Serkan Sigorta

İl
Diyarbakır

İlçe
Yenişehir

Sektör
Sigorta Acentesi

Adres
Yenişehir, Büyük Alp Cd. No:3, 21100 Yenişehir/Diyarbakır

Navigasyon
Yol Tarifi Al

Ziyaretçi
17

Serkan Sigorta, Diyarbakır Yenişehir taraflarında yer almakta. Bu web sayfasında Sigorta Acentesi kategorisinde hizmetlerini sürdüren Serkan Sigorta ile alakalı bilgiler bulunmaktadır.

Diyarbakır Yenişehir ilçesinde hizmet sağlayan Serkan Sigorta ile ilgili merak ettiğiniz bir çok bilgiyi sitemizde paylaşmaktayız. Kullanıcılar ve yöneticilerimizin edinmiş olduğu bilgiler yazımızda.

Serkan Sigorta ile iletişime geçmek ve daha fazla bilgi almak için işletmeyi arayabilirsiniz.

Serkan Sigorta telefon no : Bilinmiyor

Sigorta Acentesi olarak hizmet veren Serkan Sigorta yol bilgisi için burada harita bilgisi paylaşılmakta.

Serkan Sigorta açık adresi Yenişehir, Büyük Alp Cd. No:3, 21100 Yenişehir/Diyarbakır olarak görünmetedir. Kolay yol tarifi için lütfen işletme ile bağlantı kurunuz.

Serkan Sigorta internet adresi : Bilinmiyor

Sigorta Acentesi ile ilgili ihtiyaçlarını karşılayabilecek bilgiye sahip olan Serkan Sigorta hakkındaki müşteri mesajlarına göz gezdirerek firma hakkında çok daha detaylı deneyim sahibi olabilirsin.

İyiFirmaBul.Com ve Serkan Sigorta arasında herhangi bir ticari bağ bulunmamakta. İnternet sitemizde yer almakta olan diğer işletmeler veya Diyarbakır Yenişehir Sigorta Acentesi kategorisinde bahsedilmekte olan Serkan Sigorta hakkındaki yazıların bütün hepsi Google İşletme hesap profili üstünden alınmaktadır. Serkan Sigorta ile imzalanacak herhangi bir ticari bağlantı için İyifirmaBul.Com güvence vermez. İnternet üzerinde paylaşılmakta olan veriler yardımı ile oluşturulan bu sayfadaki doneler hiçbir şekilde tam anlamıyla doğruları yansıtmayabilir. Bu sebeple İyifirmaBul.Com vasıtasıyla edinilen veriler sebebiyle Serkan Sigorta ile yapılacak herhangi bir ticaret için İyifirmaBul.Com taraf yada kefil olmamaktadır.

Serkan Sigorta ile ilişkin görüşlerinizi ve düşüncelerinizi diğer misafirlerimiz için bizlerle paylaşın. Sayfamızı ziyaret eden veya Serkan Sigorta hakkında veri edinmek isteyen diğer kullanıcılarımız için bu konu büyük bir öneme sahiptir. Bu sebepten ötürü Diyarbakır ilinde Yenişehir ilçesinde bulunmakta olan ve Sigorta Acentesi branşında hizmet sunan Serkan Sigorta için paylaştığınız verilerin ne kadar önemli olduğunu unutmayın.

Serkan Sigorta kuruluşunun sahibiyseniz yada buradaki bilgileri güncellemek isterseniz bizlerle iletişime geçin.

İyifirmaBul.Com Ücretsiz Firma Rehberinde yerinizi hemen alın. Firmanız daha çok bilinsin yada daha fazla müşteri edinin.

Düzenleme / İptal

iyifirmabul.com internet sitesinde bulunmakta olan firmalar ve bu firmalara ait listelenen tüm bilgiler, adı geçen firmanın Google Haritalar üzerinde bulunan bilgileridir. Özel yazılımlar (botlar) ile elde edilmektedir.

Google Haritalar'ın sözleşmesinde de yer aldığı gibi bu bilgiler halka açıktır, toplanabilir ve paylaşılabilir. Firma yetkilileri Google Haritalar hizmetine bu bilgileri kendi rızaları ile göndermiştir. Bizler de bu bilgileri toplamaktayız.

Hukuki açıdan hiç bir sorun yaratmamaktadır. Firma yetkilileri düzenleme veya iptal talebinde bulunabilirler. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra işlemleriniz en geç 1 hafta içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Uyarı : iyifirmabul.com, hatalı olan firma bilgilerinden doğabilecek hiç bir sorunu kabul etmemktedir.

Yasal Uyarı
  • iyifirmabul.com Ücretsiz bir şekilde firma rehberi hizmeti veren bir internet sitesidir.
  • iyifirmabul.com'da yayınlanmakta olan firmalar ve bu firmaların bilgileri işletmelerin kendi yayınlamış olduğu kamuya açık kurumsal internet sitelerinde yada işletmelerin kendileri tarafından sağlanan bilgilerdir.
  • iyifirmabul.com internet sitesi, sahip veya yöneticilerinin; web sitesinde yayınlanmakta olan işletmeler/firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com internet sitesi üzerinde bulunan bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle hiçbir garanti veya güvence vermemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com firmaların yayında olan bilgilerinin güncelliğini hiçbir zaman garanti etmemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden yayınlanmakta olan firmaların ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • iyifirmabul.com bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri iyifirmabul.com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
  • iyifirmabul.com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. destek@iyifirmabul.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
  • iyifirmabul.com tamamen ücretsiz firma rehberi şeklinde hizmeti vermektedir. iyifirmabul.com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizleri İyiFirmaBul.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz. iyifirmabul.com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Yukarı