Ufuk Medya Reklam Ajansı

İl
Sakarya

İlçe
Adapazarı

Sektör
Reklam Ajansı

Telefon
+90 264 273 25 71

Adres
Semerciler, Çevik Sk. no:6, 54100 Adapazarı/Sakarya

Navigasyon
Yol Tarifi Al

Ziyaretçi
15

Ufuk Medya Reklam Ajansı, Sakarya Adapazarı civarında çalışmalarını devam ettirmektedir. Bu adreste Reklam Ajansı alanında hizmet vermekte olan Ufuk Medya Reklam Ajansı ile alakalı bilgiler yer alıyor.

Sakarya Adapazarı ilçesinde faaliyet gösteren Ufuk Medya Reklam Ajansı ile bağlantılı araştırdığınız bir çok veriyi web sitemizde sunmaktayız. Diğer kullanıcılar ve yöneticilerimizin bulmuş olduğu veriler aşağıda bulunmaktadır.

Ufuk Medya Reklam Ajansı ile görüşmek ve daha fazla bilgi öğrenmek için firmayı aramalısınız.

Ufuk Medya Reklam Ajansı iletişim no : +90 264 273 25 71

Reklam Ajansı alanında hizmet sürdüren Ufuk Medya Reklam Ajansı açık adresi için bu yazıda adres ve yol bilgisi paylaşılmakta.

Ufuk Medya Reklam Ajansı harita bilgisi Semerciler, Çevik Sk. no:6, 54100 Adapazarı/Sakarya olarak görünmetedir. Daha hızlı yol tarifi için kuruluş ile iletişim kurunuz.

Ufuk Medya Reklam Ajansı web adresi : Bilinmiyor

Reklam Ajansı alanında ihtiyaçlarını karşılayacak tecrübe sahibi olan Ufuk Medya Reklam Ajansı hakkında müşteri mesajlarına bakarak kuruluş hakkında daha ayrıntılı tecrübe sahibi olabilirsiniz.

Ufuk Medya Reklam Ajansı ve İyiFirmaBul.Com arasında herhangi bir ticari bağ bulunmamakta. Web sayfalarımızda listelenen kuruluşlar ve Sakarya Adapazarı Reklam Ajansı kategorisinde bulunan Ufuk Medya Reklam Ajansı ile alakalı yazıların hepsi Google İşletme hesap profili vasıtasıyla toplanmıştır. Ufuk Medya Reklam Ajansı ile imzalanacak ticari iş birliği için İyifirmaBul.Com kelil olmayacaktır. İnternet üzerinde paylaşılan veriler ile oluşturulmuş bu adresteki veriler hiçbir zaman tamamen gerçekleri yansıtmayabilir. Bu sebeple İyifirmaBul.Com vasıtasıyla edinilen doneler sonucunda Ufuk Medya Reklam Ajansı ile yapılacak herhangi bir iş birliği için İyifirmaBul.Com taraf yada kefil olmayacaktır.

Ufuk Medya Reklam Ajansı hakkındaki bildiklerinizi diğer okurlar için bizlerle paylaşabilirseniz seviniriz. Sayfamızı tıklayan ve Ufuk Medya Reklam Ajansı için done almak isteyen ziyaretçilerimiz için bu konu mühim. Bu sebeple Sakarya ilinde Adapazarı ilçesinde bulunmakta olan veya Reklam Ajansı dalında faaliyet sürdüren Ufuk Medya Reklam Ajansı için paylaşmış olduğunuz bilgilerin büyük bir öneme sahip olduğunu sakın unutmayın.

Ufuk Medya Reklam Ajansı firmasının sahibiyseniz yada sayfadaki verileri güncellemek isterseniz bizlerle iletişime geçiniz.

İyifirmaBul.Com Firma Rehberindeki yerinizi hemen edinin. Firmanız bilinirlik kazansın yada işleriniz hızlansın.

Düzenleme / İptal

iyifirmabul.com internet sitesinde bulunmakta olan firmalar ve bu firmalara ait listelenen tüm bilgiler, adı geçen firmanın Google Haritalar üzerinde bulunan bilgileridir. Özel yazılımlar (botlar) ile elde edilmektedir.

Google Haritalar'ın sözleşmesinde de yer aldığı gibi bu bilgiler halka açıktır, toplanabilir ve paylaşılabilir. Firma yetkilileri Google Haritalar hizmetine bu bilgileri kendi rızaları ile göndermiştir. Bizler de bu bilgileri toplamaktayız.

Hukuki açıdan hiç bir sorun yaratmamaktadır. Firma yetkilileri düzenleme veya iptal talebinde bulunabilirler. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra işlemleriniz en geç 1 hafta içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Uyarı : iyifirmabul.com, hatalı olan firma bilgilerinden doğabilecek hiç bir sorunu kabul etmemktedir.

Yasal Uyarı
  • iyifirmabul.com Ücretsiz bir şekilde firma rehberi hizmeti veren bir internet sitesidir.
  • iyifirmabul.com'da yayınlanmakta olan firmalar ve bu firmaların bilgileri işletmelerin kendi yayınlamış olduğu kamuya açık kurumsal internet sitelerinde yada işletmelerin kendileri tarafından sağlanan bilgilerdir.
  • iyifirmabul.com internet sitesi, sahip veya yöneticilerinin; web sitesinde yayınlanmakta olan işletmeler/firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com internet sitesi üzerinde bulunan bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle hiçbir garanti veya güvence vermemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com firmaların yayında olan bilgilerinin güncelliğini hiçbir zaman garanti etmemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden yayınlanmakta olan firmaların ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • iyifirmabul.com bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri iyifirmabul.com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
  • iyifirmabul.com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. destek@iyifirmabul.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
  • iyifirmabul.com tamamen ücretsiz firma rehberi şeklinde hizmeti vermektedir. iyifirmabul.com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizleri İyiFirmaBul.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz. iyifirmabul.com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Yukarı