Sahil Büfe

İl
Ordu

İlçe
Altınordu

Sektör
Mağazalar ve Alışveriş

Adres
Akyazı, 52200 Ordu Merkez/Ordu

Navigasyon
Yol Tarifi Al

Ziyaretçi
24

Sahil Büfe, Ordu Altınordu bölgesinde yer almaktadır. Web sitemizde Mağazalar ve Alışveriş alanında hizmet vermekte olan Sahil Büfe ile alakalı bilgiler yer alıyor.

Ordu Altınordu ve çevresinde yer almakta olan Sahil Büfe ile alakalı merak ettiğiniz verileri internet sitemizde paylaşmaktayız. Ziyaretçilerimiz ve editörlerimizin bulmuş olduğu datalar yazımızda.

Sahil Büfe ile iletişime geçmek veya daha detaylı bilgi öğrenmek için kuruluşu arayınız.

Sahil Büfe telefon numarası : Bilinmiyor

Mağazalar ve Alışveriş alanında hizmet veren Sahil Büfe yol bilgisi için burada açık adres ve yol bilgisi paylaşılmaktadır.

Sahil Büfe harita bilgisi Akyazı, 52200 Ordu Merkez/Ordu olarak görünmetedir. Detaylı konum tarifi için lütfen müessese ile iletişime geçiniz.

Sahil Büfe internet adresi : Bilinmiyor

Mağazalar ve Alışveriş ile ilgili sorunlarınızı çözüme kavuşturacak bilgiye sahip olan Sahil Büfe hakkındaki müşteri mesajlarına bakarak iş yeri hakkında ayrıntılı tecrübe sahibi olabilirsiniz.

İyiFirmaBul.Com ve Sahil Büfe arasında herhangi bir ticari bağ bulunmamakta. Sayfalarımızda yer alan diğer kuruluşlar yada Ordu Altınordu Mağazalar ve Alışveriş kategorisinde listelenen Sahil Büfe ile ilgili paylaşımların bütün hepsi Google İşletme profili vasıtasıyla toplanmaktadır. Sahil Büfe ile yapılacak ticari bağlantı için İyifirmaBul.Com aracı olmayacaktır. İnternette bulunan doneler yardımıyla oluşturulan bu sayfadaki doneler hiçbir zaman tam anlamıyla gerçekleri yansıtmayabilir. Bu sebepten dolayı İyifirmaBul.Com vasıtasıyla edinilen bilgiler neticesinde Sahil Büfe ile yapılacak herhangi bir alış-veriş için İyifirmaBul.Com kefil ve taraf olmamaktadır.

Sahil Büfe hakkındaki bilgilerinizi diğer kullanıcılarımız için bizimle paylaşırsanız seviniriz. Web sayfamızı gezmekte olan yada Sahil Büfe için bilgi edinmek isteyen diğer okurlarımız için bu konu büyük bir öneme sahiptir. Bu sebeple Ordu ilinde Altınordu ilçesinde bulunmakta olan veya Mağazalar ve Alışveriş branşında faaliyet sürdüren Sahil Büfe için bildirdiğiniz bilgilerin son derece önemli olduğunu sakın unutmayın.

Sahil Büfe kuruluşunun sahibi sizseniz veya buradaki bilgileri değiştirmek isterseniz lütfen bizlerle iletişime geçin.

İyifirmaBul.Com Firma Rehberinde yerinizi hemen alın. Firmanız bilinirlik kazansın veya işleriniz hızlansın.

Düzenleme / İptal

iyifirmabul.com internet sitesinde bulunmakta olan firmalar ve bu firmalara ait listelenen tüm bilgiler, adı geçen firmanın Google Haritalar üzerinde bulunan bilgileridir. Özel yazılımlar (botlar) ile elde edilmektedir.

Google Haritalar'ın sözleşmesinde de yer aldığı gibi bu bilgiler halka açıktır, toplanabilir ve paylaşılabilir. Firma yetkilileri Google Haritalar hizmetine bu bilgileri kendi rızaları ile göndermiştir. Bizler de bu bilgileri toplamaktayız.

Hukuki açıdan hiç bir sorun yaratmamaktadır. Firma yetkilileri düzenleme veya iptal talebinde bulunabilirler. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra işlemleriniz en geç 1 hafta içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Uyarı : iyifirmabul.com, hatalı olan firma bilgilerinden doğabilecek hiç bir sorunu kabul etmemktedir.

Yasal Uyarı
  • iyifirmabul.com Ücretsiz bir şekilde firma rehberi hizmeti veren bir internet sitesidir.
  • iyifirmabul.com'da yayınlanmakta olan firmalar ve bu firmaların bilgileri işletmelerin kendi yayınlamış olduğu kamuya açık kurumsal internet sitelerinde yada işletmelerin kendileri tarafından sağlanan bilgilerdir.
  • iyifirmabul.com internet sitesi, sahip veya yöneticilerinin; web sitesinde yayınlanmakta olan işletmeler/firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com internet sitesi üzerinde bulunan bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle hiçbir garanti veya güvence vermemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com firmaların yayında olan bilgilerinin güncelliğini hiçbir zaman garanti etmemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden yayınlanmakta olan firmaların ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • iyifirmabul.com bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri iyifirmabul.com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
  • iyifirmabul.com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. destek@iyifirmabul.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
  • iyifirmabul.com tamamen ücretsiz firma rehberi şeklinde hizmeti vermektedir. iyifirmabul.com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizleri İyiFirmaBul.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz. iyifirmabul.com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Yukarı