Yeni Ömür Sigorta Acenteliği A.Ş.

İl
İstanbul

İlçe
Bahçelievler

Sektör
Sigorta Acentesi

Telefon
(0212) 677 47 77

Adres
Bahçelievler Merkez, Adnan Kahveci Blv. 37/B, 34180 Bahçelievler/İstanbul

Navigasyon
Yol Tarifi Al

Ziyaretçi
23

Yeni Ömür Sigorta Acenteliği A.Ş., İstanbul Bahçelievler muhitinde bulunmakta. Bu adreste Sigorta Acentesi sektoründe faaliyetlerine devam eden Yeni Ömür Sigorta Acenteliği A.Ş. hakkında merak edilen bilgiler yer almaktadır.

İstanbul Bahçelievler civarında hizmet veren Yeni Ömür Sigorta Acenteliği A.Ş. ile bağlantılı aradığınız bir çok veriyi aşağıda sizler için listelemekteyiz. Ziyaretçilerimiz ve bizim bulmuş olduğu bilgiler yazımızın devamında.

Yeni Ömür Sigorta Acenteliği A.Ş. ile iletişime geçmek ve daha ayrıntılı bilgi öğrenmek için işletmeyi arayınız.

Yeni Ömür Sigorta Acenteliği A.Ş. telefon no : (0212) 677 47 77

Sigorta Acentesi sektöründe hizmetlerini sürdüren Yeni Ömür Sigorta Acenteliği A.Ş. adresi için yazımızda açık adres bilgisi paylaşılmaktadır.

Yeni Ömür Sigorta Acenteliği A.Ş. yol bilgisi Bahçelievler Merkez, Adnan Kahveci Blv. 37/B, 34180 Bahçelievler/İstanbul olarak gözükmektedir. Detaylı adres tarifi için lütfen kuruluş ile bağlantıya geçin.

Yeni Ömür Sigorta Acenteliği A.Ş. web sayfası : Bilinmiyor

Sigorta Acentesi alanında sorunlarınızı çözecek tecrübe sahibi olan Yeni Ömür Sigorta Acenteliği A.Ş. hakkındaki kullanıcı deneyimlerine bakarak müessese hakkında ayrıntılı deneyim sahibi olabilirsin.

Yeni Ömür Sigorta Acenteliği A.Ş. ve İyiFirmaBul.Com arasında iş birliği bulunmuyor. İnternet sitemizde bahsedilen kuruluşlar ve İstanbul Bahçelievler Sigorta Acentesi kategorisinde yer almakta olan Yeni Ömür Sigorta Acenteliği A.Ş. hakkındaki bilgilerin tümü Google İşletme hesap profili üstünden alınmaktadır. Yeni Ömür Sigorta Acenteliği A.Ş. ile imzalanacak ticari bir bağ için İyifirmaBul.Com güvence vermemektedir. İnternette paylaşılmakta olan veriler yardımı ile oluşturulmuş sayfadaki bilgiler hiçbir zaman tamamen gerçekleri göstermeyebilir. Bu yüzden İyifirmaBul.Com tarafından edinilen veriler sebebiyle Yeni Ömür Sigorta Acenteliği A.Ş. ile yapılacak herhangi bir alış-veriş için İyifirmaBul.Com taraf veya kefil olmayacaktır.

Yeni Ömür Sigorta Acenteliği A.Ş. ile ilgili bilgilerinizi diğer okurlar için bizimle paylaşabilirseniz mutlu oluruz. Web sayfamızı tıklayan yada Yeni Ömür Sigorta Acenteliği A.Ş. için bilgi edinmek isteyen diğer ziyaretçilerimiz için bu konu büyük bir öneme sahiptir. Bu sebeple İstanbul ilinde Bahçelievler ilçesinde bulunan ve Sigorta Acentesi alanında hizmet veren Yeni Ömür Sigorta Acenteliği A.Ş. için paylaştığınız verilerin büyük bir öneme sahip olduğunun farkına varın.

Yeni Ömür Sigorta Acenteliği A.Ş. firmasının sahibiyseniz ve sayfadaki verileri değiştirmek isterseniz lütfen bizlerle iletişime geçin.

İyifirmaBul.Com Firma Rehberinde yerinizi hemen alın. İşletmeniz bilinirlik kazansın ve potansiyel müşteriler edinin.

Düzenleme / İptal

iyifirmabul.com internet sitesinde bulunmakta olan firmalar ve bu firmalara ait listelenen tüm bilgiler, adı geçen firmanın Google Haritalar üzerinde bulunan bilgileridir. Özel yazılımlar (botlar) ile elde edilmektedir.

Google Haritalar'ın sözleşmesinde de yer aldığı gibi bu bilgiler halka açıktır, toplanabilir ve paylaşılabilir. Firma yetkilileri Google Haritalar hizmetine bu bilgileri kendi rızaları ile göndermiştir. Bizler de bu bilgileri toplamaktayız.

Hukuki açıdan hiç bir sorun yaratmamaktadır. Firma yetkilileri düzenleme veya iptal talebinde bulunabilirler. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra işlemleriniz en geç 1 hafta içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Uyarı : iyifirmabul.com, hatalı olan firma bilgilerinden doğabilecek hiç bir sorunu kabul etmemktedir.

Yasal Uyarı
  • iyifirmabul.com Ücretsiz bir şekilde firma rehberi hizmeti veren bir internet sitesidir.
  • iyifirmabul.com'da yayınlanmakta olan firmalar ve bu firmaların bilgileri işletmelerin kendi yayınlamış olduğu kamuya açık kurumsal internet sitelerinde yada işletmelerin kendileri tarafından sağlanan bilgilerdir.
  • iyifirmabul.com internet sitesi, sahip veya yöneticilerinin; web sitesinde yayınlanmakta olan işletmeler/firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com internet sitesi üzerinde bulunan bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle hiçbir garanti veya güvence vermemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek oda yeva kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
  • iyifirmabul.com firmaların yayında olan bilgilerinin güncelliğini hiçbir zaman garanti etmemektedir.
  • iyifirmabul.com web sitesinden yayınlanmakta olan firmaların ve ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • iyifirmabul.com bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri iyifirmabul.com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez.
  • iyifirmabul.com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. destek@iyifirmabul.com adresine e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz.
  • iyifirmabul.com tamamen ücretsiz firma rehberi şeklinde hizmeti vermektedir. iyifirmabul.com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizleri İyiFirmaBul.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz. iyifirmabul.com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Yukarı