VMA TEKNOLOJİ

İl
Diyarbakır

İlçe
Yenişehir

Sektör
Yazılım Şirketi

Telefon
0532 447 26 96

Adres
Koop.mh, Akkoyunlu Cd. Elif Apt D:Kat:2 No:4, 21100 Yenişehir/Diyarbakır

Navigasyon
Yol Tarifi Al

Ziyaretçi
14

VMA TEKNOLOJİ, Diyarbakır Yenişehir lokasyonunda çalışmalarını devam ettirmekte. Sayfamızda Yazılım Şirketi kategorisinde faaliyet gösteren VMA TEKNOLOJİ ile ilgili bilgiler bulunmaktadır.

Diyarbakır Yenişehir bölgesinde hizmet veren VMA TEKNOLOJİ ile ilgili aradığınız bilgileri sitemizde paylaşmaktayız. Kullanıcılar ve bizlerin edinmiş olduğu veriler makalemizde.

VMA TEKNOLOJİ ile iletişim kurmak ve daha fazla bilgi öğrenmek için işletmeyi aramalısınız.

VMA TEKNOLOJİ iletişim no : 0532 447 26 96

Yazılım Şirketi alanında faaliyetlerine devam eden VMA TEKNOLOJİ yol bilgisi için bu sayfada harita ve yol tarifi bilgisi yer almaktadır.

VMA TEKNOLOJİ yol tarifi bilgisi Koop.mh, Akkoyunlu Cd. Elif Apt D:Kat:2 No:4, 21100 Yenişehir/Diyarbakır olarak gözükmekte. Daha net adres tarifi için firma ile iletişim kurunuz.

VMA TEKNOLOJİ internet sitesi : Bilinmiyor

Yazılım Şirketi sektöründe sorunlarınızı çözebilecek tecrübeye sahip olan VMA TEKNOLOJİ hakkında müşteri yorumlarına göz atarak firma hakkında çok daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İyiFirmaBul.Com ve VMA TEKNOLOJİ arasında ticari bir iş birliği yoktur. Web sayfalarımızda bulunmakta olan diğer müesseseler ve Diyarbakır Yenişehir Yazılım Şirketi kategorisinde bulunmakta olan VMA TEKNOLOJİ hakkındaki bilgilerin bütünü Google İşletme hesap profili üstünden alınmıştır. VMA TEKNOLOJİ ile yapılacak ticari bir bağ için İyifirmaBul.Com güvence vermemektedir. İnternet üzerinde paylaşılmakta olan doneler yardımı ile oluşturulmuş bu sayfadaki veriler hiçbir şekilde tam anlamıyla doğruları göstermeyebilir. Bu sebepten dolayı İyifirmaBul.Com sebebiyle edinilmiş veriler neticesinde VMA TEKNOLOJİ ile yapılacak herhangi bir ticaret için İyifirmaBul.Com kefil yada taraf olmayacaktır.

VMA TEKNOLOJİ için bilgilerinizi diğer okurlar için bizlerle paylaşabilirsiniz. Sayfamızı ziyaret eden ve VMA TEKNOLOJİ hakkında bilgi almak isteyen diğer ziyaretçilerimiz için bu konu mühim. Bu sebepten ötürü Diyarbakır ilinde Yenişehir ilçesinde bulunmakta olan veya Yazılım Şirketi alanında hizmetlerine devam eden VMA TEKNOLOJİ için yolladığınız bilgilerin son derece önemli olduğunun farkına varın.

VMA TEKNOLOJİ firmasının söz sahibiyseniz yada sayfadaki verileri değiştirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İyifirmaBul.Com Ücretsiz Firma Rehberinde yerinizi hemen ayırtın. İşletmeniz popüler olsun ve daha fazla müşteriniz olsun.

Düzenleme / İptal

iyifirmabul.com internet sitesinde bulunmakta olan firmalar ve bu firmalara ait listelenen tüm bilgiler, adı geçen firmanın Google Haritalar üzerinde bulunan bilgileridir. Özel yazılımlar (botlar) ile elde edilmektedir.

Google Haritalar'ın sözleşmesinde de yer aldığı gibi bu bilgiler halka açıktır, toplanabilir ve paylaşılabilir. Firma yetkilileri Google Haritalar hizmetine bu bilgileri kendi rızaları ile göndermiştir. Bizler de bu bilgileri toplamaktayız.

Hukuki açıdan hiç bir sorun yaratmamaktadır. Firma yetkilileri düzenleme veya iptal talebinde bulunabilirler. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra işlemleriniz en geç 1 hafta içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Uyarı : iyifirmabul.com, hatalı olan firma bilgilerinden doğabilecek hiç bir sorunu kabul etmemktedir.

Yasal Uyarı
  • iyifirmabul.com Ücretsiz bir şekilde firma rehberi hizmeti veren bir internet sitesidir.
  • iyifirmabul.com'da yayınlanmakta olan firmalar ve bu firmaların bilgileri işletmelerin kendi yayınlamış olduğu kamuya açık kurumsal internet sitelerinde yada işletmelerin kendileri tarafından sağlanan bilgilerdir.
  • iyifirmabul.com internet sitesi, sahip veya yöneticilerinin; web sitesinde yayınlanmakta olan işletmeler/firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com internet sitesi üzerinde bulunan bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle hiçbir garanti veya güvence vermemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com firmaların yayında olan bilgilerinin güncelliğini hiçbir zaman garanti etmemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden yayınlanmakta olan firmaların ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • iyifirmabul.com bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri iyifirmabul.com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
  • iyifirmabul.com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. destek@iyifirmabul.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
  • iyifirmabul.com tamamen ücretsiz firma rehberi şeklinde hizmeti vermektedir. iyifirmabul.com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizleri İyiFirmaBul.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz. iyifirmabul.com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Yukarı