Turgutlar Sigorta

İl
Diyarbakır

İlçe
Bağlar

Sektör
Sigorta Acentesi

Adres
Mevlana Halit, Turgut Özal Blv. No:69, 21080 Bağlar/Diyarbakır

Navigasyon
Yol Tarifi Al

Ziyaretçi
22

Turgutlar Sigorta, Diyarbakır Bağlar civarında hizmet vermektedir. İnternet sitemizde Sigorta Acentesi kategorisinde faaliyetlerine devam eden Turgutlar Sigorta hakkında faydalı bilgiler bulunuyor.

Diyarbakır Bağlar ilçesinde yer almakta olan Turgutlar Sigorta ile ilgili araştırdığınız bir çok bilgiyi bu web sitesinde sizler için bir araya getirdik. Firma sahipleri ve yöneticilerimizin araştırmış olduğu veriler sayfanın devamında bulunmaktadır.

Turgutlar Sigorta ile görüşmek yada daha ayrıntılı bilgi almak için işletmeyi aramalısınız.

Turgutlar Sigorta telefon numarası : Bilinmiyor

Sigorta Acentesi alanında hizmet sürdüren Turgutlar Sigorta yol tarifi için bu yazıda yol bilgisi ve yol tarifi yer almakta.

Turgutlar Sigorta açık adresi Mevlana Halit, Turgut Özal Blv. No:69, 21080 Bağlar/Diyarbakır olarak görünmekte. Daha hızlı konum tarifi için lütfen kuruluş ile bağlantı kurunuz.

Turgutlar Sigorta internet adresi : Bilinmiyor

Sigorta Acentesi ile ilgili sorunlarınızı çözecek tecrübeye sahip olan Turgutlar Sigorta hakkındaki kullanıcı yorumlarına göz atarak firma hakkında ayrıntılı tecrübe sahibi olabilirsiniz.

İyiFirmaBul.Com ve Turgutlar Sigorta arasında ticari bir iş birliği yoktur. İyiFirmaBul.Com üzerinde bahsedilen diğer kuruluşlar ve Diyarbakır Bağlar Sigorta Acentesi kategorisinde bulunmakta olan Turgutlar Sigorta ile alakalı paylaşımların hepsi Google İşletme profili üstünden alınmaktadır. Turgutlar Sigorta ile imzalanacak herhangi bir ticari bağ için İyifirmaBul.Com kelil olmayacaktır. İnternette bulunmakta olan veriler yardımı ile oluşturulan bu adresteki veriler hiçbir şekilde tamamen doğruları yansıtmayabilir. Bu sebepten dolayı İyifirmaBul.Com sebebiyle edinilen bilgiler sebebiyle Turgutlar Sigorta ile yapılan herhangi bir iş birliği için İyifirmaBul.Com kefil veya taraf olmayacaktır.

Turgutlar Sigorta ile ilişkin bilgilerinizi diğer kullanıcılar için bizimle paylaşın. Web sayfalarımızı ziyaret etmekte olan veya Turgutlar Sigorta hakkında done edinmek isteyen okurlar için bu konu mühimdir. Bu sebeple Diyarbakır ilinde Bağlar ilçesinde yer alan yada Sigorta Acentesi dalında hizmetlerine devam eden Turgutlar Sigorta için sunduğunuz verilerin oldukça mühim olduğunu unutmayın.

Turgutlar Sigorta işletmesinin söz sahibiyseniz yada sayfadaki açıklamaları güncellemek istiyorsanız lütfen bizlerle iletişime geçin.

İyifirmaBul.Com Firma Rehberindeki yerinizi hemen ayırtın. Kuruluşunuz daha çok bilinsin yada yeni müşteriler edinin.

Düzenleme / İptal

iyifirmabul.com internet sitesinde bulunmakta olan firmalar ve bu firmalara ait listelenen tüm bilgiler, adı geçen firmanın Google Haritalar üzerinde bulunan bilgileridir. Özel yazılımlar (botlar) ile elde edilmektedir.

Google Haritalar'ın sözleşmesinde de yer aldığı gibi bu bilgiler halka açıktır, toplanabilir ve paylaşılabilir. Firma yetkilileri Google Haritalar hizmetine bu bilgileri kendi rızaları ile göndermiştir. Bizler de bu bilgileri toplamaktayız.

Hukuki açıdan hiç bir sorun yaratmamaktadır. Firma yetkilileri düzenleme veya iptal talebinde bulunabilirler. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra işlemleriniz en geç 1 hafta içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Uyarı : iyifirmabul.com, hatalı olan firma bilgilerinden doğabilecek hiç bir sorunu kabul etmemktedir.

Yasal Uyarı
  • iyifirmabul.com Ücretsiz bir şekilde firma rehberi hizmeti veren bir internet sitesidir.
  • iyifirmabul.com'da yayınlanmakta olan firmalar ve bu firmaların bilgileri işletmelerin kendi yayınlamış olduğu kamuya açık kurumsal internet sitelerinde yada işletmelerin kendileri tarafından sağlanan bilgilerdir.
  • iyifirmabul.com internet sitesi, sahip veya yöneticilerinin; web sitesinde yayınlanmakta olan işletmeler/firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com internet sitesi üzerinde bulunan bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle hiçbir garanti veya güvence vermemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com firmaların yayında olan bilgilerinin güncelliğini hiçbir zaman garanti etmemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden yayınlanmakta olan firmaların ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • iyifirmabul.com bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri iyifirmabul.com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
  • iyifirmabul.com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. destek@iyifirmabul.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
  • iyifirmabul.com tamamen ücretsiz firma rehberi şeklinde hizmeti vermektedir. iyifirmabul.com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizleri İyiFirmaBul.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz. iyifirmabul.com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Yukarı