isteyen okurlar için bu konu büyük bir öneme sahiptir. Bu yüzden Rize ilinde Pazar ilçesinde yer alan yada Araç Kiralama alanında faaliyet sürdüren Rize Oto Kiralama için yolladığınız verilerin oldukça mühim olduğunu bilin.

Rize Oto Kiralama firmasının sahibiyseniz veya sayfadaki bilgileri değiştirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

İyifirmaBul.Com Firma Rehberinde yerinizi hemen alın. İşletmeniz daha çok bilinsin yada yeni müşteriler edinin.

Düzenleme / İptal

iyifirmabul.com internet sitesinde bulunmakta olan firmalar ve bu firmalara ait listelenen tüm bilgiler, adı geçen firmanın Google Haritalar üzerinde bulunan bilgileridir. Özel yazılımlar (botlar) ile elde edilmektedir.

Google Haritalar'ın sözleşmesinde de yer aldığı gibi bu bilgiler halka açıktır, toplanabilir ve paylaşılabilir. Firma yetkilileri Google Haritalar hizmetine bu bilgileri kendi rızaları ile göndermiştir. Bizler de bu bilgileri toplamaktayız.

Hukuki açıdan hiç bir sorun yaratmamaktadır. Firma yetkilileri düzenleme veya iptal talebinde bulunabilirler. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra işlemleriniz en geç 1 hafta içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Uyarı : iyifirmabul.com, hatalı olan firma bilgilerinden doğabilecek hiç bir sorunu kabul etmemktedir.

Yasal Uyarı
  • iyifirmabul.com Ücretsiz bir şekilde firma rehberi hizmeti veren bir internet sitesidir.
  • iyifirmabul.com'da yayınlanmakta olan firmalar ve bu firmaların bilgileri işletmelerin kendi yayınlamış olduğu kamuya açık kurumsal internet sitelerinde yada işletmelerin kendileri tarafından sağlanan bilgilerdir.
  • iyifirmabul.com internet sitesi, sahip veya yöneticilerinin; web sitesinde yayınlanmakta olan işletmeler/firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com internet sitesi üzerinde bulunan bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle hiçbir garanti veya güvence vermemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com firmaların yayında olan bilgilerinin güncelliğini hiçbir zaman garanti etmemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden yayınlanmakta olan firmaların ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • iyifirmabul.com bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri iyifirmabul.com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
  • iyifirmabul.com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. destek@iyifirmabul.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
  • iyifirmabul.com tamamen ücretsiz firma rehberi şeklinde hizmeti vermektedir. iyifirmabul.com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizleri İyiFirmaBul.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz. iyifirmabul.com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Yukarı