Rukiye Özkan

İl
Bursa

İlçe
Osmangazi

Sektör
Sigorta Acentesi

Telefon
0543 308 93 08

Adres
Kayıhan Mah., Ünlü Cad. No:27, 16230 Osmangazi/Bursa

Navigasyon
Yol Tarifi Al

Ziyaretçi
28

Rukiye Özkan, Bursa Osmangazi lokasyonunda yer alıyor. Bu internet sitesinde Sigorta Acentesi kategorisinde hizmet sağlayan Rukiye Özkan ile alakalı merak edilen bilgiler yer almaktadır.

Bursa Osmangazi ve çevresinde hizmet vermekte olan Rukiye Özkan ile bağlantılı araştırdığınız bir çok veriyi bu sayfada sizlere sunmaktayız. Ziyaretçilerimiz ve editörlerimizin toplamış olduğu datalar makalemizde bulunmaktadır.

Rukiye Özkan ile görüşmek ve daha ayrıntılı bilgi almak için firmayı aramalısınız.

Rukiye Özkan iletişim numarası : 0543 308 93 08

Sigorta Acentesi sektöründe hizmetlerini sürdüren Rukiye Özkan açık adresi için bu yazıda detaylı adres bilgisi paylaşılmaktadır.

Rukiye Özkan konum bilgisi Kayıhan Mah., Ünlü Cad. No:27, 16230 Osmangazi/Bursa olarak görünmetedir. Daha detaylı konum tarifi için lütfen işletme ile iletişim kurunuz.

Rukiye Özkan internet sitesi : Bilinmiyor

Sigorta Acentesi ile alakalı ihtiyaçlarını karşılayabilecek bilgi ve tecrübe sahibi olan Rukiye Özkan hakkında kullanıcı deneyimlerine bakarak kuruluş hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Rukiye Özkan ve İyiFirmaBul.Com arasında hiçbir ticari bağ bulunmamaktadır. İnternet sayfalarımızda yer alan diğer firmalar veya Bursa Osmangazi Sigorta Acentesi kategorisinde listelenen Rukiye Özkan ile alakalı yazıların hepsi Google İşletme profili vasıtasıyla toplanmaktadır. Rukiye Özkan ile imzalanacak iş birliği için İyifirmaBul.Com garanti vermemektedir. İnternette bulunmakta olan doneler ışığında oluşturulan sayfadaki bilgiler hiçbir zaman tam anlamıyla gerçekleri yansıtmayabilir. Bu yüzden İyifirmaBul.Com sebebiyle öğrenilmiş veriler sebebiyle Rukiye Özkan ile yapılacak herhangi bir alış-veriş için İyifirmaBul.Com kefil veya taraf olmamaktadır.

Rukiye Özkan ile ilgili bildiklerinizi ve görüşlerinizi diğer kullanıcılar için bizlerle paylaşırsanız iyi olur. Web sitemizi gezinmekte olan yada Rukiye Özkan ile ilişkin done almak isteyen diğer okurlar için bu konu önemlidir. Bu sebepten ötürü Bursa ilinde Osmangazi ilçesinde bulunmakta olan yada Sigorta Acentesi kategorisinde faaliyet sürdüren Rukiye Özkan için paylaştığınız verilerin son derece mühim olduğunu sakın unutmayın.

Rukiye Özkan firmasının söz sahibiyseniz veya buradaki verileri güncellemek istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

İyifirmaBul.Com Firma Rehberinde yerinizi hemen ayırtın. İşletmeniz daha çok bilinsin ve daha fazla müşteriniz olsun.

Düzenleme / İptal

iyifirmabul.com internet sitesinde bulunmakta olan firmalar ve bu firmalara ait listelenen tüm bilgiler, adı geçen firmanın Google Haritalar üzerinde bulunan bilgileridir. Özel yazılımlar (botlar) ile elde edilmektedir.

Google Haritalar'ın sözleşmesinde de yer aldığı gibi bu bilgiler halka açıktır, toplanabilir ve paylaşılabilir. Firma yetkilileri Google Haritalar hizmetine bu bilgileri kendi rızaları ile göndermiştir. Bizler de bu bilgileri toplamaktayız.

Hukuki açıdan hiç bir sorun yaratmamaktadır. Firma yetkilileri düzenleme veya iptal talebinde bulunabilirler. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra işlemleriniz en geç 1 hafta içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Uyarı : iyifirmabul.com, hatalı olan firma bilgilerinden doğabilecek hiç bir sorunu kabul etmemktedir.

Yasal Uyarı
  • iyifirmabul.com Ücretsiz bir şekilde firma rehberi hizmeti veren bir internet sitesidir.
  • iyifirmabul.com'da yayınlanmakta olan firmalar ve bu firmaların bilgileri işletmelerin kendi yayınlamış olduğu kamuya açık kurumsal internet sitelerinde yada işletmelerin kendileri tarafından sağlanan bilgilerdir.
  • iyifirmabul.com internet sitesi, sahip veya yöneticilerinin; web sitesinde yayınlanmakta olan işletmeler/firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com internet sitesi üzerinde bulunan bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle hiçbir garanti veya güvence vermemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com firmaların yayında olan bilgilerinin güncelliğini hiçbir zaman garanti etmemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden yayınlanmakta olan firmaların ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • iyifirmabul.com bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri iyifirmabul.com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
  • iyifirmabul.com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. destek@iyifirmabul.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
  • iyifirmabul.com tamamen ücretsiz firma rehberi şeklinde hizmeti vermektedir. iyifirmabul.com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizleri İyiFirmaBul.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz. iyifirmabul.com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Yukarı