ŞAHİN SİGORTA

İl
Kocaeli

İlçe
Körfez

Sektör
Sigorta Acentesi

Telefon
+90 532 627 38 78

Adres
Kuzey, YAPIKREDİ YANI, 41780 Körfez/Kocaeli

Navigasyon
Yol Tarifi Al

Ziyaretçi
18

ŞAHİN SİGORTA, Kocaeli Körfez muhitinde yer almakta. Sayfamızda Sigorta Acentesi kategorisinde hizmetlerini sürdüren ŞAHİN SİGORTA ile alakalı bilgiler yer alıyor.

Kocaeli Körfez ilçesinde yer alan ŞAHİN SİGORTA ile bağlantılı merak ettiğiniz bir çok veriyi sitemizde sizler için bir araya getirdik. Kullanıcılar ve editörlerimizin toplamış olduğu datalar aşağıda bulunmaktadır.

ŞAHİN SİGORTA ile görüşmek veya daha çok bilgi öğrenmek için işletmeyi arayın.

ŞAHİN SİGORTA iletişim numarası : +90 532 627 38 78

Sigorta Acentesi olarak hizmet veren ŞAHİN SİGORTA adres tarifi için bu web sayfasında adres ve yol bilgisi listelenmektedir.

ŞAHİN SİGORTA yol bilgisi Kuzey, YAPIKREDİ YANI, 41780 Körfez/Kocaeli olarak gözükmektedir. Daha fazla konum tarifi için lütfen müessese ile bağlantı kurunuz.

ŞAHİN SİGORTA internet sitesi : Bilinmiyor

Sigorta Acentesi alanında ihtiyaçlarını karşılayabilecek tecrübeye sahip olan ŞAHİN SİGORTA hakkındaki kullanıcı yorumlarına bakarak işletme hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İyiFirmaBul.Com ve ŞAHİN SİGORTA arasında hiçbir ticari bağlantı yoktur. İnternet sitemizde bahsedilmekte olan müesseseler veya Kocaeli Körfez Sigorta Acentesi kategorisinde yer almakta olan ŞAHİN SİGORTA ile ilgili yazıların bütün hepsi Google İşletme hesap profili üstünden alınmaktadır. ŞAHİN SİGORTA ile kurulacak ticari bağlantı için İyifirmaBul.Com garanti vermez. İnternette bulunmakta olan veriler yardımıyla oluşturulan bu adresteki doneler hiçbir zaman tam anlamıyla doğruları yansıtmayabilir. Bu yüzden İyifirmaBul.Com üzerinden edinilen bilgiler neticesinde ŞAHİN SİGORTA ile yapılacak herhangi bir ticaret için İyifirmaBul.Com taraf ve kefil olmayacaktır.

ŞAHİN SİGORTA ile ilişkin düşüncelerinizi ve bilgilerinizi diğer okurlar için bizlerle paylaşabilirsiniz. Web sitemizi gezmekte olan yada ŞAHİN SİGORTA için done almak isteyen okurlar için bu konu önemli. Bu yüzden Kocaeli ilinde Körfez ilçesinde bulunmakta olan ve Sigorta Acentesi kategorisinde hizmet sunan ŞAHİN SİGORTA için yolladığınız verilerin son derece mühim olduğunu unutmayın.

ŞAHİN SİGORTA işletmesinin sahibiyseniz veya buradaki verileri güncellemek istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İyifirmaBul.Com Firma Rehberinde yerinizi hemen ayırtın. Kuruluşunuz daha çok bilinsin yada potansiyel müşteriler edinin.

Düzenleme / İptal

iyifirmabul.com internet sitesinde bulunmakta olan firmalar ve bu firmalara ait listelenen tüm bilgiler, adı geçen firmanın Google Haritalar üzerinde bulunan bilgileridir. Özel yazılımlar (botlar) ile elde edilmektedir.

Google Haritalar'ın sözleşmesinde de yer aldığı gibi bu bilgiler halka açıktır, toplanabilir ve paylaşılabilir. Firma yetkilileri Google Haritalar hizmetine bu bilgileri kendi rızaları ile göndermiştir. Bizler de bu bilgileri toplamaktayız.

Hukuki açıdan hiç bir sorun yaratmamaktadır. Firma yetkilileri düzenleme veya iptal talebinde bulunabilirler. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra işlemleriniz en geç 1 hafta içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Uyarı : iyifirmabul.com, hatalı olan firma bilgilerinden doğabilecek hiç bir sorunu kabul etmemktedir.

Yasal Uyarı
  • iyifirmabul.com Ücretsiz bir şekilde firma rehberi hizmeti veren bir internet sitesidir.
  • iyifirmabul.com'da yayınlanmakta olan firmalar ve bu firmaların bilgileri işletmelerin kendi yayınlamış olduğu kamuya açık kurumsal internet sitelerinde yada işletmelerin kendileri tarafından sağlanan bilgilerdir.
  • iyifirmabul.com internet sitesi, sahip veya yöneticilerinin; web sitesinde yayınlanmakta olan işletmeler/firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com internet sitesi üzerinde bulunan bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle hiçbir garanti veya güvence vermemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com firmaların yayında olan bilgilerinin güncelliğini hiçbir zaman garanti etmemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden yayınlanmakta olan firmaların ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • iyifirmabul.com bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri iyifirmabul.com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
  • iyifirmabul.com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. destek@iyifirmabul.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
  • iyifirmabul.com tamamen ücretsiz firma rehberi şeklinde hizmeti vermektedir. iyifirmabul.com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizleri İyiFirmaBul.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz. iyifirmabul.com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Yukarı