Türk Telekom

İl
Mersin

İlçe
Akdeniz

Sektör
Telekomünikasyon Servis Sağlayıcısı

Telefon
+90 4441444

Adres
Mesudiye, Çakmak Cd. No:31, 33050 Akdeniz/Mersin

Navigasyon
Yol Tarifi Al

Ziyaretçi
20

Türk Telekom, Mersin Akdeniz lokasyonunda bulunuyor. İnternet sitemizde Telekomünikasyon Servis Sağlayıcısı sektoründe faaliyet gösteren Türk Telekom ile alakalı merak edilen bilgiler bulunmaktadır.

Mersin Akdeniz civarında bulunmakta olan Türk Telekom ile bağlantılı aradığınız bir çok veriyi internet sitemizde sizlerle paylaşıyoruz. Ziyaretçilerimiz ve bizlerin edinmiş olduğu veriler yazımızda.

Türk Telekom ile iletişime geçmek ve daha ayrıntılı bilgi almak için kuruluşu aramalısınız.

Türk Telekom iletişim numarası : +90 4441444

Telekomünikasyon Servis Sağlayıcısı sektöründe hizmetlerini sürdüren Türk Telekom yol tarifi için bu yazımızda yol tarifi ve harita bilgisi bulunmaktadır.

Türk Telekom lokasyon bilgisi Mesudiye, Çakmak Cd. No:31, 33050 Akdeniz/Mersin olarak bilinmekte. Daha net yol tarifi için lütfen firma ile iletişim kurunuz.

Türk Telekom internet adresi : Bilinmiyor

Telekomünikasyon Servis Sağlayıcısı ile alakalı ihtiyaçlarınızı tamamıyla karşılayacak bilgiye sahip olan Türk Telekom hakkında kullanıcı yorumlarına göz gezdirerek firma hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsin.

İyiFirmaBul.Com ve Türk Telekom arasında herhangi bir ticari bağ bulunmamaktadır. İnternet sayfalarımızda listelenen diğer müesseseler yada Mersin Akdeniz Telekomünikasyon Servis Sağlayıcısı kategorisinde bulunan Türk Telekom hakkındaki paylaşımların tümü Google İşletme profili üstünden alınmaktadır. Türk Telekom ile imzalanacak ticari anlaşma için İyifirmaBul.Com güvence vermez. İnternette paylaşılan bilgiler ışığında oluşturulmuş bu adresteki bilgiler hiçbir şekilde tam anlamıyla doğruları yansıtmayabilir. Bu sebeple İyifirmaBul.Com sebebiyle öğrenilmiş bilgiler sebebiyle Türk Telekom ile yapılan herhangi bir alış-veriş için İyifirmaBul.Com taraf veya kefil olmayacaktır.

Türk Telekom için tecrübelerinizi diğer okurlarımız için bizlerle paylaşırsanız mutlu oluruz. İnternet sitemizi tıklayan veya Türk Telekom hakkında done edinmek isteyen kullanıcılarımız için bu konu önemli. Bu sebeple Mersin ilinde Akdeniz ilçesinde bulunmakta olan yada Telekomünikasyon Servis Sağlayıcısı alanında hizmet veren Türk Telekom için bildirdiğiniz verilerin ne kadar önemli olduğunu bilin.

Türk Telekom işletmesinin söz sahibiyseniz ve buradaki bilgileri güncellemek istiyorsanız lütfen bizlerle iletişime geçiniz.

İyifirmaBul.Com Firma Rehberinde yerinizi hemen ayırtın. İşletmeniz daha çok bilinsin yada daha fazla müşteri edinin.

Düzenleme / İptal

iyifirmabul.com internet sitesinde bulunmakta olan firmalar ve bu firmalara ait listelenen tüm bilgiler, adı geçen firmanın Google Haritalar üzerinde bulunan bilgileridir. Özel yazılımlar (botlar) ile elde edilmektedir.

Google Haritalar'ın sözleşmesinde de yer aldığı gibi bu bilgiler halka açıktır, toplanabilir ve paylaşılabilir. Firma yetkilileri Google Haritalar hizmetine bu bilgileri kendi rızaları ile göndermiştir. Bizler de bu bilgileri toplamaktayız.

Hukuki açıdan hiç bir sorun yaratmamaktadır. Firma yetkilileri düzenleme veya iptal talebinde bulunabilirler. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra işlemleriniz en geç 1 hafta içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Uyarı : iyifirmabul.com, hatalı olan firma bilgilerinden doğabilecek hiç bir sorunu kabul etmemktedir.

Yasal Uyarı
  • iyifirmabul.com Ücretsiz bir şekilde firma rehberi hizmeti veren bir internet sitesidir.
  • iyifirmabul.com'da yayınlanmakta olan firmalar ve bu firmaların bilgileri işletmelerin kendi yayınlamış olduğu kamuya açık kurumsal internet sitelerinde yada işletmelerin kendileri tarafından sağlanan bilgilerdir.
  • iyifirmabul.com internet sitesi, sahip veya yöneticilerinin; web sitesinde yayınlanmakta olan işletmeler/firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com internet sitesi üzerinde bulunan bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle hiçbir garanti veya güvence vermemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com firmaların yayında olan bilgilerinin güncelliğini hiçbir zaman garanti etmemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden yayınlanmakta olan firmaların ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • iyifirmabul.com bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri iyifirmabul.com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
  • iyifirmabul.com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. destek@iyifirmabul.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
  • iyifirmabul.com tamamen ücretsiz firma rehberi şeklinde hizmeti vermektedir. iyifirmabul.com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizleri İyiFirmaBul.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz. iyifirmabul.com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Yukarı