Sev&Al

İl
İstanbul

İlçe
Fatih

Sektör
Gelin Eşyaları Dükkanı

Telefon
+90 212 525 16 83

Adres
Ali Kuşçu, Yavuz Selim Cd. NO:2, 34087 Fatih/İstanbul

Navigasyon
Yol Tarifi Al

Ziyaretçi
15

Sev&Al, İstanbul Fatih civarında bulunmaktadır. Bu adreste Gelin Eşyaları Dükkanı kategorisinde faaliyetlerine devam eden Sev&Al hakkında faydalı bilgiler yer alıyor.

İstanbul Fatih bölgesinde hizmet sağlamakta olan Sev&Al ile bağlantılı aradığınız verileri sayfamızda sizler için bir araya getirdik. Diğer kullanıcılar ve bizlerin araştırmış olduğu datalar makalemizde.

Sev&Al ile iletişim kurmak ve daha detaylı bilgi öğrenmek için kuruluşu aramalısınız.

Sev&Al telefon numarası : +90 212 525 16 83

Gelin Eşyaları Dükkanı alanında faaliyet gösteren Sev&Al adres bilgisi için bu yazımızda yol tarifi ve harita bilgisi bulunmaktadır.

Sev&Al adres bilgisi Ali Kuşçu, Yavuz Selim Cd. NO:2, 34087 Fatih/İstanbul olarak gözükmektedir. Daha hızlı yol tarifi için lütfen işletme ile iletişime geçin.

Sev&Al internet sitesi : Bilinmiyor

Gelin Eşyaları Dükkanı ile alakalı sorunlarınızı çözebilecek bilgi sahibi olan Sev&Al hakkındaki müşteri yorumlarına göz atarak işletme hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sev&Al ve İyiFirmaBul.Com arasında ticari bir iş birliği olamaz. Web sayfalarımızda yer alan işletmeler ve İstanbul Fatih Gelin Eşyaları Dükkanı kategorisinde listelenmekte olan Sev&Al hakkındaki yazıların hepsi Google İşletme profili vasıtasıyla toplanmaktadır. Sev&Al ile yapılacak hiçbir ticari bağlantı için İyifirmaBul.Com garanti vermez. İnternette bulunan bilgiler yardımıyla oluşturulmuş buradaki doneler hiçbir şekilde tam anlamıyla doğruları göstermeyebilir. Bu yüzden İyifirmaBul.Com üzerinden edinilen doneler neticesinde Sev&Al ile yapılacak herhangi bir iş birliği için İyifirmaBul.Com taraf olmamaktadır.

Sev&Al hakkındaki bildiklerinizi diğer kullanıcılarımız için bizlerle paylaşırsanız seviniriz. İnternet sitemizi tıklayan yada Sev&Al için bilgi edinmek isteyen kullanıcılarımız için bu konu mühim. Bu sebepten ötürü İstanbul ilinde Fatih ilçesinde bulunmakta olan ve Gelin Eşyaları Dükkanı branşında faaliyetlerini sürdüren Sev&Al için paylaştığınız verilerin büyük bir öneme sahip olduğunu sakın unutmayın.

Sev&Al işletmesinin sahibi sizseniz ve bu sayfadaki açıklamaları güncellemek istiyorsanız bizlerle iletişime geçiniz.

İyifirmaBul.Com Ücretsiz Firma Rehberinde yerinizi hemen ayırtın. Firmanız popüler olsun veya daha fazla müşteriniz olsun.

Düzenleme / İptal

iyifirmabul.com internet sitesinde bulunmakta olan firmalar ve bu firmalara ait listelenen tüm bilgiler, adı geçen firmanın Google Haritalar üzerinde bulunan bilgileridir. Özel yazılımlar (botlar) ile elde edilmektedir.

Google Haritalar'ın sözleşmesinde de yer aldığı gibi bu bilgiler halka açıktır, toplanabilir ve paylaşılabilir. Firma yetkilileri Google Haritalar hizmetine bu bilgileri kendi rızaları ile göndermiştir. Bizler de bu bilgileri toplamaktayız.

Hukuki açıdan hiç bir sorun yaratmamaktadır. Firma yetkilileri düzenleme veya iptal talebinde bulunabilirler. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra işlemleriniz en geç 1 hafta içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Uyarı : iyifirmabul.com, hatalı olan firma bilgilerinden doğabilecek hiç bir sorunu kabul etmemktedir.

Yasal Uyarı
  • iyifirmabul.com Ücretsiz bir şekilde firma rehberi hizmeti veren bir internet sitesidir.
  • iyifirmabul.com'da yayınlanmakta olan firmalar ve bu firmaların bilgileri işletmelerin kendi yayınlamış olduğu kamuya açık kurumsal internet sitelerinde yada işletmelerin kendileri tarafından sağlanan bilgilerdir.
  • iyifirmabul.com internet sitesi, sahip veya yöneticilerinin; web sitesinde yayınlanmakta olan işletmeler/firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com internet sitesi üzerinde bulunan bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle hiçbir garanti veya güvence vermemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com firmaların yayında olan bilgilerinin güncelliğini hiçbir zaman garanti etmemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden yayınlanmakta olan firmaların ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • iyifirmabul.com bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri iyifirmabul.com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
  • iyifirmabul.com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. destek@iyifirmabul.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
  • iyifirmabul.com tamamen ücretsiz firma rehberi şeklinde hizmeti vermektedir. iyifirmabul.com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizleri İyiFirmaBul.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz. iyifirmabul.com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Yukarı